Tagi

dziecinstwo mama wezel szyja chlonny napewno bolesny powiekszyc hematologiczny lewy

Fora dyskusyjne

zobacz zgrubienia na szyi (3)

zobacz Powiększone węzły chłonne (1)

zobacz migdałki a węzły chłonne (5)

zobacz KILKA GUZKÓW KOŁO SZYI (4)

zobacz Czy to węzły?? (7)

zobacz Powiekszony wezel chlonny lewej strony szyi? (0)

zobacz Długo utrzymujące się powiększone węzły chłonne (2)

zobacz Prosba o wyluczenie/potwierdzenie ziarnicy (0)

zobacz Nie jest dobrze. . . !!!!!! (3)

zobacz Ziarnica? (4)

zobacz Węzły chłonne (0)

zobacz Węzły chłonne a zepsute zęby? (1)

zobacz obecność w rozmazie niedojrzałych limfocytów+węzły chłonne (0)

zobacz powiekszone i bolesne wezly chlonne u dziecka (2)

zobacz Powiększony i bolesny węzeł chłonny pod pachą - interferon (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » powiekszenie wezlow chlonnych

powiekszenie wezlow chlonnych

Jury, 03-11-2002, 22:40

Witam, Czy ktos wie jakie moga byc przyczyny powiekszenia wezlow chlonnych? Nie chodzi mi jednak o stany zapalne i towarzyszace im obrzeki wezlow, lecz o trwale powiekszenie (kilka lat). Dodam, ze mialem robione badania krwi w zwiazku z tym i wszystko bylo w porzadku. Lekarz stwierdzil, ze ma tak wiele ludzi. J. Z.

Re: powiekszenie wezlow chlonnych | kamelot, 04-11-2002, 00:33

nie napisałeś o które węzły chodzi i nic o objawach klin,ale napewno w takim przypadku konieczna jest ocena histologiczna takiegi węzła,usg brzucha i napewno konsult onkologiczna i hematologiczna

Re: powiekszenie wezlow chlonnych | Jury, 04-11-2002, 00:51

nie napisałeś o które węzły chodzi i nic o objawach klin,ale napewno w
takim
przypadku konieczna jest ocena histologiczna takiegi węzła,usg brzucha i napewno konsult onkologiczna i hematologiczna

Chodzi o wezly chlonne po lewej stronie szyi. Ma je powiekszone rowniez moja mama (od dziecinstwa). Wezly sa niebolesne, raczej male, poza tym nic mi nie dolega. Przeprowadzone badania: morfologia z rozmazem, OB - wszystko w normie.

pozdrawiam J.Z.

Re: powiekszenie wezlow chlonnych | Joanna Żbikowska, 06-11-2002, 14:05

Przy ziarnicy OB jest wysokie... To odpada chyba. Joanna Użytkownik "Jury" napisał w wiadomości news:aq45n9$udd$1 [at] foka.acn.pl...
takim

Chodzi o wezly chlonne po lewej stronie szyi. Ma je powiekszone rowniez
moja
mama (od dziecinstwa). Wezly sa niebolesne, raczej male, poza tym nic mi
nie
dolega. Przeprowadzone badania: morfologia z rozmazem, OB - wszystko w normie.

pozdrawiam J.Z.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Choroby przyzębia. Zapobieganie, diagnostyka i leczenie Choroby przyzębia. Zapobieganie, diagnostyka i leczenie

Domowe uzdrowisko Domowe uzdrowisko

Hematologia w praktyce Hematologia w praktyce

Medycyna wieku młodzieńczego - klinika i postępowanie w chorobach przewlekłych Medycyna wieku młodzieńczego - klinika i postępowanie w chorobach przewlekłych

Normy laboratoryjne Normy laboratoryjne