Powiązane leki
(opisy)

Hepatil Vit

Syliverin (Silibi mariani extractum siccum)

Gamma anty HBs (Hepatitis B immunoglobulin)

Kudzu Root

Sulpiryd (Sulpiridum)

Anticol (Disulfiramum)

Heminevrin (Clomethiazoli edisilas)

Tranxene (kapsułki) (Dikalii clorazepas)

Certican (Everolimus)

Dolivaxil

Tagi

portal post profilaktyka probowac alkoholowy marskosc pzdr pozwac material watroba

Fora dyskusyjne

zobacz Chłonniak (4)

zobacz Rehabilitacja onkologiczna (0)

zobacz wątroba (0)

zobacz Zaćma? (3)

zobacz Alkoholowa wątroba ? (7)

zobacz żółte białka oczu. (5)

zobacz pomoc w dobraniu diety "otłuszczenie watrobowe niealkoholowe (3)

zobacz Powiekszona watroba, podwyzszone trojglicerydy i cholesterol (11)

zobacz Bi-profenid (0)

zobacz Początkowe stadium marskości wątroby (0)

zobacz marskośc wątroby hcv podwyższony stan bilirubina (0)

zobacz Zapalenie wątroby typu c (3)

zobacz Marskość wątroby (4)

zobacz Próby wątrobowe, HBV, HCV czy marskość wątroby? (2)

zobacz Bardzo zle wyniki wątrobowe (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » alkoholowa marskosc watroby- materialy

alkoholowa marskosc watroby- materialy

mic, 14-01-2003, 13:09

Pisze w imieniu kolezanki, z prosba o materialy na ten temat (linki adresy etc.) Probowala z google, ale wyniki jej nie satysfakcjonuja
TIA Michal

Re: alkoholowa marskosc watroby- materialy | dradam, 14-01-2003, 06:31

On Tue, 14 Jan 2003 11:09:57 +0100, mic wrote:

Pisze w imieniu kolezanki, z prosba o materialy na ten temat (linki adresy etc.) Probowala z google, ale wyniki jej nie satysfakcjonuja
To niech probuje w MEDLINE.

A w ostatecznosci w MEDSCAPE. Co sie wszyscy uczepili tego Google - nie jest to w zadnej mierze wyszukiwarka medyczna.

Pozdrawiam

dradam

Re: alkoholowa marskosc watroby- materialy | Aleksander, 14-01-2003, 14:40

Sprobuj poszukac na przyklad na:

www.emed.pl/_inc/...&plec=1

www.borgis.pl/czy...tro/10.html

www.zdrowie.med.p...tml#c_ut_07

portal.med.pl/portal/

Jakbys mial klopoty to napisz na private

Milego dnia, wieczoru, weekendu Aleksander --------------------------- Vita-Complete - witaminy z Kanady - Bez alergenów, cukru, drozdzy, glutenu, laktozy, sztucznych barwników i kolorantów. Odpowiednie m.in. dla alergików, diabetyków i wegetarian. Pytaj w aptekach lub zobacz www.vitacomplete.com

"MLis" wrote in message news:b018dk$kud$1 [at] news.tpi.pl...
ale myslalem nie o angielskojezycznych wydawnictwach ksiazkowych ale o opisach w I-necie dotego po polsku - mam 62letniego b. chorego brata sam zreszt jestem niewiele mlodszy, chcialbym mu wydrukowac jakies materialy dotyczace profilaktyki. Niewiem nawet czy w
jego
przypadku profilaktyka moze miec jakies zastosowanie.Moze w I-necie znajda sie jakis poradniki
lub
np diety albo przynajmiej jak jeszcze troche pozyc przepraszam za poprzedni post ale jakos "sam sie wyslal" pzdr lm

Re: alkoholowa marskosc watroby- materialy | MLis, 14-01-2003, 14:52

To niech probuje w MEDLINE.

A w ostatecznosci w MEDSCAPE. Co sie wszyscy uczepili tego Google - nie jest to w zadnej mierze wyszukiwarka medyczna.

Ja tez potrzebuje, nic mi nie mówi ten post moze wiecej szczególów ? pzdr lm

Re: alkoholowa marskosc watroby- materialy | suzuki nakai, 14-01-2003, 14:53

Ja tez potrzebuje, nic mi nie mówi ten post moze wiecej szczególów ?
Pozwalam sobie wtracic: www.ncbi.nlm.nih..../query.fcgi

Krzysiek, EBP Jezeli nie wiesz co robic rob to dobrze.

Re: alkoholowa marskosc watroby- materialy | MLis, 14-01-2003, 15:31

Użytkownik "suzuki nakai" napisał w wiadomości news:MPG.188e18bd93103b5b9897c4 [at] news.cyf-kr.edu.pl...
Pozwalam sobie wtracic: www.ncbi.nlm.nih..../query.fcgi

Dzięki , ale my

Re: alkoholowa marskosc watroby- materialy | MLis, 14-01-2003, 17:53

Użytkownik "suzuki nakai" napisał w wiadomości news:MPG.188e18bd93103b5b9897c4 [at] news.cyf-kr.edu.pl...

Dzięki ,
ale myslalem nie o angielskojezycznych wydawnictwach ksiazkowych ale o opisach w I-necie dotego po polsku - mam 62letniego b. chorego brata sam zreszt jestem niewiele mlodszy, chcialbym mu wydrukowac jakies materialy dotyczace profilaktyki. Niewiem nawet czy w jego przypadku profilaktyka moze miec jakies zastosowanie.Moze w I-necie znajda sie jakis poradniki lub np diety albo przynajmiej jak jeszcze troche pozyc przepraszam za poprzedni post ale jakos "sam sie wyslal" pzdr lm

Re: alkoholowa marskosc watroby- materialy | MLis, 15-01-2003, 00:53

Użytkownik "Aleksander" napisał w wiadomości news:MXXU9.2812$%W2.492451 [at] news20.bellglobal.com...
Sprobuj poszukac na przyklad na:

www.emed.pl/_inc/...&plec=1

www.borgis.pl/czy...tro/10.html

www.zdrowie.med.p...tml#c_ut_07

portal.med.pl/portal/

Jakbys mial klopoty to napisz na private

Milego dnia, wieczoru, weekendu Aleksander -
Dzięki, oto mi chodziło pzdr lm

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Właściwe i smaczne żywienie korzystne dla wątroby i dróg żółciowych Właściwe i smaczne żywienie korzystne dla wątroby i dróg żółciowych

Odwyk Odwyk

Możesz rzucić palenie - zrób to teraz. Prosta metoda Możesz rzucić palenie - zrób to teraz. Prosta metoda

Widzę bez okularów Widzę bez okularów

Zdrowa wątroba, zdrowe jelita Zdrowa wątroba, zdrowe jelita