Tagi

nemesis ortopeda przeskakiwac cichutki staw dyskusyjny proponowac kosc zwyrodnieniowy wizyta

Fora dyskusyjne

zobacz Zwyrodnienie (1)

zobacz nadgarstek (9)

zobacz Po wypadku: odc.ledzwiowy kregoslupa + biodra. (1)

zobacz Stawy biodrowe i kolanowe (1)

zobacz bolące kolana (2)

zobacz Przeskakujący staw biodrowy (12)

zobacz STRZELAJĄCA SZCZĘKA (0)

zobacz RTG kręgów szyjnych (0)

zobacz skręcone kolano (2)

zobacz Kilkukrotny uraz stawu skokowego i odprysk kosci (0)

zobacz zgrubienie kości (1)

zobacz Ortopeda (64)

zobacz usg dłoni -co oznacza wynik (134)

zobacz Uraz stawu skokowego (7)

zobacz ból kolana (15)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » przeskakujące kości

przeskakujące kości

Cichutka, 19-02-2003, 11:45

Witam wszystkich. mam pewien problem i nie wiem jak sie go pozbyc.otoz od jakiegos czasu strasznie strzelaja mi kosci. przeskakuja na barkach, jak odchylam glowe do tylu to tez przeskakuja i tra o siebie. tak jest rowniez w biodrach, kolanach i kostkach. co to moze byc?? czy brakuje mi jakis witamin?? dodam ze mam 24 lata i przy wzroscie 177cm waze 62 kg. prosze o pomoc, z gory dziekuje

-- Pozdrawiam Aga

Re: przeskakujące kości | Bogdanscy, 19-02-2003, 22:21

Użytkownik "Cichutka" napisał w wiadomości news:b2vg69$ddf$1 [at] nemesis.news.tpi.pl...
Witam wszystkich. mam pewien problem i nie wiem jak sie go pozbyc.otoz od jakiegos czasu strasznie strzelaja mi kosci. przeskakuja na barkach, jak odchylam glowe
do
tylu to tez przeskakuja i tra o siebie. tak jest rowniez w biodrach, kolanach i kostkach. co to moze byc?? czy brakuje mi jakis witamin?? dodam ze mam 24 lata i przy wzroscie 177cm waze 62 kg. prosze o pomoc, z gory dziekuje

Pozdrawiam Aga
Jesli cie to pocieszy to mam to samo od jakis dwoch lat. Ortopeda stwierdzil ze to rozluznienie stawow czy jakos tak. Zadnych problemow przez to nie mialem, chociaz przyznam ze jest to nieprzyjemne.

Pozdrawiam Maciek

Odp: przeskakujące kości | Zuza, 20-02-2003, 22:33

Użytkownik Cichutka w wiadomości do grup dyskusyjnych napisał:b2vg69$ddf$1 [at] nemesis.news.tpi.pl...
Witam wszystkich. mam pewien problem i nie wiem jak sie go pozbyc.otoz od jakiegos czasu strasznie strzelaja mi kosci. przeskakuja na barkach, jak odchylam glowe
do
tylu to tez przeskakuja i tra o siebie. tak jest rowniez w biodrach, kolanach i kostkach. co to moze byc?? czy brakuje mi jakis witamin?? dodam ze mam 24 lata i przy wzroscie 177cm waze 62 kg. prosze o pomoc, z gory dziekuje

Pozdrawiam Aga

Witam Proponuje wizyte u ortopedy. Przyczynami takich przeskakiwań mogą być początki stanów zwyrodnieniowych albo zapalnych stawów. Często też u osób które np. schudły nastepuje delikatne przemieszczenie pewnych struktur naszego organizmu. Tak więc przyczyn może być sporo, ale nie które warto wykluczyć. Pozdrawiam Zu

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Anatomia człowieka. Tom 1 Anatomia człowieka. Tom 1

Patologia narządu ruchu Patologia narządu ruchu

Testy kliniczne w badaniu kości stawów i mięśni Testy kliniczne w badaniu kości stawów i mięśni

Podstawy fizjoterapii część 3 Wybrane metody fizjoterapii Podstawy fizjoterapii część 3 Wybrane metody fizjoterapii

Co mi dolega? Co mi dolega?