Powiązane leki
(opisy)

Visudyne (Verteporfinum)

Gotu Kola Ginko

Co-Prenessa (Perindoprilum, Indapamidum)

Noliprel (Perindoprilum, Indapamidum)

Tertensif Bi-Kombi (Perindoprilum, Indapamidum)

Tertensif Kombi (Perindoprilum, Indapamidum)

R- 1 krople na stany zapalne

Phytolacca Dagomed 24 bóle gardła, chrypka

Aloe compose

Argentum Complexe Nr 98

Tagi

stwierdzic dziecko przejsc czuc lewy schylac bola serce wada kluc

Fora dyskusyjne

zobacz Przejście wady z jednego oka na drugie (2)

zobacz Ból w Krzyżu (1)

zobacz Bóle w okolicach serca, kłucie, duszności (2)

zobacz Kłujące bóle serca (6)

zobacz Przeszywający ból; normalny w wieku dorastania? (0)

zobacz Ból pod lewą piersią (2)

zobacz ZAPALENIA I BóLE LEWEJ STRONY CZY POWINNAM ZROBIć JAKIES BAD (0)

zobacz Bóle z lewej strony klatki piersiowej, porażenie prądem. (0)

zobacz bóle reki (1)

zobacz Ból w okolicach serca u dziecka (5)

zobacz Bol kregoslupa przy schylaniu (L5/S1)? (8)

zobacz Co to takiego? (8)

zobacz Kłucie w okolicy serca (4)

zobacz Bolesne kłucie serca u nastolatki (11)

zobacz Solarium a serce?? (4)

Klucie ...

DaFy, 17-10-2002, 11:59

Witam Od kilku dni czuje klucie w lewym boku zaraz pod sercem jak sie schylam lub oddycham glebiej to boli bol jest taki przeszywajacy nie wiem czy to ma cos do zeczy ale przedy tymi bolami mialem dziwne odczycie na sercu jakbym czul jak bije przeszkadzalo mi to ale myslalem ze przejdzie. Mialem jako dziecko stwierdzona wade serca nic powaznego nie bylo ale byly szmery.

Dziekuje za odpowiedz Pozdrawiam DaFy

Re: Klucie ... | Jasiek, 17-10-2002, 12:50

Najprociej: zrobić EKG, potem echo serca i EKG met, Holtera (całodobowe monit. rytmu). Jako dziecko też miałem niewielk wadę, dzi jest dużo większa. Pozadrawiam

-- Jasiek armagnac [at] poczta.onet.pl GG: 3568830 Użytkownik "DaFy" napisał w wiadomoci news:aolqkj$3t$1 [at] news.tpi.pl... | Witam | Od kilku dni czuje klucie w lewym boku zaraz pod sercem jak sie schylam lub | oddycham glebiej to boli bol jest taki przeszywajacy nie wiem czy to ma cos | do zeczy ale przedy tymi bolami mialem dziwne odczycie na sercu jakbym czul | jak bije przeszkadzalo mi to ale myslalem ze przejdzie. | Mialem jako dziecko stwierdzona wade serca nic powaznego nie bylo ale byly | szmery. | | Dziekuje za odpowiedz | Pozdrawiam | DaFy | |

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Wady wrodzone serca u młodocianych i dorosłych Wady wrodzone serca u młodocianych i dorosłych

Bóle Głowy Bóle Głowy

Przekroczyć zwrotnik raka, opowieści osób które przeszły choroba nowotworową Przekroczyć zwrotnik raka, opowieści osób które przeszły choroba nowotworową

Wróćmy do ziół leczniczych Wróćmy do ziół leczniczych

Kardiologia dziecięca - tom 1 i 2 Kardiologia dziecięca - tom 1 i 2