Tagi

popatrzyc ladny wdzieczny rysunek sobotty wersja atlas czaszka kosc lina

Fora dyskusyjne

Wzmożony rysunek naczyniowy płuc (0)

Badania EEG (2)

Wyniki TK głowy (0)

GUZ Z TYŁU CZASZKI (4)

Przerwana Ciągłość blaszki zewnętrznej kości czołowej (0)

kości czaszki (0)

czaszka kosc ciemieniowa (1)

Złamanie podstawy czaszki (0)

Guz na potylicy (2)

wgniecenie w czaszce (0)

bole glowy podczas wysilku (0)

rtg czaszki (0)

Dziwne zmiany w czaszką (0)

guzek na głowie (3)

za ciasny implant? (2)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Atlas anatomii On-Line

Atlas anatomii On-Line

B. Stanczyk, 04-10-2002, 21:47

Hej!

szukam jakiegos fajnego atlasu anatomicznego w sieci. Nie mam jeszcze papierowej wersji, a musze sie nauczyc kilku kosci czaszki i chetnie bym sobie popatrzyl na ladne rysunki. Wiem, ze jest atlas Sobotty na CD-ROMie, ale niestety go nie mam (tam sa niezle rysunki). Jakby ktos mogl pomoc, to bylbym wdzieczny :)

B.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Modelowanie sylwetki. Atlas ćwiczeń dla kobiet Modelowanie sylwetki. Atlas ćwiczeń dla kobiet

Atlas laparoskopowych operacji ginekologicznych. 330 rysunków ilustrujących poszczególne etapy operacyjne Atlas laparoskopowych operacji ginekologicznych. 330 rysunków ilustrujących poszczególne etapy operacyjne

Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi. Dla kobiet w ciąży Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi. Dla kobiet w ciąży

Żywienie a uroda Żywienie a uroda

ABC zdrowia dziecka. Poradnik pierwszej pomocy dla rodziców ABC zdrowia dziecka. Poradnik pierwszej pomocy dla rodziców