Powiązane leki
(opisy)

Tagi

sennosc golfmastera quotation akcja szum krzynio kobieta zmeczyc yoshi informacyjny

Fora dyskusyjne

zobacz Ciągłe zmęczenie, senność, brak sił (0)

zobacz sennosc+zmeczenie (1)

zobacz apatia, senność, zmeczenie (1)

zobacz USG, endoskopie, zmęczenie, senność, problemy z diagnozą. (0)

zobacz Ciągłe przeziębienie, senność,uczucie zimna (3)

zobacz Senność, zmeczenie, ogólnie złe samopoczucie (1)

zobacz senność,zmęczenie,grzybica,opryszczka (2)

zobacz Senność i zmęczenie (0)

zobacz Ciągłe zmęczenie, senność + inne objawy (20)

zobacz Zmęczenie i senność. (3)

zobacz problem z sennoscia, zmeczeniem (0)

zobacz Zmęczenie, senność, problemy z koncentracją (1)

zobacz Ogromne zmęczenie i senność (3)

zobacz Senność, zmęczenie (0)

zobacz Czy coś jest nie tak? (4)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » ciagle zmeczenie i sennosc

ciagle zmeczenie i sennosc

izusek, 11-01-2003, 14:43

Witam

Nie wiem czy to dobra grupa, ale mam pytanie. Czy wiecie co moze byc przyczyna ciaglego zmeczenia i sennosci? Mam tak juz od kilku tygodni. Klade sie spac przed 23.00 najpozniej, a wstaje ok. 7.00, to chyba odpowiednia ilosc snu? W weekendy moge spac nawet do 12 i w ogole sie nie budze. Po poludniu gdy wracam do domu i siadam przed telewizorem od razu bierze mnie na sen. Czy cos moze byc powodem tych stanow?

pozdrawiam Iza

Re: ciagle zmeczenie i sennosc | Iwon(k)a, 11-01-2003, 12:03

"izusek" wrote in message news:avovvt$d0r$1 [at] news.tpi.pl...
Czy cos moze byc powodem tych stanow?
na to odpowie ci lekarz, bo przyczym takie stanu jest multum ot chociazby anemia. iwon(k)a

Re: ciagle zmeczenie i sennosc | Michał Cieślicki, 11-01-2003, 13:58

begin www.oe.it-faq.pl izusek quotation:

Nie wiem czy to dobra grupa, ale mam pytanie. Czy wiecie co moze byc przyczyna ciaglego zmeczenia i sennosci? Mam tak juz od kilku tygodni. Klade sie spac przed 23.00 najpozniej, a wstaje ok. 7.00, to chyba odpowiednia ilosc snu? W weekendy moge spac nawet do 12 i w ogole sie nie budze. Po poludniu gdy wracam do domu i siadam przed telewizorem od razu bierze mnie na sen. Czy cos moze byc powodem tych stanow?
Nie jestem lekarzem, jednak cierpię na podobną przypadłość :) Za mało ruchu, złe odżywianie się (mało owoców i co za tym idzie witamin), ponadto za dużo expierda na usenecie, a to męczy (ale nad tym już pracujemy). Pewnie jesteś pracownikiem umysłowym i siadanie przed TV jest bardzo złym pomysłem. Weź kobietę i idź z nią do knajpy, na spacer, zacznij uprawiać sport, albo chociaż umuj od czasu do czasu ręcznie samochód. W razie braku takich możlwości możesz się dołączyć do niesamowicie pobudzającej akcji "Powiedz >NIE< szumowi informacyjnemu golfmastera". To naprawdę pomaga ;)

-- Ogólnopolska Akcja SIO: powiedz "NIE" szumowi informacyjnemu golfmastera. krzynio.hakore.com/czywiesz.jpg > > >> > uggc://jjj.lbfuv.nvc.cy/ncpbu/sbegharf.gkg <

Re: ciagle zmeczenie i sennosc | Michał Cieślicki, 11-01-2003, 15:15

begin www.oe.it-faq.pl izusek quotation:

No duzo siedze przy kompie i mysle ;P, ale chodze na spacerki, albo po zakupy i odzywiam sie zdrowo na owocach i warzywach... tak ciezko jest byc kobieta :D
A. :) No tak :)

Hehe, wiesz kobiety nie bardzo mnie pociagaja, ale faceta moge wziac w sumie ;). A samochodu napewno sama nie umyje :)
No jeśli dodać do tego zdrowe reakcje seksualne, to jest raczej ok ;) Pobiegaj sobie albo zagraj w coś z koleżankami. Nie wiem... podobno zapasy w kisielu dostarczają masę dobrych wrażeń ;) Myślę, że to by mogło sprawić, że będziesz bardziej zmęczona fizycznie niż psychicznie (bo o to chyba głównie ci chodziło, prawda?).

y0shi nie mający pojęcia po jakim nagłówku rozróżniać płeć na usenecie ;)

-- Ogólnopolska Akcja SIO: powiedz "NIE" szumowi informacyjnemu golfmastera. krzynio.hakore.com/czywiesz.jpg > > >> > uggc://jjj.lbfuv.nvc.cy/ncpbu/sbegharf.gkg <

Re: ciagle zmeczenie i sennosc | izusek, 11-01-2003, 15:54

Użytkownik "Michał Cieślicki" napisał w wiadomości news:slrnb201n0.ln7.yoshi [at] yoshi.one.pl...
begin www.oe.it-faq.pl Nie jestem lekarzem, jednak cierpię na podobną przypadłość :) Za mało ruchu, złe odżywianie się (mało owoców i co za tym idzie witamin), ponadto za dużo expierda na usenecie, a to męczy (ale nad tym już pracujemy). Pewnie jesteś pracownikiem umysłowym i siadanie przed TV jest bardzo złym pomysłem.
No duzo siedze przy kompie i mysle ;P, ale chodze na spacerki, albo po zakupy i odzywiam sie zdrowo na owocach i warzywach... tak ciezko jest byc kobieta :D

Weź kobietę i idź z nią do knajpy, na spacer,
zacznij uprawiać sport, albo chociaż umuj od czasu do czasu ręcznie samochód. W razie braku takich możlwości możesz się dołączyć do niesamowicie pobudzającej akcji "PowiedzNIE< szumowi informacyjnemu golfmastera". To naprawdę pomaga ;)

Hehe, wiesz kobiety nie bardzo mnie pociagaja, ale faceta moge wziac w sumie ;). A samochodu napewno sama nie umyje :)

Iza- tzw. kobieta ;)

Re: ciagle zmeczenie i sennosc | Tinue, 11-01-2003, 16:12

"izusek" napisał/a news:avovvt$d0r$1 [at] news.tpi.pl:

Nie wiem czy to dobra grupa, ale mam pytanie. Czy wiecie co moze byc przyczyna ciaglego zmeczenia i sennosci?
Multum różnych rzeczy: stres; depresja; niedobory mikroelementów, witamin; zaburzenia oddychania o różnej etiologii... Długo by wymieniać, więc tyle Ci powiem, że bez wizyty u lekarza się nie obejdzie.

Uważam za rzecz wskazaną, by zrozumieć innego | TiNUE cyberHYENA człowieka jako zwierzę, zanim gotów jestem | ~crocuta crocuta~ poznać go jako istotę ludzką. | tinue#tlen.pl - John Steinbeck hieny.kv.net.pl

Re: ciagle zmeczenie i sennosc | Myjk, 11-01-2003, 16:32

So, 11 sty 2003 13:15:46 GMT -=Michał Cieślicki=- news:slrnb2068j.r5q.yoshi [at] yoshi.one.pl

najlepiej popatrzec na sig ;>

Pozdor Myjk www.ligowiec.com.pl www.halowaliga.stereo.pl

Re: ciagle zmeczenie i sennosc | izusek, 11-01-2003, 16:41

Użytkownik "Michał Cieślicki" napisał w wiadomości news:slrnb2068j.r5q.yoshi [at] yoshi.one.pl...
begin www.oe.it-faq.pl No jeśli dodać do tego zdrowe reakcje seksualne, to jest raczej ok ;) Pobiegaj sobie albo zagraj w coś z koleżankami. Nie wiem... podobno zapasy w kisielu dostarczają masę dobrych wrażeń ;) Myślę, że to by mogło sprawić, że będziesz bardziej zmęczona fizycznie niż psychicznie (bo o to chyba głównie ci chodziło, prawda?).

No jeszcze pomysle nad twoimi radami :P

Iza

Re: ciagle zmeczenie i sennosc | Yacool, 11-01-2003, 16:44

Na zmeczenie polecam tabletki bodymax, efekty sa dopiero po 2 albo 3 tygodniach ale roznice widac

Re: ciagle zmeczenie i sennosc | Anna G., 11-01-2003, 17:21

Nie wiem czy to dobra grupa, ale mam pytanie. Czy wiecie co moze byc przyczyna ciaglego zmeczenia i sennosci? Mam tak juz od kilku tygodni.
Klade
sie spac przed 23.00 najpozniej, a wstaje ok. 7.00, to chyba odpowiednia ilosc snu? W weekendy moge spac nawet do 12 i w ogole sie nie budze. Po poludniu gdy wracam do domu i siadam przed telewizorem od razu bierze mnie na sen. Czy cos moze byc powodem tych stanow?
A kiedy ostatnio robiłaś badanie krwi? pozdrawiam Anka

Re: ciagle zmeczenie i sennosc | Michał Cieślicki, 11-01-2003, 17:29

begin www.oe.it-faq.pl Yacool quotation:

Na zmeczenie polecam tabletki bodymax, efekty sa dopiero po 2 albo 3 tygodniach ale roznice widac
Nie znam się prawdę mówiąc na takich rzeczach. To nie jest nic związanego z medykamentami stosowanymi w siłowniach?

Re: ciagle zmeczenie i sennosc | Michał Cieślicki, 11-01-2003, 17:29

begin www.oe.it-faq.pl Myjk quotation:

So, 11 sty 2003 13:15:46 GMT -=Michał Cieślicki=- news:slrnb2068j.r5q.yoshi [at] yoshi.one.pl

najlepiej popatrzec na sig ;
Ale ona nie miała siga ;)

Re: ciagle zmeczenie i sennosc | Ivanov, 11-01-2003, 19:08

oj miała miała :) Pozdrawiam debiutancko :)

Re: ciagle zmeczenie i sennosc | izusek, 11-01-2003, 19:37

Użytkownik "Anna G." napisał w wiadomości news:avp9am$32e$1 [at] news.tpi.pl...
A kiedy ostatnio robiłaś badanie krwi? pozdrawiam Anka

Heh dawno :)
Pojde do tego lekarza juz od niechcenia. Dzieki za wysilki :)

Iza

Re: ciagle zmeczenie i sennosc | Jolanta Pers, 11-01-2003, 19:44

Michał Cieślicki napisał(a):

begin www.oe.it-faq.pl Yacool quotation:

Nie znam się prawdę mówiąc na takich rzeczach. To nie jest nic związanego z medykamentami stosowanymi w siłowniach?
Boże broń, wyciąg z żeńszenia, witaminy, mikroelementy.

www.euroapteka.ho...bodymax.htm

JoP

Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> www.gazeta.pl/usenet/

Re: ciagle zmeczenie i sennosc | Michał Cieślicki, 11-01-2003, 21:01

begin www.oe.it-faq.pl Jolanta Pers quotation:

Michał Cieślicki napisał(a):

Boże broń, wyciąg z żeńszenia, witaminy, mikroelementy.

www.euroapteka.ho...bodymax.htm
OK :) Bardzo dziękuję za odpowiedź. Miło wiedzieć, że na tej grupie jest sporo ludzi chętnych do pomocy i kompetentnych, a nie tackich jak expierd, którzy dużo szczekają, a nie mają nic sensownego do powiedzenia.

BTW: Expierd: pracowałeś może w SB albo UB? Bo ta twoja skłonność do donoszenia, to chyba nie była z mlekiem matki wyssana, prawda?

Re: ciagle zmeczenie i sennosc | stach_pul, 11-01-2003, 22:25

Mam tak juz od kilku tygodni
Witaj Izo!

Podejrzewam, że może to być to, na co i ja cierpię!

Nie lubię późnej jesieni, zimy, krótkiego dnie, braku SŁOŃCA i światła!!!

Choćbym nie wiem ile spał, odpoczywał, jestem jak balon bez powietrza! W czasie remontu mieszkania i kładzenia gładzi gipsowej, przy bardzo dużej ilości światła (przy docieraniu gipsu) przez kilka dni, czułem się doskonale. Na pewno był wpływ ruchu, pracy fizycznej - nie siedzenia przy TV czy komputerze -, ale pewnie i dużej ilości światła. W krajach skandynawskich leczy się wielkimi lampami podobne przypadłości. Tak więc chyba trzeba się ruszyć, przy każdej okazji, gdy tylko świeci słońce na dworku (na polu - jak mówią Krakusy) iść na spacer, łapać to światło, może pobiegac mimo mrozu... U mnie może być i wpływ wieku...

Pozdrawiam ponadpółwieczny stach

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi. Zmęczenie Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi. Zmęczenie

Zespół przewlekłego zmęczenia Zespół przewlekłego zmęczenia

Zespół przwelekłego zmęczenia Zespół przwelekłego zmęczenia

Cud przemiany. Z 30 - lecia ruchu Anonimowych Alkoholików w Polsce Cud przemiany. Z 30 - lecia ruchu Anonimowych Alkoholików w Polsce

Encyklopedia pierwszej pomocy Encyklopedia pierwszej pomocy