Powiązane leki
(opisy)

Atrovent N (Ipratropii bromidum)

Euphyllin (Theophyllinum)

Vilcacora

Xolair (Omalizumab)

Astmirex (Montelukastum natricum)

Clemastinum (Clemastinum)

Cortare (Beclometasoni dipropionas)

Drimon (Montelukastum natricum)

Eonic (Montelukastum natricum)

Hardic (Montelukastum natricum)

Tagi

dokladniesze astma oddychac trudnosc udusic proponowac pogotowie wizyta lekcewazyc alergia

Fora dyskusyjne

zobacz Problemy z oddechem. (3)

zobacz Problem z gardłem i trudności w oddychaniu (0)

zobacz duszności (2)

zobacz Morfologia i TSH - interpretacja (1)

zobacz Problem z oddychaniem (6)

zobacz Przebite płuco (1)

zobacz bym sie udusila i nadal dusze sie, chyba przez kaszel (0)

zobacz Ból kręgosłupa (0)

zobacz przez wymioty o mało sie nie udusilam (0)

zobacz Problemy z oddychaniem (7)

zobacz cos w gardle (7)

zobacz kaszel i katar od 6 m-cy (6)

zobacz Zmiana leków na astmę, senność (3)

zobacz Problem z oddychaniem przez nos (2)

zobacz czy to cos powaznego?? (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » trudności w oddychaniu

trudności w oddychaniu

Agnes, 16-12-2002, 10:08

Co to może być? Częste trudności w oddychaniu /jakoś tak ciężko/ bez żadnych objawów zapalenia dróg oddechowych,bez kaszlu itp. Zdarza się głównie w pomieszczeniu zamknietym /zimą / latem bez względu na to.Może to alergia? Czym to sie może skończyć nieleczone.

Re: trudności w oddychaniu | zabeczka, 16-12-2002, 13:32

Użytkownik "Agnes" napisał w wiadomości news:atju40$drm$1 [at] news.tpi.pl...
Co to może być? Częste trudności w oddychaniu /jakoś tak ciężko/ bez żadnych objawów zapalenia dróg oddechowych,bez kaszlu itp. Zdarza się głównie w pomieszczeniu zamknietym /zimą / latem bez względu na to.Może to alergia? Czym to sie może skończyć nieleczone.

Możliwe, że może tak się dziać z powodu alergii, jednak może to również być poczatek astmy. Proponuję dokładniesze badania i wizyte u lekarza, bo tych objawów nie ma co lekceważyć, wiem coś o tym, bo moja córka miała astme oskrzelowa i z powodu mojej nie wiedzy by sie udusila gdyby nie pogotowie.

Pozdrawiam

Magda.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Co mi dolega? Co mi dolega?

Alergie. Pytania i odpowiedzi Alergie. Pytania i odpowiedzi

Astma i alergie. Wszystko o chorobach Astma i alergie. Wszystko o chorobach

Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi. Alergie Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi. Alergie

Zadania domowe. Podręcznik przetrwania dla rodziców Zadania domowe. Podręcznik przetrwania dla rodziców