Powiązane leki
(opisy)

CetAlergin Ten (Cetirizini dihydrochloridum)

AlerTon (Cetirizini dihydrochloridum)

Amertil Bio (Cetirizini dihydrochloridum)

Hydrocotyle Dagomed 29 łuszczyca

Hydroxyzinum Aflofarm (Hydroxyzini hydrochloridum)

Hydroxyzinum Biogened (Hydroxyzini hydrochloridum)

Polfergan (Promethazini hydrochloridum)

Tanno Hermal Lotio

Variderm (Zinci oxidum, Benzocainum, Mentholum)

Tagi

waldim torun kamera zdjac hanka czlonek kasztelowicz dermatologiczny wysypka tichy

Fora dyskusyjne

zobacz wysypka z tyłu głowy (0)

zobacz Wysypka i białe plamy (6)

zobacz Dziwne chrosty i wysypka na członku (4)

zobacz Zmiany na skórze członka. (1)

zobacz Laryngolog TORUŃ (0)

zobacz Chirurg dziecięcy (0)

zobacz Sucha skóra + wysypka (6)

zobacz czerwona wysypka (2)

zobacz Wysypka (2)

zobacz wysypka na udach i podbrzuszu (6)

zobacz wysypka na stopie i pod kolanami (0)

zobacz Wysypka , co to ? (0)

zobacz Prosze o pomoc w zdiagnozowaniu schorzenia (7)

zobacz Gorączka, zmęczenie, a potem wysypka (5)

zobacz Wysypka na plecach i brzuszku - dzieco 2,5 roku (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » problem z czlonkiem

problem z czlonkiem

ja_to_ja, 17-12-2002, 20:50

czy wystepowanie malych plamek, wlasciwie chrostek na pierscieniu zoledzi oznacza jaqas chorobe?

Re: problem z czlonkiem | I.Tichy, 17-12-2002, 22:04

Użytkownik "ja_to_ja" napisał w wiadomości news:atnrlm$ib1$
czy wystepowanie malych plamek, wlasciwie chrostekna pierscieniu zoledzi oznacza jaqas chorobe?
niekoniecznie, mogą to być perliste grudki prącia czyli nic, ale też mogą być to kłykciny kończyste - czyli brodawki poch. wirusowego. ale wiesz ja tego nie odgadnę. Idz lepiej do wenerologa i pokaż swe klejnoty, bo tak przez net to cięzko wyrokować szczególnie w sprawach dermatologicznych...

Pozdrawiam serdecznie Tichy

Re: problem z czlonkiem | WALDIM, 18-12-2002, 02:49

niekoniecznie, mogą to być perliste grudki prącia czyli nic, ale też mogą być to kłykciny kończyste - czyli brodawki poch. wirusowego. ale wiesz ja tego nie odgadnę. Idz lepiej do wenerologa i pokaż swe klejnoty, bo tak przez net to
cięzko
wyrokować szczególnie w sprawach dermatologicznych...

Pozdrawiam serdecznie Tichy

w dobie cyfrowych kamer to chyba mozna by odmienic? ;) zalozymy poradnie dermatologiczna? ;) wejscie na strone za oplata i koniecznie trzeba miec kamere lub zdjecia z cyfraka... pomijajac ludzi chorych napewno zglosi sie kupa czubow zeby tylko ktos chcial ogladac... a pieniazki same beda plynely... w koncu kupimy sobie po pare prawdziwych przychodni i bedziemy sie nudzili i czytali tylko pl.sci.medycyna

--

WaldiM

Serwis antykoncepcyjny www.antykoncepcja.pl

Re: problem z czlonkiem | I.Tichy, 18-12-2002, 02:58

Użytkownik "WALDIM" napisał w wiadomości news:atod6l$rhi$1 [at] news.tpi.pl...

zalozymy poradnie dermatologiczna? ;) chcial ogladac... a pieniazki same beda plynely... w koncu kupimy sobie po pare prawdziwych przychodni
Od razu wchodze w spółkę :))) Pozdrawiam Tichy Ps. Bardzo fajny portal o antykoncepji !

Re: problem z czlonkiem | Tusia, 18-12-2002, 09:25

Użytkownik "I.Tichy" napisał w wiadomości news:atodmr$a2s$1 [at] foka.acn.pl...
po
Od razu wchodze w spółkę :))) Pozdrawiam Tichy Ps. Bardzo fajny portal o antykoncepji !

Panowie, to kiedy moge przeslac zdjecia? Alergia tez sie kwalifikuje ? ;>>>>>> Bo alergolodzy w Krakowie od 7 lat nie doszli do diagnozy jesli chodzi o moja zimowa wysypke ;PPPPP Pozdrawiam

Re: problem z czlonkiem | Robert Pyzel, 18-12-2002, 13:36

W news:atod6l$rhi$1 [at] news.tpi.pl tako rzecze WALDIM

pomijajac ludzi chorych napewno zglosi sie kupa czubow zeby tylko ktos chcial ogladac... a pieniazki same beda plynely...
Już Cię ubiegli www.bmezine.com/ co prawda nie wysypki, ale tatuaże i kolczyki w najdziwniejszych miejscach.

"Ćwiczenie Tai Chi jest doskonałym treningiem szybkości. Mający 90 lat mistrzowie Tai Chi, poruszają się równie szybko jak młodzi początkujący. Robert Pyzel r p y z e l [at] g a z e t a . p l (usuń BEZSPAMU z adresu)

-- Serwis Usenet w portalu Gazeta.pl -> www.gazeta.pl/usenet/

Re: problem z czlonkiem | Tusia, 18-12-2002, 16:42

Użytkownik "HaNkA ReDhUnTeR" napisał w wiadomości news:atpjtv$orf$1 [at] news.tpi.pl...
Myślę, ze gdybys miała wysypke umiejscowioną w jakimś "strategicznym" miejscu a do zdjęcia pozowała w futerkowym body to Panowie by Cie przyjęli poza kolejnością, nie czekając nawet na otwarcie swojego biznesu:-)))))

HaNkA
No niestety na przedramionach i lydkach ;( heh Ale futerkowe body...? Czy ja wiem ;)))) Pozdrawiam

Re: problem z czlonkiem | anna, 18-12-2002, 21:03

Ja tez mam z tym problem. Dwu z moich partnerow ma cos takiego :) i loda robie z pewnymi oporami :)

Re: problem z czlonkiem | HaNkA ReDhUnTeR, 18-12-2002, 21:37

Użytkownik "anna" napisał w wiadomości

Ja tez mam z tym problem. Dwu z moich partnerow ma cos takiego :) i loda robie z pewnymi oporami :)
I nieslusznie:-)) Jak będziesz się dalej tak poświęcala to po jakims czasie może się zdarzyc, że wszyscy Twoi partnerzy będą mieli "coś takiego" i nie zauwazysz róznicy - czy to dwóch czy dwudziestu dwóch:))))))

HaNkA NuMeRyCzNa

Re: problem z czlonkiem | HaNkA ReDhUnTeR, 19-12-2002, 13:47

Użytkownik "Tusia" napisał w wiadomości

Panowie, to kiedy moge przeslac zdjecia? Alergia tez sie kwalifikuje ?
Myślę, ze gdybys miała wysypke umiejscowioną w jakimś "strategicznym" miejscu a do zdjęcia pozowała w futerkowym body to Panowie by Cie przyjęli poza kolejnością, nie czekając nawet na otwarcie swojego biznesu:-)))))

HaNkA

Re: problem z czlonkiem | Piotr Kasztelowicz, 19-12-2002, 13:51

On Wed, 18 Dec 2002, anna wrote:

co najwyzej moze sie przydazyc, ze bedziesz miala takie cos na buzi ...

P. -- Piotr Kasztelowicz Piotr.Kasztelowicz [at] am.torun.pl www.am.torun.pl/~pekasz PGP Key IDs: DH/DSS:0xF3EED8AF

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Alergie. Pytania i odpowiedzi Alergie. Pytania i odpowiedzi

Funkcjonowanie systemu rodziny z dzieckiem przewlekle chorym dermatologicznie Funkcjonowanie systemu rodziny z dzieckiem przewlekle chorym dermatologicznie

Początek w AA Początek w AA

Zdrowie z naturą Zdrowie z naturą

ABS czyli mięsnie brzucha. Intensywny trening 6-tygodniowy ABS czyli mięsnie brzucha. Intensywny trening 6-tygodniowy