Powiązane leki
(opisy)

Toviaz (Fesoteroidinum)

Cantharis Dagomed 13 układ moczowy

Fitoprost (Serenoae repens fructus extractum)

Gal-Vit

Mestinon (Pyridostigmini bromidum)

Polstigminum (iniekcje) (Neostigmini metilsulfas)

Polstigminum (tabletki) (Neostigmini metilsulfas)

Prostacaps

Sterko (Sabal serrulatae fructus extractum spissum)

Tagi

przygotowac klopot zazyc sprowaialo priv colonoskopia hafsa prosic strasznei obawiac

Fora dyskusyjne

Czy to czerniak ? (1)

badanie u hepatologa (1)

Alergia na leki przeciwbólowe - da się wyleczyć? (3)

Grzybica jamy ustnej (0)

Coś jakby wzdyma. (0)

ZGK urolog Szczecin, rehabilitanta (0)

złamana/wybita ręka (1)

Ostroga piętowa. (4)

moczenie nocne (2)

Bakterie w gardle i nosie (8)

OPHTERGINE 1% lub OXYDE MERCURIQUE JAUNE 1 CHAUVIN (0)

Czy to jest PÓŁPASIEC? (0)

Tęczówka - Dziwne (3)

Ginekomastia/Lipomastia (4)

Petting- czy to jest mozliwe? (3)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Colonoskopia-jak sie przygotowac?

Colonoskopia-jak sie przygotowac?

Hafsa , 18-01-2003, 10:46

W przyszlym tygodniu czeka mnie badanie-colonoskopia.Lekarz ma mi jeszcze dokladnie powiedziec,jak sie przygotowac.Obawiam sie jednak,ze moge miec za malo czasu-rozmowa w poniedzialek,badanie we wtorek.W zwiazku z tym mam pytanie:Ja sie do tego badania przygotowac?Jakie leki zazyc?Bede wdzieczna za odpowiedz .No i jeszcze jedno.Boje sie.Strasznei sie boje.HAfsa PS jesli nie sprowaialo by to klopotu,prosilabym o odpowiedz na priv.

Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> www.gazeta.pl/usenet/

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Bezsenność. Jak dobrze sypiać? Poradnik holistyczny Bezsenność. Jak dobrze sypiać? Poradnik holistyczny

Zdrowe serce Zdrowe serce

Sen Sen

Dieta antymiażdżycowa Dieta antymiażdżycowa

Jak radzić sobie z egzemą. Przyczyny, objawy, testy, leczenie Jak radzić sobie z egzemą. Przyczyny, objawy, testy, leczenie