Powiązane leki
(opisy)

Controloc Control (Pantoprazolum)

Ortanol Max (Omeprazolum)

Polmantis (Magnesii hydroxidum, Aluminii hydroxidum)

Minacia Pocket

Anesteloc Max (Pantoprazolum)

Ogrody Zdrowia Nadkwaśność

Contix ZRD (Pantoprazolum)

Gastrocynesine

Ranigast Pro (Ranitidinum)

Ranigast Max (Ranitidinum)

Tagi

dieta szkolic siedziec jeszka zgaga wakacje rzucic przelyk kwas jogurt

Fora dyskusyjne

Problemy z żołądkiem. Cofający sie kwas ? (1)

bol zoladka (0)

Sposoby na ZGAGE (5)

Długotrwała zgaga- czy to już refluks? (4)

potrzebana rada - refluks (12)

okropne palenie w przełyku (3)

Czy to dobra pora na ćwiczenia? (1)

grzybica (10)

Ból serca od lipca (9)

flegma po rzuceniu palenia (8)

dieta lekkostrawna (0)

Jak przytyć? (0)

Stres? (0)

zgaga (1)

omeprazol 40 (4)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » wróciła szkoła, wróciła zgaga

wróciła szkoła, wróciła zgaga

sd_, 02-10-2002, 06:07

w nocy jak dluzej siedze przy komputerze, etc ksiazkach normalnie az mnie boli czasami w przelyku (o pieczeniu to moge wspominac tylko) takie sceny sobie przypominam sprzed wakacji. skonczyly sie wakacje i dzisiaj znow to poczulem. zgaga :( nic jej nie moglo powstrzymac. 1,5 litra mineralki, kanapka z zoltym serem. pamietam ze dobrze mi robily jogurty. ale nie bede wcinal jogurtow jak mnie zaczyna palic przelyk. bo nigdy i tak nie zdaze zanim sie ten kwas wyleje i narobi szkod. co jest przyczyna? (chodzi mi o diete) pale malo papierosow, nawet w porownaniu z wakacjami (4 tego wypalilem nad ranem, o 6... siedzac cala nac, a i tak sie ograniczam do 5-10 dziennie) chcialem sie tez zapytac o kawe. jaki ona ma wplyw na zoladek? jak dobierac mam diete. bo nie dosc ze mnie czeka rak pluc pewnie kiedys jak tego g. nie rzuce... a moze juz mam? to jeszce rak przelyku od tego kwasu (podobno to b. prawdopodobne jak sie czesto powtarza zgaga a ja tak nie chce)

Re: wróciła szkoła, wróciła zgaga | Emi, 02-10-2002, 11:45

Użytkownik "sd_" napisał w wiadomości news:andrau$sgb$1 [at] news2.tpi.pl...
w nocy jak dluzej siedze przy komputerze, etc ksiazkach normalnie az mnie boli czasami w przelyku (o pieczeniu to moge wspominac tylko) takie sceny sobie przypominam sprzed wakacji. skonczyly sie wakacje i dzisiaj znow to poczulem. zgaga :( nic jej nie moglo powstrzymac. 1,5 litra mineralki, kanapka z zoltym
serem.
pamietam ze dobrze mi robily jogurty. ale nie bede wcinal jogurtow jak mnie zaczyna palic przelyk. bo nigdy i tak nie zdaze zanim sie ten kwas wyleje i narobi szkod. co jest przyczyna? (chodzi mi o diete) pale malo papierosow, nawet w porownaniu z wakacjami (4 tego wypalilem nad ranem, o 6... siedzac cala nac, a i tak sie ograniczam do 5-10 dziennie) chcialem sie tez zapytac o kawe. jaki ona ma wplyw na zoladek? jak dobierac mam diete. bo nie dosc ze mnie czeka rak pluc pewnie kiedys jak tego g. nie rzuce... a moze juz mam? to jeszce rak przelyku od tego kwasu (podobno to b. prawdopodobne jak sie czesto powtarza zgaga a ja tak nie chce)

Zrobić sobie przede wszystkim gastroskopię,a na razie na złagodzenie zgagi dobry byłby Maalox, w tabletkach do ssania,w aptece bez recepty. pzdr. e.

Re: wróciła szkoła, wróciła zgaga | psotna myszka, 02-10-2002, 12:18

Użytkownik "Emi" napisał w wiadomości news:ane8bk$66o$1 [at] news.tpi.pl...
Zrobić sobie przede wszystkim gastroskopię,a na razie na złagodzenie
zgagi
dobry byłby Maalox, w tabletkach do ssania,w aptece bez recepty. pzdr. e.
A potem zająć sie nerwami. Bo ja bym tu bezpośrednio łaczyła zgagę z poczatkiem szkoły.

m

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Nadmiar kwasu rujnuje zdrowie - przyczyny i skutki Nadmiar kwasu rujnuje zdrowie - przyczyny i skutki

Jak leczyć zapalenie stawów bez lekarstw Jak leczyć zapalenie stawów bez lekarstw

Jak leczyć zapalenie stawów bez lekarstw wyd.2 Jak leczyć zapalenie stawów bez lekarstw wyd.2

Szkoła rodzenia Szkoła rodzenia

Jak nie przytyć po rzuceniu palenia Jak nie przytyć po rzuceniu palenia