Powiązane leki
(opisy)

Pelethrocin (Diosminum)

NeoAfrin (Dexbrompheniramini maleas, Pseudoephedrini sulfas)

Disophrol Retard (Dexbrompheniramini maleas, Pseudoephedrini sulfas)

Rectanal (Natrii dihydrophosphas, Natrii hydrophosphas)

Partobulin-Inject (Immunoglobulinum humanum anti-D)

Gamma Anty D (Immunoglobulinum humanum anty RhD)

Fenoterol (iniekcje) (Fenoteroli hydrobromidum)

Fenoterol (tabletki) (Fenoteroli hydrobromidum)

Provera (Medroxyprogesteronum)

Gynacoheel N

Tagi

peknac porod virtualna zlapac zaopatrzenie hemoroidy grupa zastac rodny kanal

Fora dyskusyjne

Szukam Urologa przez silne bóle nerki (0)

streptococcus agalactie w ciazy (3)

podano mi nie moją grupe krwi (1)

KONFLIKT SEROLOGICZNY-neutropenia (1)

Hemoroidy (1)

jak długo można krwawić (1)

pęknięcie pępowiny przy porodzie, rozwarstwienie pępowiny (0)

Czy wiesiołek wpływa na elastyczność szyjki macicy ? (0)

Krwawienie przy oddawaniu stolca (6)

odbyt- dziwna kulka przypominajaca odcisk (23)

himoroidy (12)

Wstydliwy problem po wypróżnianiu (5)

krwawienie z odbytu po porodzie (2)

krwawienie i biegunka 8 tyg po porodzie (1)

Wrzody żołądka (stan bardzo ciężki PROSZE O POMOC) (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » skutek porodu ???

skutek porodu ???

virtualna, 29-10-2002, 20:08

Witam wszystkich Mam na imie Asia i jestem nowa na tejj grupie

Dzis wlasnie pierwszy raz zasubskrybowalam te grupe bo mam pewien problem Mianowicie po porodzie bardzo zadko oddaje stolec a jak juz to zrobie to kupka jest z krwia ? co to moze byc ?

Pozdrawiam virtualna Krakow

Re: skutek porodu ??? | GURu*, 29-10-2002, 21:24

jedna rada. id do lekarza, najlepiej Twojego ginekologa. możliwe, że to tylko luzówka podkrwawia w wyniku uszkodzenia przez ucisk przez wytaczajc się główkę podczas porodu, może naczynia splotów żylnych maj zastój (hemoroidy). możliwe, że podczas zaopatrzenia kanału rodnego wskutek pęknięcia złapano nitk cianę odbytnicy. topograficznie leży doć blisko.

wszystko, co niepokoi skonsultuj z lekarzem. grupa nie wystarczy.

z pozdrowieniami

Max M. MD

Re: skutek porodu ??? | Mrowka, 02-11-2002, 19:26

Użytkownik "virtualna" napisał w wiadomości news:apmibs$4sv$1 [at] news2.tpi.pl...
Witam wszystkich Mam na imie Asia i jestem nowa na tejj grupie

Dzis wlasnie pierwszy raz zasubskrybowalam te grupe bo mam pewien problem Mianowicie po porodzie bardzo zadko oddaje stolec a jak juz to zrobie to kupka jest z krwia ? co to moze byc ?
Mialam to samo co Ty i okazalo sie ze mam hemoroidy ktore pojawily sie w czasie porodu -z wysilku. Proponuje pojsc do lekarza.

Pozdarwiam.Magda

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Zastosowanie kliniczne protez, ortoz i środków pomocniczych Zastosowanie kliniczne protez, ortoz i środków pomocniczych

Inteligencja ciała. Jak zachować młodość? Inteligencja ciała. Jak zachować młodość?

Hemoroidy Hemoroidy

Serce i układ krążenia Serce i układ krążenia

Oczekiwanie. Wszystko co musisz wiedzieć o ciąży i porodzie Oczekiwanie. Wszystko co musisz wiedzieć o ciąży i porodzie