Powiązane leki
(opisy)

Tagi

globulka zabieg kasa albothyl dyskusyjny mlody justynawol justysia doradzac aquarius

Fora dyskusyjne

zobacz Skuteczność antykoncepcji a globulki przeciwgrzybiczne (1)

zobacz żylaki -operacja w wieku 17lat (2)

zobacz proszę o konsultacje- wynik rezonansu kręgosłupa (5)

zobacz Ginekomastia (0)

zobacz nadżerka obiawy (1)

zobacz operacja na kase chorych? (0)

zobacz Fotokoagulacja zalety, ew. wady? (1)

zobacz torbiel (0)

zobacz Żylaki powrozka nasiennego (1)

zobacz Stulejka i zabieg (3)

zobacz Zbędne owłosienie - laser (3)

zobacz blok pęczka Hisa (1)

zobacz Polscy farmaceuci w UK (0)

zobacz pytanie do specjalisty-nieruchome kolano (0)

zobacz Uraz stawu kolanowego - opis (2)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Albothyl-globulki

Albothyl-globulki

Justysi@W, 04-03-2003, 14:46

Witam!!!

Kilka dni temu lekarz wykryl u mnie nadzerke. Badania cytologiczne potwierdzily to. Mam nadzreke drugiego stopnia. Z zaleceniem na krioterapie(zamrazanie). Przeraza mnie koszt takiego zabiegu chcialabym sie wyleczyc farmakologicznie. Zupelnie przez przypadek natrafilam w jeden z kolorowych gazet na reklame globulek dopochwowych Albothyl. Chcialabym sie dowiedziec czy one moga wyleczyc moja nadzerke i czy sa skuteczne? Czy lepiej niczego nie probowac i odrazu isc na zamrazanie?

Dziekuje i pozdrawiam

Justysi [at] W

-- justynawol [at] poczta.fm

Odp: Albothyl-globulki | Mariola, 05-03-2003, 12:27

Użytkownik Justysi [at] W w wiadomości do grup dyskusyjnych napisał:b423ln$mvt$1 [at] aquarius.webcorp.pl...
Witam!!!

Kilka dni temu lekarz wykryl u mnie nadzerke. Badania cytologiczne potwierdzily to. Mam nadzreke drugiego stopnia. Z zaleceniem na krioterapie(zamrazanie). Przeraza mnie koszt takiego zabiegu chcialabym
sie
wyleczyc farmakologicznie.
Pezpraszam bardzo, ale nie rozumiem, jaki koszt? Nie wykonują tego w szpitalu bezpłatnie? To dlaczego lekarz zaleca taki zabieg? Mariola

Re: Albothyl-globulki | Justysi@W, 05-03-2003, 14:27

Użytkownik "Mariola" napisał w wiadomości news:b44fpj$foi$1 [at] korweta.task.gda.pl...
Pezpraszam bardzo, ale nie rozumiem, jaki koszt? Nie wykonują tego w szpitalu bezpłatnie? To dlaczego lekarz zaleca taki zabieg? Mariola

Z tego co sie orientuje to nie robia tego na kase chorych. Tylko i wylacznie platnie. Na kase chorych moga mi zrobic wypalanie a tego nie chce. Lekarz powiedzial, ze jestem za mloda na takie metody. Mam 22 lata.

-- Pozdrawiam Justysi [at] W z miasta nad Brdą justynawol [at] poczta.fm

Odp: Albothyl-globulki | Mariola, 05-03-2003, 15:01

Użytkownik Justysi [at] W w wiadomości do grup dyskusyjnych napisał:b44mvh$qbi$1 [at] aquarius.webcorp.pl...
Z tego co sie orientuje to nie robia tego na kase chorych. Tylko i wylacznie platnie. Na kase chorych moga mi zrobic wypalanie a tego nie
chce.
Lekarz powiedzial, ze jestem za mloda na takie metody. Mam 22 lata.

Pozdrawiam Justysi [at] W z miasta nad Brdą justynawol [at] poczta.fm

To straszne. A jak ktoś jest właśnie za młody a nie stać go co wtedy? Lekarz nic Ci innego nie doradzał? Jestem przerażona. Mariola (też młoda)

Re: Albothyl-globulki | Justysi@W, 05-03-2003, 15:19

To straszne. A jak ktoś jest właśnie za młody a nie stać go co wtedy?
Lekarz
nic Ci innego nie doradzał? Jestem przerażona. Mariola (też młoda)

Nie.Nic innego nie doradzal.Tylko to. Dlatego pytam sie czy te globulki skutkuja bo moze sie taniej wylecze. Kosz tego zabiegu wynosi od 300zl wzwyz.

-- Pozdrawiam Justysi [at] W z miasta nad Brdą justynawol [at] poczta.fm

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Podstawy fizjoterapii część 3 Wybrane metody fizjoterapii Podstawy fizjoterapii część 3 Wybrane metody fizjoterapii

Sposób na żylaki Sposób na żylaki

Masaż stóp Masaż stóp

Porady babuni. Tom XIII. Wszystko o ziołach i naturalnych zabiegach pielęgnacyjnych Porady babuni. Tom XIII. Wszystko o ziołach i naturalnych zabiegach pielęgnacyjnych

Wszystko o cukrzycy. Przewodnik pacjenta Wszystko o cukrzycy. Przewodnik pacjenta