Powiązane leki
(opisy)

Tagi

isolipanem przejmowac udowodnic przestraszyc izolipan jackowski scisly isolipan zwrocic producent

Fora dyskusyjne

zobacz wachania temperatury (1)

zobacz wypadek w pracy szyta reka (0)

zobacz interferon (1)

zobacz Acenocumarol a uczulenie (1)

zobacz plastry detoksykacyjne a bypassy (1)

zobacz PRAWO JAZDY a BADANIE EEG (0)

zobacz Czy może zachorować? (10)

zobacz Pewien kłopot (1)

zobacz Woda utleniona (5)

zobacz Czy należy się odszkodowanie (1)

zobacz Szczepionka Skalina? (?) (0)

zobacz wrzody (1)

zobacz GUZ - zagrożenie nowotworowe.. (3)

zobacz Zarzucanie (refluks) żołądkowo-przełykowe (1)

zobacz Wysokie ALT i AST (0)

IZOLIPAN

EZK, 03-10-1998, 15:08

Przed trzema laty brałam przez okres trzech miesięcy (tylko) Izolipan. Słyszałam w telewizji, że w niektórych przypadkach może być szkodliwy. Proszę o bliższe informacje na ten temat. W szczególności: - na jakie ewentualnie objawy powinnam zwrócić uwagę - czy powinnam przeprowadzić jakieś badania - do lekarza jakiej specjalności powinnam się zwrócić. Jeżeli gdzieś ten temat jest dokładniej omówiony, to proszę podać gdzie.

Z góry dziękuję EZK

Re: IZOLIPAN | , 05-10-1998, 06:51

Nie jestem profesjonalista, ale skoro nikt nie kwapi sie do odpowiedzi... Z tego co wiem stwierdzono bodajze 24 przypadki uszkodzenia zastawek wsrod pacjentow bioracych Isolipan. Tyle tylko ze nie udowodniono scislego zwiazku tych przypadkow z Isolipanem. Ale producent przestraszyl sie i wycofal preparat z rynku. IMHO nie ma sie czym przejmowac. Szkoda tylko dobrego lekarstwa, zwlaszcza ze nic nie ma na jego miejsce. O Isolipanie jest pare stron w Internecie.

Nie przejmuj sie Pozdrawiam Jacek Jackowski

Przed trzema laty brałam przez okres trzech miesięcy (tylko) Izolipan. Słyszałam w telewizji, że w niektórych przypadkach może być szkodliwy. Proszę o bliższe informacje na ten temat. W szczególności: - na jakie ewentualnie objawy powinnam zwrócić uwagę - czy powinnam przeprowadzić jakieś badania - do lekarza jakiej specjalności powinnam się zwrócić. Jeżeli gdzieś ten temat jest dokładniej omówiony, to proszę podać gdzie.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.