Tagi

wezel chlonny foka wyczuc powiekszyc bialaczka szyja doktor kuleczka atldg

Fora dyskusyjne

zobacz Luivac (4)

zobacz pojawiło mi sie podskurne zgrubienie na szyi (2)

zobacz Guzki na węzłach chłonnych (2)

zobacz Guzek (1)

zobacz węzły chlonne (8)

zobacz Kulka za uchem (2)

zobacz Węzeł chłonny około 1 cm (16)

zobacz Powiększenie węzłów chłonnych przez Alergie? (2)

zobacz wyniki usg - powiększone węzły chłonne (4)

zobacz Problemy z węzłami (2)

zobacz Czy to powiększone węzły za uchem? (4)

zobacz ból pachwin (7)

zobacz Co to może być? (0)

zobacz Węzły chłonne (0)

zobacz Węzły chłonne a zepsute zęby? (1)

guz na szyi

kuleczka, 16-12-2002, 23:36

Kochani błagam odpiszcie coś! Wyczułam tak troche z boku, troche z tyłu szyi na dole, taki dziwny guzek. Po drugiej stronie go nie ma. Coś mi jest?!

myszka

Re: guz na szyi | kuleczka, 16-12-2002, 23:41

Użytkownik "kuleczka" napisał w wiadomości news:atldg6$5oq$1 [at] foka.acn.pl... eee...konta mi sie pomyliły...

plizz napiszcie coś!

Re: guz na szyi | Alimak, 16-12-2002, 23:51

Użytkownik "kuleczka" napisał w wiadomości news:atldg6$5oq$1 [at] foka.acn.pl...
Kochani błagam odpiszcie coś! Wyczułam tak troche z boku, troche z tyłu szyi na dole, taki dziwny guzek. Po drugiej stronie go nie ma. Coś mi jest?!
To moze byc powiekszony wezel chlonny.

myszka
K.

Re: guz na szyi | kuleczka, 16-12-2002, 23:56

Użytkownik "Alimak" napisał w wiadomości news:atledb$6en$1 [at] foka.acn.pl...

Wyczułam to już kiedyś, kilka lat temu, ale jakos sie tym nie przejełam. Mój kumpel mówi że tez ma cos takiego po prawej stronie szyi. Czy to jest normlane?

Re: guz na szyi | Alimak, 17-12-2002, 00:04

Użytkownik "kuleczka" napisał w wiadomości news:atlell$6m0$1 [at] foka.acn.pl...
Wyczułam to już kiedyś, kilka lat temu, ale jakos sie tym nie przejełam. Mój kumpel mówi że tez ma cos takiego po prawej stronie szyi. Czy to jest normlane?

Ja tez mam takiego wezla i tez od kilku lat. Bylam z tym u lekarza i stwierdzil, ze niektorzy tak maja. Jezeli ten wezel jest maly (nie przekraczajacy 1 cm) i nie powieksza sie to jest w porzadku. Najlepiej dla pewnosci pojdz do lekarza, niech obejrzy, bo nie wiem napewno, czy u Ciebie to akurat powiekszony wezel.

Pozdrawiam i zycze zdrowia K.

Re: guz na szyi | WiseMan, 17-12-2002, 02:44

Bylem dzisiaj u lekarza po skierowania na badania krwi i takie tam... (zrobie sobie a co ;) i pytam sie o wezly chlonne, mowie ze migdaly powiekszone od miesiaca, a on: "Takie beda" nawet nie spojrzal heheh

--

// I S E |/| A N #GG: 3226283

Re: guz na szyi | kuleczka, 17-12-2002, 17:01

Użytkownik "WiseMan" napisał w wiadomości news:atlomp$1tu$1 [at] news.tpi.pl...
Bylem dzisiaj u lekarza po skierowania na badania krwi i takie tam... (zrobie sobie a co ;) i pytam sie o wezly chlonne, mowie ze migdaly powiekszone od miesiaca, a on: "Takie beda" nawet nie spojrzal heheh
Taaaa... mnie w lato pani doktor powiedziała że zapewne mam białaczke albo wirusowe zapalenie watroby, bo powiedziałam że boli mnie gardło i węzły. Nawet nie wstała od biurka żeby mnie zbadać, nic... I to sa lekarze?

Oczywiście na wszelki wypadek zrobiłam morfologie, co by wykluczyć te białaczkę, i badanie na wirus. Wszystko wyszło ok, a z usług tej pani "doktor" zrezygnowałam. Z tego co pamiętam w tamtym roku jak przyszłam do niej z zapaleniem pecherza moczowego to poddała pomysł na ... zaraz co to było... A! gruźlicę nerek : )

kulka

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Choroby przyzębia. Zapobieganie, diagnostyka i leczenie Choroby przyzębia. Zapobieganie, diagnostyka i leczenie

Anatomia kliniczna głowy i szyi Anatomia kliniczna głowy i szyi

Onkologia dla stomatologów Onkologia dla stomatologów

Jak się zdrowo zestarzeć? Jak się zdrowo zestarzeć?

Jak żyć zdrowo. Katechizm zdrowia Jak żyć zdrowo. Katechizm zdrowia