Tagi

siec pytac wykres maurer zakladka znajda prawidlowy wzorcowy ostalowski ebek

Fora dyskusyjne

zobacz Brak owulacji (1)

zobacz na nerwy (1)

zobacz Lekarz chorób zakaznych (0)

zobacz dziwne wypryski (5)

zobacz Dieta bezglutenowa (1)

zobacz Białe krostki w jamie ustnej (4)

zobacz hormon wzrostu (0)

zobacz Dobry Endokrynolog - androlog dolny slask (0)

zobacz Konflikt grup głównych - pytanie (0)

zobacz rulonizacja krwinek (1)

zobacz Podwyższona temperatura (1)

zobacz Daltonizm vs Nauka. (0)

zobacz Encefalopatia Hashimoto (1)

zobacz Prosze o pomoc przy opisie (1)

zobacz wynik gastroskopi pytanie (4)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Gdzie znajde wykres EKG?

Gdzie znajde wykres EKG?

Maurer, 03-12-2002, 22:45

Witam! Czy ktoś z Was wie dzie w sieci mogłbym znaleźć obrazek przedstawiający wykres EKG (chodzi mi o typowy wykres zdrowego człowieka), mozliwie jak najlepszej jakosci, z wartościami czasu i tego drugiego czegoś (tego co jest w pionie:). Wybaczcie amatorszczyznę mojego posta, jestem informatykiem a nie lekarzem;)

pozdrawiam wszystkich grupowiczów maurer ostalowska [at] poczta.onet.pl www.ostalowska.prv.pl

Re: Gdzie znajde wykres EKG? | k2ebek, 04-12-2002, 07:56

Czy ktoś z Was wie dzie w sieci mogłbym znaleźć obrazek przedstawiający wykres EKG (chodzi mi o typowy wykres zdrowego człowieka), mozliwie jak najlepszej jakosci, z wartościami czasu i tego drugiego czegoś (tego co
jest
w pionie:). Wybaczcie amatorszczyznę mojego posta, jestem informatykiem a nie lekarzem;)
Ja bym polecal www.google.com zakladka Grafika wpisujemy EKG i mi wyskoczylo okolo 20000 jpegow IMO jak na inormatyka doscyc proste

k2ebek

Serwis Usenet w portalu Gazeta.pl -> www.gazeta.pl/usenet/

Re: Gdzie znajde wykres EKG? | Obcy, 04-12-2002, 15:48

Użytkownik "k2ebek" napisał w wiadomości news:ask1qs$iei$1 [at] news.gazeta.pl...

Ja bym polecal www.google.com zakladka Grafika wpisujemy EKG i mi wyskoczylo okolo 20000 jpegow IMO jak na inormatyka doscyc proste
Przecież Maurer pytał o jeden wykres PRAWIDŁOWY i wzorcowy a nie 20000 wykresów chorych pacjentów!

pozdrawiam Obcy

Re: Gdzie znajde wykres EKG? | Maurer, 04-12-2002, 18:33

"Obcy" wrote in message news:askth3$e99$1 [at] topaz.icpnet.pl...
Użytkownik "k2ebek" napisał w wiadomości news:ask1qs$iei$1 [at] news.gazeta.pl...

i
Przecież Maurer pytał o jeden wykres PRAWIDŁOWY i wzorcowy a nie 20000 wykresów chorych pacjentów!

to tez fakt, ale próbuje poszukac, nie wpadłem na to żeby wybrac zakładkę grafika:) na pewno jakiś zdrowy sie znajdzie:) pozdrawiam i dziekuje wszystkim

Maurer

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Encyklopedia zdrowia rodziny Encyklopedia zdrowia rodziny

Zdrowie mężczyzny w sieci Zdrowie mężczyzny w sieci

Co mi dolega? Co mi dolega?

Ja już nie palę. Jak w sposób naturalny rzucić palenie Ja już nie palę. Jak w sposób naturalny rzucić palenie

Badania pletyzmograficzne w praktyce pulmonologicznej Badania pletyzmograficzne w praktyce pulmonologicznej