Powiązane leki
(opisy)

Gastrosil (Simeticonum)

Fortrans (Macrogolum)

Bisacodyl (Bisacodylum)

Atropinum sulfuricum 1% (krople do oczu) (Atropini sulphas)

Olopeg (Macrogolum)

Octenisept

Atossa (Ondansetronum)

Biocell

Emetron (Ondansetronum)

Mucosolvan (iniekcje) (Ambroxoli hydrochloridum)

Tagi

przepraszac narodzic dziecko diagnostyka wykryc kingaw priv wodoglowie pilny operacja

Fora dyskusyjne

zobacz Torbiel u dziecka (0)

zobacz 1-2 TYDZIEN CIAZY zapalenie ucha FLOXAL (0)

zobacz Usunięcie trzeciego migdałka okres oczekiwania (6)

zobacz PILNE!!! Boli brzuch!!!! (4)

zobacz Problem z Penisem (4)

zobacz Wodoglowie (0)

zobacz moczenie nocne (2)

zobacz Termogafia oraz Termowizja w medycynie (0)

zobacz Dziwnie się czuję (1)

zobacz Głowa boli codziennie (0)

zobacz usg (8)

zobacz Mięśniaki (1)

zobacz Ponad jądrem (8)

zobacz operacja po złamaniu kości piszczelowo-strzałkowej-pilne (0)

zobacz Dlaczege Pan Peter nie odpowiada na wszystkie pytania? (1)

Wodoglowie

Kinga, 31-10-2002, 21:00

Mam pytanie gdzie moglabym znalezc wiecej informacji na ten temat,a zwlaszcza na temat wodoglowia wykrytego u dziecka jeszcze nienarodzonego. Moze ktos z Was wie cos na ten temat, chodzi mi o diagnostyke i operacje, oraz o skutki.

Pozdrawiam, i prosze o pilna odpowiedz

Re: Wodoglowie | Kinga, 31-10-2002, 21:18

odpowiedzi prosze na priva kingaw [at] poczta.onet.pl

Mam pytanie gdzie moglabym znalezc wiecej informacji na ten temat,a zwlaszcza na temat wodoglowia wykrytego u dziecka jeszcze nienarodzonego. Moze ktos z Was wie cos na ten temat, chodzi mi o diagnostyke i operacje, oraz o skutki.

Re: Wodoglowie | Kinga, 31-10-2002, 21:19

przepraszam, mialo byc kingaw [at] op.pl
odpowiedzi prosze na priva kingaw [at] poczta.onet.pl

nienarodzonego.
operacje,

Re: Wodoglowie | Kinga, 31-10-2002, 21:19

odpowiedzi prosze na priva kingaw [at] op.pl

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Antyrak. Nowy styl życia Antyrak. Nowy styl życia

Mamo, Tato, patrzcie ja rosnę Mamo, Tato, patrzcie ja rosnę

Wady postawy ciała-diagnostyka i leczenie Wady postawy ciała-diagnostyka i leczenie

Zaburzenia czynnościowe przewodu pokarmowego u dzieci i młodzieży Zaburzenia czynnościowe przewodu pokarmowego u dzieci i młodzieży

Fruktoza. Brak tolerancji na cukier owocowy Fruktoza. Brak tolerancji na cukier owocowy