Powiązane leki
(opisy)

Metazydyna (Trimetazidini dihydrochloridum)

Trimetaratio (Trimetazidini dihydrochloridum)

Pillangin C

ACC Mini (Acetylcysteinum)

Aromagel (Camphorum, Eucalypti oleum, Balsamum peruvianum, Rosmarini oleum)

Atrovent N (Ipratropii bromidum)

Depulol (Rosmarini oleum, Eucalypti oleum, Balsamum peruvianum)

Derhotill (Camphorum, Eucalypti oleum, Mentholum, Terebinthinae oleum, Thymolum)

Olbas Oil

Pinosol (Eucalypti oleum, Pini oleum, Thymolum, Tocopherolum)

Tagi

przejsc oslabic piersiowy klatka kombinowac glowa temperatura ciezka hehe oddychac

Fora dyskusyjne

zobacz Kręgosłup i ból klatki piersiowej (0)

zobacz Problem z oddychaniem (2)

zobacz Co mi jest. (1)

zobacz Silne uderzenia w klatce piersiowej, osłabienie. (2)

zobacz Ciężkie oddychanie. (1)

zobacz Mam 14 lat. Ciężko oddycha mi się, gdy mam płuca pod wodą. (2)

zobacz Zle sie czuje w tej chwili starsznie (7)

zobacz astma? (0)

zobacz Bóle w klatce piersiowej (6)

zobacz ból w lewej części klatki piersiowej (0)

zobacz Problem przy zasypianiu (0)

zobacz Podwyższona temperatura (2)

zobacz Duszność przewlekła (10)

zobacz bol w klatce piersiowej (1)

zobacz ból w klatce piersiowej po uderzeniu (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » objawy - co to moze byc?

objawy - co to moze byc?

monolith-, 26-02-2003, 23:46

hej! objawy - silny bol glowy, oslabienie, temperatura w granicach 37,5 bol w klatce piersiowej przy oddychaniu. moze ktos mi powie coz to moze byc?

dzieki,

marcin

Re: objawy - co to moze byc? | WiseMan, 27-02-2003, 00:49

Nie jestem lekarzem i pewnie kazdy powie to samo: "To moze byc wszystko i nic". Lepiej isc do lekarza a nie kombinowac co to jest. Jesli masz problemy z oddychaniem to tym bardziej.

--

// I S E |/| A N #GG: 3226283

Re: objawy - co to moze byc? | Kiszon, 05-03-2003, 15:55

Nie jestem lekarzem i pewnie kazdy powie to samo: "To moze byc wszystko i nic". Lepiej isc do lekarza a nie kombinowac co to jest. Jesli masz
problemy
z oddychaniem to tym bardziej.
Hehe, mialem cos takiego rok temu przez 3 tygodnie. ZADEN lekarz mi nie powiedzial ci mi jest. Samo jakos przeszlo a bylo ciezko.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Urazy klatki piersiowej Urazy klatki piersiowej

101 metod oczyszczania organizmu 101 metod oczyszczania organizmu

Przekroczyć zwrotnik raka, opowieści osób które przeszły choroba nowotworową Przekroczyć zwrotnik raka, opowieści osób które przeszły choroba nowotworową

Wróćmy do ziół leczniczych Wróćmy do ziół leczniczych

Autoterapia w najczęściej występujących schorzeniach Autoterapia w najczęściej występujących schorzeniach