Powiązane leki
(opisy)

Ortanol Plus (Omeprazolum)

Pantoprazol-ratiopharm (Pantoprazolum)

Rennie Antacidum (Calcii carbonas, Magnesii carbonas)

Renazol (Lansoprazolum)

Redinac (Calcii carbonas, Magnesii carbonas)

Rapilazole (Lansoprazolum)

Lanzogen (Lansoprazolum)

Lantrea (Lansoprazolum)

Ranloc (Pantoprazolum)

Lansoprazolum Farmacom (Lansoprazolum)

Tagi

kwas wytlumaczyc jedzenie solny gratulowac wyzdrowiec cieszyc kaszka naglic zoladek

Fora dyskusyjne

Problemy żołądkowe (8)

Poranne kwasy w żołądku (2)

bóle żołądka,zbyt duża ilosć kwasu w żołądku, ale bez zgagi (1)

Ciężarne- 8 tydzień (3)

Reflux dwunastniczo-przełykowy (7)

helikobakteria (14)

leczenie dadżerki dwunastnicy (1)

Polprazol a wypadanie włosów (7)

Refluks a gardlo (4)

8 mies.corka nie je nic poza kaszka.Martwie sie. (0)

CEPRANDOL- ALMAX (2)

Wrzody. (2)

Rozpiska leków (5)

Suplementy (1)

problemy z jedzeniem (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Czy to był cud?

Czy to był cud?

Ela, 15-01-2003, 12:25

Witam!

Przez 20 lat miałam zanikowy nieżyt żołądka ( gastroskopia wykazała prawie całkowity zanik komórek odpowiedzialnych za wytwarzanie kwasu solnego, co potwierdziła sonda : 0 kwasu solnego). Przez te 20 lat jadłam tylko kaszki, ser biały i ser żółty. Gastrolog twierdził, że te komórki nie regenerują sie i nie mam szans na wyzdrowienie, jeśli już to mogę dostać raka żołądka. Rok temu po ciężkich przeżyciach ( utrata rodziny, narzeczonego, pracy i skradziono mnie ze wszystkich oszczędności ) nagle wyzdrowiałam. Jem prawie wszystko : mięso, jaja, ciastka, rosół, ryby i nic mnie nie boli. Jestem szczęśliwa, bo odkryłam na nowo smak jedzenia. Jak wytłumaczyć to nagłe wyzdrowienie?

Pozdrawiam Ela

Re: Czy to był cud? | magda, 15-01-2003, 23:55

gratulujemy, cieszymy sie, życzymy zdrowia - nie zaniedbuj kontroli! pozdr

Re: Czy to był cud? | Andrzej Glowacki, 16-01-2003, 00:39

Ela wrote: Witam!

Trudno jest powiedzieć, czy rzeczywiście było to nagłe wyzdrowienie, czy raczej było one następstwem Twojej wieloletniej, konsekwentnej diety. 20 lat bez dobrego żarcia, to cholernie długo ;-). Uważam, że już najwyższy czas, abyś zamiast kaszek, coś lepszego sobie przekąsiła ;-).

Pozdrawiam, andrzej

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Zaburzenia odżywiania. Droga do wyzdrowienia Zaburzenia odżywiania. Droga do wyzdrowienia

Głodny Anioł. Jak wyleczyłem się z raka Głodny Anioł. Jak wyleczyłem się z raka

Jak leczyć zapalenie stawów bez lekarstw Jak leczyć zapalenie stawów bez lekarstw

Rak 50 kroków po poznaniu diagnozy Rak 50 kroków po poznaniu diagnozy

Nadmiar kwasu rujnuje zdrowie - przyczyny i skutki Nadmiar kwasu rujnuje zdrowie - przyczyny i skutki