Tagi

gips wzmocnic skrecac kostka skokowy noga jumper skrecic sciagnac stawa

Fora dyskusyjne

zobacz Skręcony staw skokowy (4)

zobacz "rozwalony" staw skokowy, torebka stawowa (1)

zobacz SKRĘCONY STAW SKOKOWY (1)

zobacz Sinienie nogi w gipsie, skrecony staw skokowy (3)

zobacz Skręcenie stawu skokowego (3)

zobacz skręcenie i naderwanie więzadeł stawu skokowego (13)

zobacz skręcony staw skokowy (4)

zobacz Skręcenie Stawu skokowego (13)

zobacz Skrecenie kostki / porada (5)

zobacz skręcenie stawu skokowego (1)

zobacz Wziernikowanie stawu skokowego (artoskopia) (5)

zobacz Ból w kostce (1)

zobacz Skręcenie stawu skokowego a gips (1)

zobacz Skręcenie stawu skokowego i nadłamanie kości podudzia (4)

zobacz Kostka opuchlizna (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » staw skokowy ...

staw skokowy ...

jUmPeR, 16-12-2002, 23:17

witam dzisiaj na treningu koszykowki skrecilem ( mam taka nadzieje ze tylko skrecilem bo w czwartke mam mecz) poraz kurw... n-ty ( za przeproszeniem) kostke mam takie pytania jak wzmocnic sama kostke zeby nie dochodzilo tak czestu do jej 'skrecania' jak wzmocnic sciegno achillesa jak wzmocnic caly staw skokowy zeby w duzym stopniu wyeliminowac ta dolegliwosc za pomoc dziekuje

Re: staw skokowy ... | jUmPeR, 17-12-2002, 11:39

Użytkownik "jUmPeR" napisał w wiadomości news:atlch5$87t$1 [at] news.tpi.pl...
witam dzisiaj na treningu koszykowki skrecilem ( mam taka nadzieje ze
tylko
skrecilem bo w czwartke mam mecz) poraz kurw... n-ty ( za przeproszeniem) kostke mam takie pytania jak wzmocnic sama kostke zeby nie dochodzilo tak czestu do jej 'skrecania' jak wzmocnic sciegno achillesa jak wzmocnic caly staw skokowy zeby w duzym stopniu wyeliminowac ta dolegliwosc za pomoc dziekuje

cos czuje ze do gipsu pojde :P jak wiadomo historia lubi sie powtarzac ( to samo mialem o tej samej porze dokladnie 2 lata temu :P )

Re: staw skokowy ... | Amalein, 17-12-2002, 14:09

Użytkownik "jUmPeR" napisał w wiadomości news:atmo0f$crv$1 [at] news.tpi.pl...
Użytkownik "jUmPeR" napisał w wiadomości news:atlch5$87t$1 [at] news.tpi.pl... tylko
przeproszeniem)
'skrecania'
duzym
cos czuje ze do gipsu pojde :P jak wiadomo historia lubi sie powtarzac ( to samo mialem o tej samej porze dokladnie 2 lata temu :P )

O czwartkowym meczu radze zapomniec. Idz do ortopedy. Jak zaniedbasz sprawe moze dojsc do tzw nawykowego skrecania stawu skokowego... Pozdrawiam - Amalein

Re: staw skokowy ... | WiseMan, 17-12-2002, 17:52

Se nie pograsz chlopie. W dwa dni chciales sie wyleczyc hehehehehhe.

--

// I S E |/| A N #GG: 3226283

Re: staw skokowy ... | jUmPeR, 17-12-2002, 23:22

Użytkownik "WiseMan" napisał w wiadomości news:atndt7$6h7$1 [at] news.tpi.pl...
Se nie pograsz chlopie. W dwa dni chciales sie wyleczyc hehehehehhe.

kostka skrecona noga w gips na dwa tygodnie - wersja lekarza: ( ale cos czuje ze przed wigilia go sciagne mam go dopiero od kilku godzin i juz mi przeszkadza FuCk Pozdrawiam

Re: staw skokowy ... | WiseMan, 17-12-2002, 23:48

Tak to bywa... Ja to mam dopiero dziwna kostke, moge cala stope bez problemu obrocic o 180 stopni a to chyba dziwne bo wiekszosc znanych mi osob nie moglaby :)

--

Re: staw skokowy ... | jUmPeR, 18-12-2002, 02:23

Użytkownik "WiseMan" napisał w wiadomości news:ato2p1$7em$1 [at] news.tpi.pl...
Tak to bywa... Ja to mam dopiero dziwna kostke, moge cala stope bez problemu obrocic o
180
stopni a to chyba dziwne bo wiekszosc znanych mi osob nie moglaby :)

heehehe ja teraz zaczne porzadnie rozciagac staw skokowy wykrecac stopniowo na boki po to zeby stal sie bardzo elastyczny grozba skrecenia bedzie pewnie mniejsza

Re: staw skokowy ... | PUP BRZESKO, 18-12-2002, 10:31

Użytkownik jUmPeR w wiadomości do grup dyskusyjnych napisał:atobpl$k70$1 [at] news.tpi.pl...
ja teraz zaczne porzadnie rozciagac staw skokowy wykrecac stopniowo na
boki
po to zeby stal sie bardzo elastyczny grozba skrecenia bedzie pewnie mniejsza

marzenia ta sama dyscyplina i te sane problemy 4 razy w gipsie lewa noga 3 razy prawa tyle razy dalem sobie w gips wsadzic na 7 komisji lekarz powiedzial ze sciagna sa zwapnione i odradzil koszykowke , widziales kiedys zeby srezyne ktora rozciagniesz scisnac tak ze wroci do poprzedniego polozenia ?? Trzeba uwazac szczegolnie przy zbiorce w ataku bo ja zwykle spadalem na czyjams noge a jak to boli leeeeeeeeee

Re: staw skokowy ... | melaine, 21-12-2002, 11:08

Użytkownik "jUmPeR" napisał w wiadomości news:ato15k$mil$1 [at] news.tpi.pl
kostka skrecona noga w gips na dwa tygodnie - wersja lekarza: ( ale cos czuje ze przed wigilia go sciagne mam go dopiero od kilku godzin i juz mi przeszkadza FuCk

Przepraszam jumper, ale albo jesteś bardzo młody, albo.. pracujesz jedynie nad rozwojem fizycznym (a szkooda). Miałam podobny problem końcem sierpnia. Zbliża się koniec grudnia, a mnie cały czas nooga boli. Mając niskie buty, muszę uważać przy normalnym chodzeniu. Gips Ci przeszkadza? Nie możliwe? ROTFL Myślałeś, że będzie Ci pomagał? Rób po swojemu, będziesz za kilka lat przeklinał własną głupotę. -- Pozdrowienia, przepraszam, że się uniosłam. Mel.

Serwis Usenet w portalu Gazeta.pl -> www.gazeta.pl/usenet/

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Jak wzmocnić system immunologiczny w 30 dni Jak wzmocnić system immunologiczny w 30 dni

Jak wzmocnić siłę energetyczną naszego organizmu Jak wzmocnić siłę energetyczną naszego organizmu

Dieta kształtująca sylwetkę Dieta kształtująca sylwetkę

Joga dla żółtodziobów Joga dla żółtodziobów

Modelowanie sylwetki. Atlas ćwiczeń dla kobiet Modelowanie sylwetki. Atlas ćwiczeń dla kobiet