Powiązane leki
(opisy)

Maść tranowa (Jecoris Aselli oleum)

Aksoderm (Retinolum)

Loratine (Loratadinum)

Claritine SPE (Loratadinum)

Loratan pro (Loratadinum)

Optiderm F (Urea, Polidocanolum)

Unibasis

Dafnegin (Ciclopiroxum)

Loratadyna Pylox (Loratadinum)

Oilatum Plus (Paraffinum liquidum, Triclosanum, Benzalkonii chloridum)

Tagi

luszczyc draznic wystukac newsgate obstawiac pochwa poobserwowac otrzec skora swiad

Fora dyskusyjne

Owsiki, Grzybica czy hemoroidy? Czy ktoś mi pomoże? (4)

Co może to być? (2)

Czy grzybica pochwy zawsze ma widoczne objawy? (8)

Świąd pochwy (3)

wargi sromowe (1)

brązowe upławy,świąd pochwy (4)

Świąd, pieczenie (8)

MACMIROR COMPLEX 500 a PIECZENIE I ŚWIĄD (2)

Obrzęk, ból i "grudki". (5)

Dziwne uplawy i swiad (3)

ŁUSZCZĄCA SIE SKÓRA W USZACH (9)

Łuszczenie się skóry (1)

łuszczenie, swędzenie pękanie skóry w okolicach intymnych (0)

łuszczenie skóry? (2)

Łuszcząca się skóra twarzy (3)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » luszczenie sie skory wokol pochwy

luszczenie sie skory wokol pochwy

, 23-12-2002, 16:37

hej wszystkim.mam pytanie moze ktos juz mial podobne dolegliwosci jak ja.dzisiaj zauwazylam kolo swojej pochwy luszczaca sie skore,troche mnie to piecze.odchodza takie duze platy skory.mam pytanie czy to jest poczatkowe stadium grzybicy pochwy.aha moze to jest bardzo istotne.wczoraj z chlopakiem troche ostro sie kochalismy,czy to moze byc przyczyna luszczenia sie skory? dzieki za pomoc.pozdrawiam.marta

Wysłano z serwisu OnetNiusy: niusy.onet.pl

Re: luszczenie sie skory wokol pochwy | Egghead, 23-12-2002, 21:31

wiki2000000 [at] poczta.onet.pl wystukał (news:11f8.000004bf.3e072dce [at] newsgate.onet.pl):

jest bardzo istotne.wczoraj z chlopakiem troche ostro sie kochalismy,czy to moze byc przyczyna luszczenia sie skory? dzieki
Obstawiam zwykle otarcie - poobserwuj kilka dni, nie draznij, myj delikatnie. Jesli swiad bedzie sie nasilal to moze byc powod do niepokoju. Pozdrawiam Egghead

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Jak nie wpaść w depresję. 40 szkodliwych przesądów, które zatruwają nam życie Jak nie wpaść w depresję. 40 szkodliwych przesądów, które zatruwają nam życie

Delikatny masaż dziecka Delikatny masaż dziecka

Leczenie chorób skóry i chorób przenoszonych drogą płciową Leczenie chorób skóry i chorób przenoszonych drogą płciową

Zadbana skóra Zadbana skóra

Wodne oczyszczanie organizmu Wodne oczyszczanie organizmu