Powiązane leki
(opisy)

Avenoc (maść)

Mucokehl (maść)

Aesculan (maść) (Esculinum, Lidocaini hydrochloridum)

Proktis-M (maść)

Flucinar (Fluocinoloni acetonidum)

Flucinar N (Fluocinoloni acetonidum, Neomycini sulphas)

Olopeg (Macrogolum)

Octenisept

Atossa (Ondansetronum)

Biocell

Tagi

odbyt czytac poradzic mascic flucinar kosztowac ulotka piec kwiatyszek operacja

Fora dyskusyjne

zobacz Zmiany skórne na nodze podobne do oparzeń (7)

zobacz Skinoren - pieczenie (2)

zobacz Intymy problem (11)

zobacz DO JAKIEGO LEKARZA? (1)

zobacz Pieczenie Odbytu (5)

zobacz Zaczerwienienie odbytu (1)

zobacz Pieczenie odbytu (3)

zobacz odbyt (3)

zobacz problem odbyt (15)

zobacz Bóle odbytu, żołądka (2)

zobacz Nadmierne owłosienie (1)

zobacz rak (2)

zobacz kaszki pod oczami (0)

zobacz Piekący napletek (0)

zobacz zapomniałam wziąć tabletkę antykoncepcyjną (2)

Flucinar

Kwiatuszek, 10-03-2003, 22:37

Bardzo prosze o rade. Lecze sie na hemoroidy i czesto mam zaczerwieniona skore w okolicach odbytu , odczuwam pieczenie lub swedzenie. Lekarz przepisal mi na to masc Flucinar ..Tylko nie zapytalam go czy bezpiecznie jest stosowac ta masc gdy ma sie okres . Ogolnie masc stosuje tylko w oklicach odbytu ale boje sie ze krew i ta masc moze spowodowac cos niedobrego. Do lekarza ide dopiero w poniedzialek a mnie piecze :(((. Czytalam ulotke ale tam nic nie pisze wiec moze poradzicie. Z gory dziekuje Kwiatyszek

Re: Flucinar | Hans, 11-03-2003, 23:46

Użytkownik "Kwiatuszek" napisał w wiadomości news:b4ipdk$l8g$1 [at] SunSITE.icm.edu.pl...
Bardzo prosze o rade. Lecze sie na hemoroidy i czesto mam zaczerwieniona skore w okolicach
odbytu
, odczuwam pieczenie lub swedzenie. Lekarz przepisal mi na to masc
Flucinar
.Tylko nie zapytalam go czy bezpiecznie jest stosowac ta masc gdy ma sie okres . Ogolnie masc stosuje tylko w oklicach odbytu ale boje sie ze krew
i
ta masc moze spowodowac cos niedobrego. Do lekarza ide dopiero w poniedzialek a mnie piecze :(((.
Jeśli masz pieniądze to zoperuj to. Teraz mają nowe, bezbolesne metody. Nie wiem jednak ile to kosztuje.

-- www.operacja.b3.nu

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Siedem dni bez wołowiny Siedem dni bez wołowiny

Wszystko o ziołach Wszystko o ziołach

Choroby odbytu, odbytnicy i jelita grubego Choroby odbytu, odbytnicy i jelita grubego

Sekrety toalety - choroby jelita grubego i odbytu Sekrety toalety - choroby jelita grubego i odbytu

Współczesne operacje wojskowe Współczesne operacje wojskowe