Tagi

oglosic nadtlenek wybielac biala kuracja pasek wodor stomatolog bezpieczny opakowac

Fora dyskusyjne

zobacz [Nadtlenek wodoru] Szkodliwość (1)

zobacz Paski Whitestrips (6)

zobacz Wybielanie paskami blend a med white strips (8)

zobacz Wybielanie zębów (33)

zobacz Przebarwienia (18)

zobacz Środki wybielające zęby (5)

zobacz wybielanie zebów (8)

zobacz Gastroskopia a paski wybielające i kolczyk w języku. (8)

zobacz Wybielanie - dwa preparaty jednoczesnie (2)

zobacz jak szybko wybielić zęby (17)

zobacz kilka pytań (2)

zobacz Ładny uśmiech (5)

zobacz Paski Blend-a-med Whitestrips (1)

zobacz Białe paski/plamy na zebach (2)

zobacz Biale krostki na zoledziu (3)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » wybielanie zębów

wybielanie zębów

, 09-12-2002, 14:37

Witam, slyszalem o wybielaniu zębó za pomocą robienia wycisku a nastepnie używaniu jakiegoś żelu, dzwonilem do paru zakladow stomatologicznych i wszedzie slyszalem zachwalania (jakbym sluchal reklamy proszkow wybielajacych, wszedzie ta sama schematyczna odpowiedz z "folderów"), moj stomatolog jednak bardzo ostroznie do tego podchodzil, gdy mu przedstawilem wydruk z internetu z nazwa zelu jaki jest uzyty, to stwierdzil ze to jest gra nie warta zachodu, ze to dziala na zasadzie "oczyszczania" zębów z nalotu po papierosach i kawie, ja natomiast mam nie do konca biale zeby ale nie jest to spowodowane ww czynnikami tylko mam to od urodzenia, prosze o wypowiedz najlepiej kogos kto jest po takim zabiegu zeby sie wypowiedzial na ten temat, dziekuje

Wysłano z serwisu OnetNiusy: niusy.onet.pl

Re: wybielanie zębów | Andrzej Glowacki, 09-12-2002, 19:50

Jak działają paski Blend-a-med Whitestrips?

To skuteczne, bezpieczne i wygodne!

Blend-a-med Whitestrips to rewolucja w wybielaniu zębów. To nie jest pasta, ale cieniutkie paski pokryte żelem dentystycznym, które przyklejasz na zęby na pół godziny, 2 razy dziennie. Żel uwalnia aktywny tlen, który w bezpieczny dla szkliwa sposób dociera do przebarwień znajdujących się również pod nim, aby Twoje zęby stały się lśniąco białe w 14 dni.

Czy wybielanie zębów jest bezpieczne?

Wybielania zębów przy użyciu preparatów zawierających nadtlenek wodoru jest stosowane już od 1887 roku. Przez wszystkie te lata metoda wybielania została udoskonalona i maksymalnie dostosowana do naszych potrzeb. Ponad stuletnia historia wybielania zębów jest doskonale udokumentowana i przebadana pod względem bezpieczeństwa wśród wszystkich grup potencjalnych użytkowników. Stosowanie nadtlenku wodoru nie powoduje alergii lub innych skutków ubocznych. Dodatkowo, stosowanie pasków z żelem zostało bardzo dokładnie przetestowane podczas badań klinicznych przeprowadzonych w Polsce. Paski z żelem wybielającym są więc wynikiem wielu lat doświadczeń gwarantując absolutne bezpieczeństwo przy ich stosowaniu.

Czy efekty są trwałe?

Badania kliniczne przeprowadzone na losowo wybranych osobach potwierdzają skuteczność działania pasków Whitestrips. Dwutygodniowa kuracja 6 procentowym nadtlenkiem wodoru powoduje rozjaśnienie barwy zębów co najmniej o dwa tony w stosunku do stanu początkowego. System ten skutecznie wybiela zęby z przebarwieniami zarówno zewnątrz- jak i wewnątrzpochodnymi. Niewielka dawka nadtlenku wodoru zawarta w żelu pozwala cieszyć się bielszymi zębami przez okres pół roku od zakończenia kuracji. W niektórych sytuacjach (zaniedbania w codziennej higienie jamy ustnej, palenie papierosów lub picie dużej ilości kawy) okres ten może być nieco krótszy.

Źródło: www.onet.pl

Użytkownik wrote: Witam, slyszalem o wybielaniu zębó za pomocą robienia wycisku a nastepnie używaniu jakiegoś żelu, dzwonilem do paru zakladow stomatologicznych i wszedzie slyszalem zachwalania (jakbym sluchal reklamy proszkow wybielajacych, wszedzie ta sama schematyczna odpowiedz z "folderów"), moj stomatolog jednak bardzo ostroznie do tego podchodzil, gdy mu przedstawilem wydruk z internetu z nazwa zelu jaki jest uzyty, to stwierdzil ze to jest gra nie warta zachodu, ze to dziala na zasadzie "oczyszczania" zębów z nalotu po papierosach i kawie, ja natomiast mam nie do konca biale zeby ale nie jest to spowodowane ww czynnikami tylko mam to od urodzenia, prosze o wypowiedz najlepiej kogos kto jest po takim zabiegu zeby sie wypowiedzial na ten temat, dziekuje

Re: wybielanie zębów | Juliett, 09-12-2002, 23:36

Użytkownik "Andrzej Glowacki" napisał w wiadomości news:at2hmi$cn4$1 [at] news.onet.pl...
Jak działają paski Blend-a-med Whitestrips?

To skuteczne, bezpieczne i wygodne!

Blend-a-med Whitestrips to rewolucja w wybielaniu zębów. To nie jest
pasta,
ale cieniutkie paski pokryte żelem dentystycznym, które przyklejasz na
zęby
na pół godziny, 2 razy dziennie. Żel uwalnia aktywny tlen, który w bezpieczny dla szkliwa sposób dociera do przebarwień znajdujących się również pod nim, aby Twoje zęby stały się lśniąco białe w 14 dni.
Bardzo ciekawe. Ile kosztuja takie paski i czy mozna je dostac w kazdej Aptece ?

Pozdrawiam Juliett

Odp: wybielanie zębów | McKwack, 09-12-2002, 23:36

przypomnij sobie jeszcze gdzie masz wypelnienia w zebach, bo wybielacze raczej na wypelnienia nie dzialaja i potem mozna miec ciemne plamki na bielutkich zebach ;)

Re: wybielanie zębów | Andrzej Glowacki, 10-12-2002, 01:46

Niestety, nie są one w sprzedaży - przynajmniej na razie. Wejdź na tą stronę a dowiesz się więcej: zdrowyusmiech.onet.pl/

Pozdrawiam, andrzej

Juliett wrote:

Bardzo ciekawe. Ile kosztuja takie paski i czy mozna je dostac w kazdej Aptece ?

Pozdrawiam Juliett

Re: wybielanie zębów | Magda, 11-12-2002, 08:33

A ja polecam Nite White- Excel 2 Firmy Discus-Dental,(Made in USA) dostępny w gabinetach dentystycznych- efekt wybielania trwały na wiele lat. Cena może odstraszać ja płaciłam 1000 zł za cały zestaw i pobranie odcisku. Nie palę papierosów i nie piję kawy w ogóle więc mój kolor nie pochodził od tych używek, chciałam poprostu aby były białe i są. Kuracja trwa ok. 2 tygodnie, zakładasz szyny silikonowe z żelem na 4 godz. najlepiej na noc.W opakowaniu jest tyle żelu że kurację można powtórzyć po roku aby jeszcze bardziej je wybielić. Użytkownik McKwack w wiadomości do grup dyskusyjnych napisał:at2v3i$h7m$1 [at] news.onet.pl...
przypomnij sobie jeszcze gdzie masz wypelnienia w zebach, bo wybielacze raczej na wypelnienia nie dzialaja i potem mozna miec ciemne plamki na bielutkich zebach ;)

Odp: wybielanie zębów | wookash, 04-03-2003, 13:25

Jezeli ktos chce to mam opakowanie whitestripsów, wygralem na onecie (jakis czas temu byl ten konkurs, oczym wiedzą wyszscy co zagladają na onet),paski są oryginalnie zapakowane, chętnie oddam (100zl) wdobre ręce bo sam mam białe dość zęby.

Re: wybielanie zębów | Hans, 05-03-2003, 03:01

Użytkownik "wookash" napisał w wiadomości news:b41uv8$2m2$1 [at] nemesis.news.tpi.pl...
Jezeli ktos chce to mam opakowanie whitestripsów, wygralem na onecie
(jakis
czas temu byl ten konkurs, oczym wiedzą wyszscy co zagladają na
onet),paski
są oryginalnie zapakowane, chętnie oddam (100zl) wdobre ręce bo sam mam białe dość zęby.
wysli to tam gdzie sa ogloszenia np. news://news.tpi.pl/pl.ogloszenia.rozne news://news.tpi.pl/pl.ogloszenia.sprzedam

-- www.operacja.b3.nu

Re: wybielanie zębów | Zazula, 05-03-2003, 21:46

Witam Widze ze chociaz Tobie dostarczono te paski. W moim przypadku pod podanym adresem stomatologa nikt nie odebral telefonu przez 2 tygodnia a Blend-a-med nie zechcial mi odpisac i nie podal gdzie indziej moge odebrac nagrode. No coz. Pozdrawiam Zazula

Odp: wybielanie zębów | wookash, 06-03-2003, 02:15

Użytkownik Zazula napisała
Witam
witaj sluchaj bylo strasznie smiesznie,wchodze a tam jakas "prowincjonalna" pani stomatolog mowi iz jestesmy (my -osoby ktore wygraly) mięsem armatnim, ze tak naprawde nigdy nietestowali tego na ludziach(!!!) i niewiadomo czy nieszkodzi na szkliwo, wogule to owa pani stomatolog śmiała sie zemnie ze to biore(!!!). Dodam ze te psaki sa sprzedawane od kilku lat na zachodnich rynkach (mozna znalezc na stronach www) a na opakowaniu pisze "bezpieczne dla szkliwa). Do tego nikt z blendamedu niepoinformował mnie (nas) ze to beda dopiero testy(wogule ta cala sprawa jest dziwna),ta stomatolog zachowywala sie tak jakby niechciala zebym to od niej wzial. Mowila ze to bedize drogo kosztowac ,okolo tys zł (kosztuje 150:))). Wogule organizacja byla super dzwonie wdzien ktory napisali mi w mejlu a owa stomatolog mowi cos w stylu " ma pan dlamnie paski? to swietnie bo domnie ciagle dzwonia i chcą je juz odbierac" :)))) A po wyjasnieniu ze dzwonie wlasnie w sprawie odbioru to ona do mnie zeby jak moge niech "wysle im emajla" ze ona jeszcze paczki nieotrzymala tych paskow:)

no nic, dam ogloszenie na pl.ogloszenia.sprzedam bo sam tego niepotrzebuje.

Re: wybielanie zębów | ŻabCia, 08-03-2003, 00:56

A ile opakowan? Pozdrawiam Użytkownik "wookash" napisał w wiadomości news:b460f6$jrj$1 [at] nemesis.news.tpi.pl...
Użytkownik Zazula napisała witaj sluchaj bylo strasznie smiesznie,wchodze a tam jakas "prowincjonalna" pani stomatolog mowi iz jestesmy (my -osoby ktore wygraly) mięsem armatnim, ze tak naprawde nigdy nietestowali tego na ludziach(!!!) i niewiadomo czy nieszkodzi na szkliwo, wogule to owa pani stomatolog śmiała sie zemnie ze
to
biore(!!!). Dodam ze te psaki sa sprzedawane od kilku lat na zachodnich rynkach (mozna znalezc na stronach www) a na opakowaniu pisze "bezpieczne dla szkliwa). Do tego nikt z blendamedu niepoinformował mnie (nas) ze to beda dopiero testy(wogule ta cala sprawa jest dziwna),ta stomatolog zachowywala sie tak jakby niechciala zebym to od niej wzial. Mowila ze to bedize drogo kosztowac ,okolo tys zł (kosztuje 150:))). Wogule organizacja byla super dzwonie wdzien ktory napisali mi w mejlu a owa stomatolog mowi cos w stylu " ma pan dlamnie paski? to swietnie bo domnie ciagle dzwonia i chcą je juz odbierac" :)))) A po wyjasnieniu ze dzwonie wlasnie w sprawie odbioru to ona do mnie zeby jak moge niech "wysle im emajla" ze ona jeszcze paczki nieotrzymala tych paskow:)

no nic, dam ogloszenie na pl.ogloszenia.sprzedam bo sam tego
niepotrzebuje.

Re: wybielanie zębów | Kicia, 08-03-2003, 01:26

Użytkownik "ŻabCia" napisał w wiadomości news:b4b4o5$fb0$1 [at] nemesis.news.tpi.pl...
A ile opakowan? Pozdrawiam Użytkownik "wookash" napisał w wiadomości news:b460f6$jrj$1 [at] nemesis.news.tpi.pl...
pani
ze
ze
to
(mozna
tak
a
zeby
niepotrzebuje.

Odp: wybielanie zębów | wookash, 08-03-2003, 16:00

A ile opakowan?
1opakowanie 56 listkow 28 na dolne i 28na gorne zeby

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Endodoncja kliniczna Endodoncja kliniczna

Choroby zawodowe lekarzy stomatologów Choroby zawodowe lekarzy stomatologów

Interna dla stomatologów Interna dla stomatologów

Kuracje na zdrowie. 999 kuracji na 99 chorób Kuracje na zdrowie. 999 kuracji na 99 chorób

Chirurgia ogólna dla stomatologów Chirurgia ogólna dla stomatologów