Powiązane leki
(opisy)

Gotu Kola Ginko

Bio-Magnez

Sercen

Magnesium Effervescens (Magnesii carbonas)

MBE (Magnesii oxydum, Pyridoxini hydrochloridum, Tocopheroli acetas)

Rexetin (Paroxetinum)

Diabolo-Guarana

Edronax (Reboxetinum)

Formuła VM-75

Happy Tonic

Tagi

niedowaga piernik azjata nieprawidlowosc wiatrak kluc serce osierdziowy rosnac stres

Fora dyskusyjne

zobacz Dosc dziwne problemy z cisnieniem (4)

zobacz Powiększone serce (5)

zobacz Kłucie serca, kolka lewa strona klatki piersiowej (5)

zobacz Kłucie serca (3)

zobacz boli mnie tak jakby serce (2)

zobacz Dziwne kłócie serca (2)

zobacz ból w klatce piersiowej (5)

zobacz Kłujący ból koło serca (1)

zobacz Kłucie serca w chwilach nerwowych (1)

zobacz Problem z paznokciem u stopy. (1)

zobacz niedowaga? (1)

zobacz HIPOTROFIA (1)

zobacz Utrata przytomności i biegunka (0)

zobacz Dobry kardiolog w Szczecinie ? (1)

zobacz Nadciśnienie - 150-190/50-70 przy tętnie 50 (0)

serce...

azjata, 03-03-2003, 19:43

Witam, mam pewne pytanie ostatnimi czasy boli mnie serce sporadycznie, czasami jest to klucie, czasami jakby miejsca brakowalo, jest to dziwny bol... w przychodni mi powiedziala ze to jest mozliwe ze to dlatego ze ostatnio bardzo duzo uroslem (mam 15 lat...) dokladnie niepamietam co muwila... ze mam cos za male serce i jest niedotlenione (bo podobno b. wolno rosnie) a jak mnie skierowala do specjalisty to on mi powiedzial zupelnie co innego i niewiem co mam myslec... zrobili mi jeszcze raz ekg... i biora mnie do szpitala... (4 lata temu mialem zapalenie osierdzia sercowego).

wiec mam pytanie co to moze byc? czy to jest zwiazane z zbyt szybkim rosnieciem czy mam poprostu jakas nieprawidlowosc

-- "Co nie zabije to wzmocni..." gg. 1101238 mail: azjata [at] roztocze.com.pl "Neil Landstrumm - Gigolos Trapped into the retro hell"

Odp: serce... | azjata, 03-03-2003, 19:54

male info...

waze 66kg i mam 186cm

Odp: serce... | jazzusz, 03-03-2003, 21:10

Czesc!!Mam 16 zaczete i tez mnie dosyc czesto cos kluje.

Re: serce... | WiseMan, 03-03-2003, 21:32

A moze to zwyczajny stres?

--

// I S E |/| A N #GG: 3226283

Re: Odp: serce... | Klasyk, 03-03-2003, 22:20

On Mon, 3 Mar 2003 17:54:01 +0100, "azjata" wrote:

male info...

waze 66kg i mam 186cm
BMI 19, 08 => niedowaga.

Odp: Odp: serce... | azjata, 03-03-2003, 23:54

BMI 19, 08 =niedowaga.
co ma piernik do wiatraka

Odp: serce... | azjata, 03-03-2003, 23:54

A moze to zwyczajny stres?
nie, niemam zadnych problemow ze stresem... wiec to odpada

Re: Odp: serce... | kakrysa, 04-03-2003, 00:00

BMI 19, 08 =niedowaga.
55 kg/175 cm - tez niedowaga, i co z tego.

Re: serce... | kakrysa, 04-03-2003, 00:02

Czesc!!Mam 16 zaczete i tez mnie dosyc czesto cos kluje.
To duzo nas tutaj. Ja tez gdzies tak od 16 mam takie klucia, nieraz tak, ze nie moge wziac glebokiego wdechu. Ostatnio akurat mniej tego. Kiedy miałem tez dziwny efekt, jakby serce ocierało sie o worek osierdziowy (tak, jakbym to slyszal :D) pozdrawiam Adam

Re: serce... | Hip-Hop, 04-03-2003, 00:06

Użytkownik "kakrysa" napisał w wiadomości news:b40fss$7um$1 [at] news.onet.pl...
To duzo nas tutaj. Ja tez gdzies tak od 16 mam takie klucia, nieraz tak,
ze
nie moge wziac glebokiego wdechu. Ostatnio akurat mniej tego. Kiedy miałem tez dziwny efekt, jakby serce ocierało sie o worek
osierdziowy
(tak, jakbym to slyszal :D) pozdrawiam Adam

Wszyscy macie nerwobóle nerwów międzyżebrowych.

P.s

Odp: serce... | azjata, 04-03-2003, 00:38

Wszyscy macie nerwobóle nerwów międzyżebrowych.
a jak mi ekg wykazalo jakas nieprawidlowosc?

Re: Odp: serce... | WiseMan, 04-03-2003, 01:02

co ma piernik do wiatraka
BARDZO DUZO. Aby zrobic pierniki porzebna jest maka. Mlyny/wiatraki to glowne zrodlo maki, przynajmniej kiedys tak bylo bo dzisiaj zadko spotykamy stare wiatraki :)

--

// I S E |/| A N #GG: 3226283

Re: serce... | Hip-Hop, 04-03-2003, 18:09

Użytkownik "azjata" napisał w wiadomości news:b40i6v$p2v$1 [at] atlantis.news.tpi.pl...
a jak mi ekg wykazalo jakas nieprawidlowosc?

Jaką?

Re: serce... | Moorii, 05-03-2003, 00:50

Siema,

To nie jestescie sami, mam prawie 16 i tez odczowam czasami bol serducha :(

czasamii nawet nie z powodow zdrowotnych :))

ale tak serio, to tez dosc czesto mnie kluje! nie jest to przyjemne :(

Pozdrawiam Monika

Re: serce... | Hans, 05-03-2003, 03:05

Użytkownik "azjata" napisał w wiadomości news:b400tb$32a$1 [at] nemesis.news.tpi.pl...
Witam, mam pewne pytanie ostatnimi czasy boli mnie serce sporadycznie, czasami jest to klucie, czasami jakby miejsca brakowalo, jest to dziwny bol... w przychodni mi powiedziala ze to jest mozliwe ze to dlatego ze ostatnio bardzo duzo uroslem (mam 15 lat...) dokladnie niepamietam co muwila... ze mam cos za male serce i jest niedotlenione (bo podobno b. wolno rosnie) a jak mnie skierowala do specjalisty to on mi powiedzial zupelnie co
innego
i niewiem co mam myslec... zrobili mi jeszcze raz ekg... i biora mnie do szpitala...
skoro masz 15 lat to korzystaj smialo z praw pacjenta i wypytaj o wszystko swojego lekarza.

-- www.operacja.b3.nu

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Choroba niedokrwienna serca Choroba niedokrwienna serca

Uczymy się od delfinów. Jak żyć szczęśliwie w rosnącym chaosie trzeciego tysiąclecia Uczymy się od delfinów. Jak żyć szczęśliwie w rosnącym chaosie trzeciego tysiąclecia

Mamo, Tato, patrzcie ja rosnę Mamo, Tato, patrzcie ja rosnę

Kręgosłup w stresie. Jak usunąć ból i jego przyczyny Kręgosłup w stresie. Jak usunąć ból i jego przyczyny

Autoterapia. Zastosowanie metod relaksacyjnych w likwidowaniu skutków stresu Autoterapia. Zastosowanie metod relaksacyjnych w likwidowaniu skutków stresu