Tagi

benzoil skuteczny hormon poprawa nadtlenek autoszczepionka benzacne cera tradzik antybiotyk

Fora dyskusyjne

zobacz trądzik (2)

zobacz Diana 35 a trądzik (2)

zobacz Spironol (1)

zobacz Tabletki antykoncepcyjne (25)

zobacz Diana 35 a trądzik (4)

zobacz Trądzik a niedoczynność tarczycy (11)

zobacz Problem z cerą - tradzik (15)

zobacz Trądzik (4)

zobacz Maść na zaawansowany trądzik (2)

zobacz trądzik a lat 35 (4)

zobacz Prychole powróciły (13)

zobacz Opalenizna (2)

zobacz Trądzik. Już nic nie pomaga (42)

zobacz zapalenie migdałków i kaszel prowokujący wymioty (1)

zobacz zapalenie tchawicy (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » POMOCY!!!! TRADZIK

POMOCY!!!! TRADZIK

Joasia, 27-12-2002, 19:48

Witam, mam26 lat i od kilku lat zmagam sie z tradzikiem, mam cere mieszna i w okolicach nosa i na brodzie tworza sie pryszcze. Nie jest to jakas b zaawansowana forma tradziku, ake mimo to bardzo dokuczliwa. Mam dosc!!!Dbam o cere, uzywam odpowiednich kosmetykow, bylam u setki lekarzy i nic:(((( Teraz biore hormon Diane 35, ktory daje czesciowa poprawe, jednak tylko wtedy, gdy biore antybiotyk rownoczesnie np. Unidox jest zupelna poprawa i nie mam tradziku, gdy odstawie antybiotyk wszystko powraca:((( Stosuje rowniez masci, zele itd. Ratunku, czyv mozna cos zrobic???? Kiedys chodzilam na naswietlania i mialam tez autoszczepionke i wszystko do d:(((( Prosze o porade, co robic by zwalczyc skutecznie tradzik. Pozdrawiam, Joasia

Re: POMOCY!!!! TRADZIK | Jasiek, 28-12-2002, 02:34

Leczysz miejscowo (nadtlenek benzoilu, np. benzacne na noc, Lubexyl do mycia, jaki antybiotyk -Dalacin T, Zineryt, albo chemioterpetyk z estrogenem - Aknefug) ? Jeli to lekka postać trdziku, to spróbuj benzacne 10%, nie odstawiajc na razie hormonów ani antybiotyków. Na mnie działa (-ło, trochę teraz lepiej)

-- Jasiek armagnac [at] poczta.onet.pl

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Bez wysiłku, bez wyrzeczeń, bez kompleksów Bez wysiłku, bez wyrzeczeń, bez kompleksów

Rewolucyjna dieta odchudzająca Rewolucyjna dieta odchudzająca

Dieta odtruwająca. Program na 28 dni i dłużej Dieta odtruwająca. Program na 28 dni i dłużej

Kompendium antybiotyków 2009 Kompendium antybiotyków 2009

Kompendium antybiotyków ambulatoryjnych 2009 Kompendium antybiotyków ambulatoryjnych 2009