Tagi

debowo wywar pekac dzialac torun kora korzystno skory kasztelowicz wlos

Fora dyskusyjne

Popękane dłonie (1)

zatarta struktura nerki (0)

sucha pękająca skóra (11)

Mocno pękające stopy. (8)

pękająca skóra na dłoniach (4)

pękanie pięt i rogowacenie (15)

egzema (0)

pękajaca skóra (1)

Przyciemnianie wlosow (1)

złożony problem ze skórą, włosami i BARDZO pękające naczynia (1)

Wielkie problemy skórne!!!!!!!! prosze o odpowiedz (1)

Lekki trądzik oraz łuszcząca się skóra. (2)

mam zaczerwienioną skórę głowy (2)

łuszczyca? (5)

Elocom i Laticort - płyny na skórę (0)

Kora dębowa

Renata, 14-02-2003, 11:40

Od pewnego czasu płukam włosy w wywarze z kory dębowej (by przyciemnic i wzmocnić je) Czy taki wywar może wpłynąc niekorzystnie na moje włosy?.

Re: Kora dębowa | Piotr Kasztelowicz, 14-02-2003, 22:32

On Fri, 14 Feb 2003, Renata wrote:

Od pewnego czasu płukam włosy w wywarze z kory dębowej (by przyciemnic i wzmocnić je) Czy taki wywar może wpłynąc niekorzystnie na moje włosy?.
mysle ze raczej nie, wrecz przeciwnie jest to srodek naturalny korzystnie dzialajacy na skore i wlosy

P. -- Piotr Kasztelowicz Piotr.Kasztelowicz [at] am.torun.pl www.am.torun.pl/~pekasz PGP Key IDs: DH/DSS:0xF3EED8AF

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Charakter człowieka i jego wpływ na zdrowie Charakter człowieka i jego wpływ na zdrowie

Srebro koloidalne. Rewolucja w leczeniu Srebro koloidalne. Rewolucja w leczeniu

Żywienie a uroda Żywienie a uroda

Ziołowa księga urody Ziołowa księga urody

Piękna na 1001 sposobów Piękna na 1001 sposobów