Powiązane leki
(opisy)

Engerix B (Vaccinum hepatitidis B)

Act-HIB (Vaccinum haemophili stripe b coniugatum)

Boostrix (Diphtheria toxoid, Pertussis vaccinum, Tetanus toxoid)

Hepavax-Gene (Hepatitis B vaccine)

HiB Titer (Vaccinum haemophili influenzae B)

Infanrix DTPa (Vaccinum diphtheriae, tetani, pertussis sine cellulis ex elementis praeparatum adsorbatum)

M-M-R II (szczepionka przeciw odrze, śwince i różyczce) (Vaccinum morbillorum, parotitidis et rubellae vivum)

M-M-RVAXPRO (Vaccinum morbillorum, parotitidis et rubellae vivum)

Rotarix (Rota virus vaccinum)

Mięta (tabletki)

Tagi

przeciwko szczepiomka szczepionka kasztelowicz miac torun cena kosztowac euro engerix

Fora dyskusyjne

zobacz Szczepionka Engerix B (0)

zobacz Lek DIDA (2)

zobacz Aparat na zęby (1)

zobacz Odstąpię szczepionkę Mencevax ACWY (0)

zobacz szczepienie przeciwko wzw (0)

zobacz Hashimoto a szczepienia przeciw chorobom zakaźnym (1)

zobacz Autoagresja a szczepienia? (3)

zobacz Szczepionka przeciwko meningokokom (1)

zobacz Rybomunyl a szczepionka przeciwko żółtaczce (4)

zobacz szczepienie przeciwko zółtaczce (21)

zobacz szczepionka przeciwko żółtaczce (2)

zobacz Odstęp między szczepieniami. (12)

zobacz Szczepionka (1)

zobacz szczepionka przeciwko różyczce (0)

zobacz SZCZEPIONKA NA GRYPE (11)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Szczepiomka przeciwko WZW

Szczepiomka przeciwko WZW

BTR, 10-10-2002, 16:34

Witam,

Napisał do mnie kolga z niemiec abym dowiedział się ile w polsce kosztuje szczepiomka przeciwko WZW bo w niemczech jedna kosztuje 50,- euro, a będzie potrzebował trzech więc musiałby wydać 150,- euro. Jestem osob niepełnosprawn (tetraplegia) więc nie mam możliwoci sprawdzenia cen i rodzajów owych szczepionek w aptekach, dlatego pytam grupowiczów: Czy można kupić tak szczepionkę bez recepty? Czy s różne rodzaje tych szczepionek? Jakie s ceny? Aha, lekarz kazał mu też dowiedzieć się jaki jest w danej szczepionce aktywny składnik. Czy jako tak?! Co polecacie?

Dziękuję i pozdrawiam, Bartosz T. Rud bartosz [at] rudz.net www.rudz.net/ GaduGadu 770209

Re: Szczepiomka przeciwko WZW | Joanna Duszczyńska, 11-10-2002, 20:47

Użytkownik "BTR" napisał w wiadomości news:ao6gmm$nks$1 [at] news.tpi.pl...
Witam,

Napisał do mnie kolga z niemiec abym dowiedział się ile w polsce kosztuje szczepiomka przeciwko WZW bo w niemczech jedna kosztuje 50,- euro, a
będzie
potrzebował trzech więc musiałby wydać 150,- euro.
W granicach 60 zł kosztuje Engerix, ale to trzeba przechowywać w lodówce, więc nie bardzo sobie wyobrażam jak to przewieźć do Niemiec...

Czy można kupić tak szczepionkę bez recepty?
Nie.

Czy s różne rodzaje tych szczepionek?
Tak, jest jeszcze jakieś koreańskie badziewie...

Aha, lekarz kazał mu też dowiedzieć się jaki jest w danej szczepionce aktywny składnik.
Wpisz sobie engerix w wyszukiwarke... -- Joanna jduszczynska.republika.pl

Re: Szczepiomka przeciwko WZW | Piotr Kasztelowicz, 12-10-2002, 16:34

On Thu, 10 Oct 2002, BTR wrote:

Czy można kupić tak szczepionkę bez recepty?
raczej nie

Czy s różne rodzaje tych szczepionek?
tak, w Polsce jednak najpopularniejszy jest Engerix

Jakie s ceny?
wydaje mi sie, ze jedna dawka 50 zl - ale nie jestem pewien

P. -- Piotr Kasztelowicz Piotr.Kasztelowicz [at] am.torun.pl www.am.torun.pl/~pekasz

Re: Szczepiomka przeciwko WZW | Jerzy Zduleczny, 13-10-2002, 00:41

W Polsce są zarejestrowane 3 szczepionki:

Engerix B - cena ok. 60 zł H-B-Vax II - ok. 50 zł Euvax B - ok. 45 zł

lek. Jerzy Zduleczny www.labmed.com.pl

Użytkownik "BTR" napisał w wiadomości news:ao6gmm$nks$1 [at] news.tpi.pl...
Witam,

Napisał do mnie kolga z niemiec abym dowiedział się ile w polsce kosztuje szczepiomka przeciwko WZW bo w niemczech jedna kosztuje 50,- euro, a
będzie
potrzebował trzech więc musiałby wydać 150,- euro. Jestem osob niepełnosprawn (tetraplegia) więc nie mam możliwoci sprawdzenia cen i rodzajów owych szczepionek w aptekach, dlatego pytam grupowiczów: Czy można kupić tak szczepionkę bez recepty? Czy s różne rodzaje tych szczepionek? Jakie s ceny? Aha, lekarz kazał mu też dowiedzieć się jaki jest w danej szczepionce aktywny składnik. Czy jako tak?! Co polecacie?

Dziękuję i pozdrawiam, Bartosz T. Rud bartosz [at] rudz.net www.rudz.net/ GaduGadu 770209

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Rak szyjki macicy Rak szyjki macicy

Czy wiesz co jesz? Poradnik konsumenta Czy wiesz co jesz? Poradnik konsumenta

W sidłach anoreksji W sidłach anoreksji

Wakcynologia praktyczna (wyd. II) Wakcynologia praktyczna (wyd. II)

Małe cuda codzienności Małe cuda codzienności