Powiązane leki
(opisy)

Antivir (krem) (Aciclovirum)

Zovirax (maść do oczu) (Aciclovirum)

Virolex (maść do oczu) (Aciclovirum)

Verrukil

Duofilm (Acidum lacticum, Acidum salicylicum)

Antivir (tabletki) (Aciclovirum)

Euflexxa

Go-On

Hialux

Hyaluron Hexal

Tagi

arleora tanszy opryszczka pzdr kurzajka znikac mascic antivir slad smarowac

Fora dyskusyjne

zobacz Opryszczka na ustach nie znika (5)

zobacz Kurzajka. Mała awaria przy leczeniu. (2)

zobacz pękające pięty (14)

zobacz Opryszczka ? (14)

zobacz zaczerwenienienie skóry szyi (0)

zobacz Dziwna narośl na dłoni (4)

zobacz opryszczka - zaraźliwość (1)

zobacz Opryszczka Płciowa? (1)

zobacz Problemy z nosem (1)

zobacz Opryszczka na policzku (7)

zobacz opryszczka w ciąży (0)

zobacz opryszczka w ciąży (0)

zobacz Ślady na skórze (0)

zobacz Bliznowiec (2)

zobacz Czy mogę dostać zniżke na leki na trądzik? (6)

kurzajki !!!

xxx, 24-01-2003, 21:04

bardzo prosze o pomoc ! nie wiem jak pozbyc sie kurzajek, mam nadzieje ze ktos mi pomorze pozdrawiam Marcin

Re: kurzajki !!! | Arleora, 24-01-2003, 21:16

On 1/24/03 19:04 h, in article b0rv4d$ouv$1 [at] news.onet.pl, "xxx" wrote:

bardzo prosze o pomoc ! nie wiem jak pozbyc sie kurzajek, mam nadzieje ze ktos mi pomorze
Nie daj sie namowic na zadne wypalanie, ciekly azot czy co tam jeszcze. Kup w aptece masc Zovirax (tak, te na opryszczke) lub Antivir (chyba jest tanszy) i smaruj kurzajki. Wiekszosc znika w oczach - tzn. z dnia na dzien robia sie mniejsze, az znikaja bez sladu. Pzdr Arleora

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.