Powiązane leki
(opisy)

Aromek (Letrozolum)

Faslodex (Fulvestrant)

Mionic (Letrozolum)

Xeloda (Capecitabinum)

Aromasin (Exemestanum)

Ansyn (Anastrozolum)

Mitomycin C (Mitomycinum)

Etruzil (Letrozolum)

Femara (Letrozolum)

Mamostrol (Anastrozolum)

Tagi

piers odpowiedni rezultat instruktor cwiczenia wykonywac stac wiotki naglic spam

Fora dyskusyjne

Jelq (0)

RZS (0)

szpotowatość kolan c.d. (0)

skrzywienie klatki piersiowej (0)

Skręcony i stłuczony bark. (1)

Problem z plecami (7)

Jakie ćwiczenia? (1)

ciagle 37 (1)

grupa na zajęciach w-f (1)

ból promieniujący (3)

ćwiczenia A6W i inne (14)

na zniesienie lordozy szyjnej Sportstretcher? (10)

nawracający nerwoból (5)

Koordynacja (6)

lordoza wyrównana (6)

Piersi

, 29-12-2002, 22:57

Jestem po trzydziestce czy ma ktoś problem z wiotkością, która się nagle zmieniła i raczej nie ma związku z moim życiem małużeńskim Chętnych do dyskusji na te i podobne tematy zapraszam na pirv Pozdrawiam Małgorzata

Wysłano z serwisu OnetNiusy: niusy.onet.pl

Re: Piersi | , 30-12-2002, 00:06

Jestem po trzydziestce czy ma ktoś problem z wiotkością, która się nagle zmieniła i raczej nie ma związku z moim życiem małużeńskim Chętnych do dyskusji na te i podobne tematy zapraszam na pirv Pozdrawiam Małgorzata

oczywiście chdzi mi oto by nie robić sobie z tego żartu ponieważ nikogo to nie omija chyba że sylikon

Re: Piersi | Maciej Jędrzejko (Banana Boat), 30-12-2002, 12:55

problem z wiotkością, która się nagle zmieniła (...)
Konkretniej w czym problem ? Piersi stały sie wiotkie? czy wiotkie piersi nagle stały sie nabrzmiałe? Pozdrawiam Maciej Jędrzejko

Re: Piersi | Wiewióra, 30-12-2002, 23:56

Użytkownik napisał w wiadomości news:6aff.00000710.3e0f71fc [at] newsgate.onet.pl...
oczywiście chdzi mi oto by nie robić sobie z tego żartu ponieważ nikogo to
nie
omija chyba że sylikon
Zwiotczenie piersi w tym wieku to chyba normalne. Z doświadczenia wiem, że dobre rezultaty daje pływanie i wykonywanie odpowiednich ćwiczeń. Dobry instruktor /aerobiku itp/ na pewno może zalecić taki zestaw. -- Pozdrawiam

Wiewióra leczpanda.spam. [at] poczta.onet.pl pisząc na priva z adresu usuń .spam.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Nowa metoda leczenia ADHD Nowa metoda leczenia ADHD

Dar uzdrawiania Dar uzdrawiania

Harmonia czterech ciał Harmonia czterech ciał

Stany nagłe w psychiatri Stany nagłe w psychiatri

Stany nagłe w okulistyce Stany nagłe w okulistyce