Powiązane leki
(opisy)

Uro_komfort

Urostim

ŻuraSEPT

Toviaz (Fesoteroidinum)

Salus Natura Elagika

Uroflow (Tolterodini hydrogenotartas)

Driptane (Oxybutynini hydrochloridum)

Femurin

Emselex (Darifenacini hydrobromidum)

Detrusitol (Tolterodini tartras)

Tagi

oddawac mocz gromada moczowy zalecic ginekolog seks pecherz kobieta bakteryjny

Fora dyskusyjne

Zakażenia bakteryjne dróg moczowych (2)

problem z oddawniem moczu... (2)

Nawracające infekcje układu moczowego (12)

Ból w kroku (0)

Parcie na pęcherz już od kilku miesięcy - co to może być? (3)

Bardzo częste oddawwanie moczu (15)

Częste oddawanie moczu (12)

Pecherz moczowy - problem ciagnie sie od roku (20)

Problemy z układem moczowym (1)

Aknenormin - problemy z oddawaniem moczu (5)

Dlaczego boli? (3)

Zapelenie pęcherza moczowego lub inny problem (11)

Zapalenie pęcherza oraz cewki moczowej. (1)

Pieczenie przy oddawaniu moczu (6)

Pieczenie i krwawienie z pęcherza moczowego (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » seks a układ moczowy...

seks a układ moczowy...

Mariusz Gromada, 04-02-2003, 13:56

Witam.

Czy uprawianie seksu może powodować u kobiety problemy z układem moczowym? Chodzi mi dokładnie o objawy takie jak: częste oddawanie moczu (parcie na mocz) przy pustym pęcherzu, ból pęcherza. Czy obie te sprawy mogą mieć jakiś związek?

Pozdrawiam, Mariusz

Mariusz Gromada atraktor.ask33.net

Re: seks a układ moczowy... | Mariusz Gromada, 04-02-2003, 15:03

Czy uprawianie seksu może powodować u kobiety problemy z układem moczowym? Chodzi mi dokładnie o objawy takie jak: częste oddawanie moczu (parcie na mocz) przy pustym pęcherzu, ból pęcherza. Czy obie te sprawy mogą mieć jakiś związek?
Dodam jeszcze, że wykluczam choroby weneryczne...

Re: seks a układ moczowy... | Juanito, 04-02-2003, 15:14

Użytkownik "Mariusz Gromada" napisał w wiadomości news:3E3FAC0D.2040501 [at] wp.pl...
Pewnie że mogą. Może to być na skutek podrażnienia mechanicznego jak i infekcji bakteryjnych. Stawiam na to drugie...

Juanito

Re: seks a układ moczowy... | Marek Bieniek, 04-02-2003, 15:34

On Tue, 04 Feb 2003 13:03:25 +0100, Mariusz Gromada wrote:

Jest to sprawa znana od dawna i myślę, że kazdy ginekolog zna ten problem. Ja na przykład nie jestem ginekologiem, ale wiem na pewno, że czytałem o tym w Oksfordzkim Podręczniku... tylko nie wiem, czy lekarza klinicysty, czy innym. Jeśli sprawa jest znana i powtarza się za każdym razem - zaleca się kobiecie m. in. przyjmowanie chemioterapeutyku 'profilaktycznie' przez stosunkiem. A czego konkretnie - zaleci ginekolog.

m.
Pozdrawiam, Marek Bieniek (mbieniek (at) poczta onet pl) Zadziwiające jest, że mało dokształcający sie lekarz może praktykować medycynę, nie dziwi jednak, że robi to źle /Sir William Osler/

Re: seks a układ moczowy... | Agutka, 04-02-2003, 15:34

Użytkownik Mariusz Gromada napisał:
Witam.

Pozdrawiam, Mariusz

Czesc

Bardzo fajne ze sie o nia troszczysz i Twoje podejzenia sa sluszne - ma to zwiazek i to dosc duzy a skoro pytasz wiec pewnie obecnie wystepuja owe objawy wiec nie zwlekaj tylko zabierz ja do lekarza- sam wiesz, ze sie meczy z tym

A

Re: seks a układ moczowy... | Dorita, 04-02-2003, 16:30

Moze miec; moze to byc skutkiem zbyt glebokiej penetracji (jezeli wykluczasz sytuacje bakteryjne, cy wirusowe). Mnie tez kiedys sie cos podobnego przytrafilo i wtedy lekarz zalecil brac 4 x 1 tabletke uroseptu (bez recepty) 4 x wit C. Przeszlo po okolo dwoch dniach

pozdrawiam

Re: seks a układ moczowy... | Zyrafa, 05-02-2003, 00:26

Mariusz Gromada Zebrawszy myśli wystukał(a):
Witam, mi się wydaje że to zapalenie pęcherza, jeżeli dochodzi do tego ból przy oddawaniu moczu. Należy isc do lekarza (internisty), zaleci pewnie badanie moczu i jakies tabletki (urosept, czy jakos takos). Przy takim czyms pomagają również tzw. nasiadówki (nad gorącą wodą w misce), ale najlepiej isc do lekarza. Pozdr -- __________________ Sylwia [ www.e-irsa.com ] [ lubinianin.glt.pl ]

Re: seks a układ moczowy... | Stanisław, 05-02-2003, 15:17

no oczywiscie ze tak , tym bardziej jesli kobieta ma tylozgiecie macicy Użytkownik "Mariusz Gromada" napisał w wiadomości news:3E3FAA56.1010808 [at] wp.pl...
Witam.

Pozdrawiam, Mariusz

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Choroby nerek i pęcherza Choroby nerek i pęcherza

Nietrzymanie Moczu. Przyczyny, Leczenie, Profilaktyka Nietrzymanie Moczu. Przyczyny, Leczenie, Profilaktyka

Nietrzymanie moczu u dzieci i dorosłych Nietrzymanie moczu u dzieci i dorosłych

Tajemnice miłości czyli co kobiety powinny wiedzieć o seksie Tajemnice miłości czyli co kobiety powinny wiedzieć o seksie

Bezsenność. Jak dobrze sypiać? Poradnik holistyczny Bezsenność. Jak dobrze sypiać? Poradnik holistyczny