Tagi

maciek gadu zdjac kostka pozostac noga zwichnac przydarzyc chodzic newsgate

Fora dyskusyjne

zobacz Skręcenie/zwichnięcie kostki? (0)

zobacz skręcenie kostki; problemy (2)

zobacz Zwichnięta kostka (3)

zobacz Zwichnięta kostka (5)

zobacz Skręcona kostka bardzo boli... (7)

zobacz Czy to jest złamanie nogi? (2)

zobacz zwichnięcie stawu skokowego (1)

zobacz Zwichnięcie palca u stopy (0)

zobacz Problem z kolanem (2)

zobacz Kiedy można wrucić do sportu po zwichniętej rzepce (6)

zobacz zwichniecie rzepki prosze o pomoc! (1)

zobacz złamanie kostki bocznej ze zwichnieciem (4)

zobacz Stłuczenie czy zwichnięcie? (1)

zobacz Zwichnięcie kostki u nogi ? (1)

zobacz Zwichnięcie rzepi (1)

campbell s select gold label soups golden butternu

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » zwichnięcie nogi w kostce

zwichnięcie nogi w kostce

, 26-09-2002, 21:06

Pięć tygodni temu, zdarzyło mi się nieszczęśliwie ześlizgnąć ze schodów skutkiem czego zwichnęłam nogę w kostce. Okazało się, że to zwichnięcie 3-go stopnia. Po dwóch tygodniach w szynie gipsowej, zaczęłam chodzić. Noga jednak do dziś nie jest sprawna. Dopiero zeszły zsinienia lecz opuchlizna pozostała. Czasem na prostej drodze jest ciężko. Lekarz mówi, że tak moze być do pół roku :-/ Mam wrażenie jednak, ze jakoś nic się nie poprawia od tygodnia, a wręcz przeciwnie :( Pomyślałam, że być może są osoby którym też kiedyś coś takiego się przydarzyło i mają jakieś swoje sposoby na to żeby noga wróciła do siebie szybciej. Jakieś cudowne maści? Pomóżcie proszę :(

Wysłano z serwisu OnetNiusy: niusy.onet.pl

Re: zwichnięcie nogi w kostce | Maciej Jędrzejko (Banana Boat), 27-09-2002, 13:33

Kup sobie STABILIZATOR STAWU SKOKOWEGO w aptece i noś cierpliwie (6zł-8zł) jakbys miał problem z założeniem to sie ze mna skontaktuj Pozdrawiam. Maciek

Użytkownik napisał w wiadomości news:3355.00000577.3d935ab9 [at] newsgate.onet.pl...
Pięć tygodni temu, zdarzyło mi się nieszczęśliwie ześlizgnąć ze schodów skutkiem czego zwichnęłam nogę w kostce. Okazało się, że to zwichnięcie
3-go
stopnia. Po dwóch tygodniach w szynie gipsowej, zaczęłam chodzić. Noga
jednak
do dziś nie jest sprawna. Dopiero zeszły zsinienia lecz opuchlizna
pozostała.
Czasem na prostej drodze jest ciężko. Lekarz mówi, że tak moze być do pół roku :-/ Mam wrażenie jednak, ze jakoś nic się nie poprawia od tygodnia,
a
wręcz przeciwnie
Pomyślałam, że być może są osoby którym też kiedyś coś takiego się
przydarzyło
i mają jakieś swoje sposoby na to żeby noga wróciła do siebie szybciej.
Jakieś
cudowne maści? Pomóżcie proszę

Wysłano z serwisu OnetNiusy: niusy.onet.pl

Re: zwichnięcie nogi w kostce | Wilhelmina, 27-09-2002, 13:40

Pięć tygodni temu, zdarzyło mi się nieszczęśliwie ześlizgnąć ze schodów skutkiem czego zwichnęłam nogę w kostce. Okazało się, że to zwichnięcie 3-go stopnia. Po dwóch tygodniach w szynie gipsowej, zaczęłam chodzić. Noga jednak do dziś nie jest sprawna. Dopiero zeszły zsinienia lecz opuchlizna pozostała. Czasem na prostej drodze jest ciężko. Lekarz mówi, że tak moze być do pół roku :-/ Mam wrażenie jednak, ze jakoś nic się nie poprawia od tygodnia, a wręcz przeciwnie :( Pomyślałam, że być może są osoby którym też kiedyś coś takiego się przydarzyło i mają jakieś swoje sposoby na to żeby noga wróciła do siebie szybciej. Jakieś cudowne maści? Pomóżcie proszę :(
Rok temu mialam dokladnie to samo. Do tego po zdjeciu gipsu nie dosc, ze bylo skuchniete to jeszcze sine i to porzadnie. Tez sie obawialam, ale chirurg przeciagnal mi zwolnienie jeszcze przez pare tygodni i zabronil chodzic za bardzo no i przeszlo mi zupelnie...

willa -- olga.fm.interia.pl ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ olga [at] poczta.fm Gadu-Gadu: 1262644

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Kiedy TO przydarzy się Tobie Kiedy TO przydarzy się Tobie

Jak pozostać aktywnym seksualnie... Jak pozostać aktywnym seksualnie...

Plan wypłukiwania tłuszczu Plan wypłukiwania tłuszczu

ABS czyli mięsnie brzucha. Intensywny trening 6-tygodniowy ABS czyli mięsnie brzucha. Intensywny trening 6-tygodniowy

Anatomia kliniczna głowy i szyi Anatomia kliniczna głowy i szyi