Powiązane leki
(opisy)

Menopur (Menotropinum)

Climen (Estradioli valeras, Cyproteroni acetas)

Compeed plaster na opryszczkę

Fastplast

Olopeg (Macrogolum)

Octenisept

Opokan Hot

Voltaren Termal

Atossa (Ondansetronum)

Biocell

Tagi

usuwac zyletka torbiel jajnik plaster zaprzec operacja kupic wyciac sloik

Fora dyskusyjne

zobacz torbiel w ciąży (0)

zobacz Torbiel na jajniku (1)

zobacz Co to może być? (2)

zobacz Operacja Torbieli (2)

zobacz Usuwanie torbieli srodkowej szyi (0)

zobacz TORBIEL WłOSOWATY (1)

zobacz TORBIEL SLINIANKI PRZYUSZNEJ (27)

zobacz TWARDA GULA PO WYCIĘCIU TORBIELI BOCZNEJ SZYI (1)

zobacz jajniki (0)

zobacz PCO (5)

zobacz torbiel jajnika (5)

zobacz Po operacji gin. na torbiel (4)

zobacz torbiel jajnika (1)

zobacz BÓL po laparoskopowym usunięciu Torbieli (0)

zobacz torbiele na jajnikach (13)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » torbiel na jajniku

torbiel na jajniku

Hela, 28-10-2002, 15:13

Witam, jak leczy sie torbile na jajnikach, czy od razu trzeba usuwać, czy można wyleczyć je hormonalnie?

Pozdrawiam! H.

Re: torbiel na jajniku | Karka, 29-10-2002, 23:37

Dolaczam sie do pytania Heli! Dowiedzialam sie podczas badania USG jamy brzusznej,ze mam na prawym jajniku torbiel o wymiarach 5,5cm na 4,3cm! I tez nie wiem co z tym wlasciwie poczac!?!

-- Serdeczne pozdrowionka KARKA ;-)

Re: torbiel na jajniku | Hela, 30-10-2002, 15:37

jakoś nikt nam nie chce pomóc....

pozdrawiam!

Re: torbiel na jajniku | 109176, 30-10-2002, 17:02

--

"Hela" schrieb im Newsbeitrag news:apondv$l08$1 [at] gromojar.itpp.pl...
jakoś nikt nam nie chce pomóc....

pozdrawiam!

Ja ok. 3 lat temu mialam dwie torbiele na obu jajnikach, nie pamietam juz wielkosci ale ta na lewym jajniku byla bardzo duza, tak ze nie moglam swobodne chodzic i mialam okropne bole. Lekarz mnie od razu wyslal do szpitala ale ja zobaczywszy warunki uparlam sie, ze nie chce operacji. Dostalam juz nawet liste co mam kupic: zyletke, sloik na to co wytna, plaster itd itp. Wtedy jeszcze bardziej sie zaparlam, ze nie chce operacji i ciecia, zwlaszcza w wieku 23 lat. No i lekarz sie ugial i zaczeli mnie faszerowac hormonami i codzien USG, az te cysty same poznikaly. Dopiero sie pozniej dowiedzialam, ze mozna je usuwac laparoskopowo. To tyle z moich doswiadczen. Jesli mialybyscie jeszcze jakies pytania, to piszcie. Pozdrawiam i zycze zdrowia! Ania ---------------------------------------------- GG 5287751 ICQ 168374238

Serwis Usenet w portalu Gazeta.pl -> www.gazeta.pl/usenet/

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Nowotwory i torbiele nerek Nowotwory i torbiele nerek

Współczesne operacje wojskowe Współczesne operacje wojskowe

Dieta z owoców cytrusowych Dieta z owoców cytrusowych

Nerki. Bakterie atakują Nerki. Bakterie atakują

Oczyszczanie organizmu (okładka zielona) Oczyszczanie organizmu (okładka zielona)