Tagi

lakotka wyleczyc powrocic dolegliwosc lekotka mardras zbadac kolano ortopeda kickboxing

Fora dyskusyjne

zobacz Ćwiczenia na mięśnie uda przy uszkodzonej łąkotce (1)

zobacz [kolano] łąkotka (1)

zobacz Prośba o interpretacje wyniku rezonansu magnetycznego kolana (5)

zobacz trzykrotnie wyskoczyła mojemu synowi lękotka (1)

zobacz Uraz łękotki (3)

zobacz Wyskakując łękotka (12)

zobacz Operacja ACL, (2)

zobacz lakotka przysrodkowa, wiezadlo poboczne piszczelowe (1)

zobacz ból i "strzelanie" w KOLANIE? (12)

zobacz Łękotka, czy nie łękotka? (8)

zobacz Przeskakiwanie w kolanie (2)

zobacz uszkodzona łękotka? problem z kolanem (2)

zobacz problem z łękotką (1)

zobacz uszkodzenie łąkotki (3)

zobacz Artroskopia kolana+ łąkotka (4)

Łękotka

MARDRAs, 04-02-2003, 02:09

WItam Ostatnio miewałem dolegliwości kolana. Lekarz powiedział, że to może być "Łękotka". Chciałem się dowiedziec z czym to się je i czy da się to wyleczyć ? Czy można po takiej "kontuzji" powrócić do uprawiania sportu (kickboxing, taekwondo, thaiboxing )??

pozdrawiam

MARDRAs

Re: Łękotka | Yellow_Peril, 04-02-2003, 17:54

W wiadomości , mardra [at] go2.pl napisał(a)...
WItam Ostatnio miewałem dolegliwości kolana. Lekarz powiedział, że to może być "Łękotka". Chciałem się dowiedziec z czym to się je i czy da się to wyleczyć ? Czy można po takiej "kontuzji" powrócić do uprawiania sportu (kickboxing, taekwondo, thaiboxing )??

Samo stwierdzenie "łąkotka" może znaczyć wszystko - jeśli dalej masz jakieś dolegliwości bólowe lub ograniczenie ruchomości w stawie, albo obawiasz się zwyczajnie o swoje kolana warto udać się do ortopedy (zbada dokładnie twoje kolano, zleci wykonanie rtg, może dodatkowo USG, albo jeśli będzie możliwość nawet rezonans, żeby uniknąć artroskopii :-) - ale o tym zadecyduje już twój ortopeda :-) Przez internet nie można zbadać kolana - podstawą tego badania jest przecież obmacywanie :-)

Yellow Peril Nigdy złej woli nie przypisuj tego, co znacznie łatwiej wytłumaczyć głupotą.

Re: Łękotka | pestifer, 06-02-2003, 22:47

lakotka "moze byc" nie zalatwia sprawy, musisz dokonczyc diadnostyke, najlepiej zaczac od usg jesli rzeczywiscie bedzie uszkodzona lakotka tzreba ja usunac, mozna to zrobic artroskopowo po rehabilitacji mozna powrocic do cwiczen

Użytkownik "MARDRAs" napisał w wiadomości news:b1msr4$gdv$1 [at] absinth.dialog.net.pl...
WItam Ostatnio miewałem dolegliwości kolana. Lekarz powiedział, że to może być "Łękotka". Chciałem się dowiedziec z czym to się je i czy da się to
wyleczyć
? Czy można po takiej "kontuzji" powrócić do uprawiania sportu
(kickboxing,
taekwondo, thaiboxing )??

pozdrawiam

MARDRAs

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Twoje ciało wie jak cię wyleczyć Twoje ciało wie jak cię wyleczyć

Jedz zgodnie ze swoim znakiem zodiaku. BLIŹNIĘTA Jedz zgodnie ze swoim znakiem zodiaku. BLIŹNIĘTA

Jedz zgodnie ze swoim znakiem zodiaku. BYK Jedz zgodnie ze swoim znakiem zodiaku. BYK

Jedz zgodnie ze swoim znakiem zodiaku. KOZIOROŻEC Jedz zgodnie ze swoim znakiem zodiaku. KOZIOROŻEC

Jedz zgodnie ze swoim znakiem zodiaku. LEW Jedz zgodnie ze swoim znakiem zodiaku. LEW