Powiązane leki
(opisy)

Nootropil (Piracetamum)

Nootropil (iniekcje) (Piracetamum)

Tagi

nootropil granica zamawiac sprawdzic odeslac recepta paczka zamowic arista musiec

Fora dyskusyjne

zobacz Jedna recepta różne okulary ? (6)

zobacz Nootropil a Memotropil Zamieniki jakie? czy warto? (4)

zobacz Złamane biodro mojej 90letniej babci (0)

zobacz soczewki roczne (2)

zobacz lot samolotem po narkozie (0)

zobacz katar sienny (7)

zobacz wyniki badań - proszę o interpretację (5)

zobacz ból lewej strony ciała i przymrużone oko (2)

zobacz Daltonizm vs Nauka. (0)

zobacz brak zarostu (1)

zobacz Ból podczas przełykania. (4)

zobacz LEKI NASENNE (0)

zobacz tsh (46)

zobacz Kariotyp (2)

zobacz Ginjal (6)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Zamawianie lekow za granica

Zamawianie lekow za granica

Tomasz Jarzynka, 28-10-2002, 18:42

Witam,

jesli zamowie wysylkowo jakis lek, ktory dostepny jest w Polsce na recepte, co bede musial zrobic? Mam spora szanse, ze dostane to, co zamowilem, bo nikt nie sprawdzi zawartosci paczki, paczka zostanie odeslana z powrotem czy bede musial przedstawic wazna recepte?

PS. Interesuje mnie Nootropil

Dzieki z gory,
tomasz k. jarzynka / 601 706 601 / tomee (at) cpi (dot) pl

"Q: Why do programmers get Halloween and Christmas mixed up? A: Because OCT(31) = DEC(25)"

Re: Zamawianie lekow za granica | WALDIM, 30-10-2002, 01:51

1. najpewniej nikt nie sprawdzi co jest w paczce... 2. nootropil jest dopuszczony do obrotu w Polsce wiec nikt ewentualnie sprawdzonej paczki nie odesle i nie zmusi Cie do pokazywania recepty... 3. Nootropil wcale nie dziala tak jak kraza o nim legendy... wcale nie poprawia pamieci, zdolnosci uczenia, nie zwieksza koncentracji itp...

--

WaldiM

Serwis antykoncepcyjny www.antykoncepcja.pl

Uzytkownik "Tomasz Jarzynka" napisal w wiadomosci news:1557889.0dgFTGqsVK [at] arista.cpi.pl...
Witam,

jesli zamowie wysylkowo jakis lek, ktory dostepny jest w Polsce na recepte, co bede musial zrobic? Mam spora szanse, ze dostane to, co zamowilem, bo nikt nie sprawdzi zawartosci paczki, paczka zostanie odeslana z powrotem czy bede musial przedstawic wazna recepte?

PS. Interesuje mnie Nootropil

Dzieki z gory,

tomasz k. jarzynka / 601 706 601 / tomee (at) cpi (dot) pl

"Q: Why do programmers get Halloween and Christmas mixed up? A: Because OCT(31) = DEC(25)"

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Co mi dolega? Co mi dolega?

Dziesięć minut dla zdrowia twoich oczu Dziesięć minut dla zdrowia twoich oczu

Joga dla twoich oczu. Naturalne metody poprawy widzenia Joga dla twoich oczu. Naturalne metody poprawy widzenia

Granice genetycznego ulepszania człowieka Granice genetycznego ulepszania człowieka

Upośledzeni umysłowo. Poza granicami człowieczeństwa Upośledzeni umysłowo. Poza granicami człowieczeństwa