Powiązane leki
(opisy)

Humulin M3 (30 (70))

Humalog (Insulin lispro)

Humalog Mix (Insulin lispro)

Humulin N (Isophanum insulinum)

Humulin R (Insulinum humanum)

Tagi

microlife anjlepsze ania nadgarstkowy pomiar najlepszy grupa pisac cisnieniomierz starszy

Fora dyskusyjne

zobacz Wybór ciśnieniomierza (2)

zobacz Cisnieniomierz (6)

zobacz Wybór ciśnieniomierza (2)

zobacz Wysoki puls u 18-latka (1)

zobacz Ciśnienie u 16 latka z nadwagą (10)

zobacz Lęk przed pomiarem ciśnienia (5)

zobacz Nadciśnienie? (3)

zobacz Wysokie ciśnienie tylko jak ktoś mi mierzy (2)

zobacz Wysokie ciśnienie od kilku dni, 20 lat, 180cm, 78 kg (12)

zobacz pomiar tętna (1)

zobacz Ciemnosc, widze ciemnosc - Prosba o pomoc medyczna. (33)

zobacz nawracające zapalenie zatok, krtani, angina (3)

zobacz srebro a skóra (0)

zobacz Co znaczy ta grupa na zajęcia WF? (0)

zobacz Bóle klatki piersiowej i wiele innych (3)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » ciśnieniomierze - jakie anjlepsze?

ciśnieniomierze - jakie anjlepsze?

Joanna, 13-03-2003, 15:24

Na początku wszystkich witam, bo jestem tu po raz pierwszy :))

Chciałam zapytać jaki ciśnieniomierz jest najlepszy/w miarę dobry do stałego, domowego uzytku. W archiwum znalazłam jakieś listy sprzed paru lat krytykujące ciśnieniomierze nadgarstkowe. Czy nadal tak jest (jeśli to było prawda). Jaki będzie najlepszy. Mam na mysli i rodzaj i firme. Zastanawiamy się nad nadgarstkowym Scala sc6180 - po prostu jest na nasze możliwości finansowe... ale czy jest dobry?

Pozdrawiam, Joanna

Re: ciśnieniomierze - jakie anjlepsze? | Ania B-J, 13-03-2003, 15:29

Zastanawiamy się nad nadgarstkowym Scala sc6180 - po prostu jest na nasze możliwości finansowe... ale czy jest dobry?
Jak pisałaś wyżej nadgarstkowe nie są polecane, zwłaszcza dla osób starszych (piszę to na podstawie wypowiedzi osób piszących na tę grupę). Ja od ponad 3 lat mam pólautomatyczny Microlife za ok. 250 zł wówczas. Wyniki pomiarów są wiarygodne i powtarzalne i jestem b. z niego zadwolona.

Ania

Re: ciśnieniomierze - jakie anjlepsze? | Hip-Hop, 13-03-2003, 22:43

Użytkownik "Ania B-J" napisał w wiadomości news:b4ptja$o1k$1 [at] atlantis.news.tpi.pl...
Jak pisałaś wyżej nadgarstkowe nie są polecane, zwłaszcza dla osób
starszych
(piszę to na podstawie wypowiedzi osób piszących na tę grupę). Ja od ponad
3
lat mam pólautomatyczny Microlife za ok. 250 zł wówczas. Wyniki pomiarów
wiarygodne i powtarzalne i jestem b. z niego zadwolona.
W tej chwili taki microlife kosztuje coś koło 100-polecam

Peter
Ania

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Zdrowi Stulatkowie Zdrowi Stulatkowie

Dziecko z zespołem Downa. Jaka to musi być miłość Dziecko z zespołem Downa. Jaka to musi być miłość

Kolorowe tabletki Kolorowe tabletki

Jak osiągnąć sukces w świecie ducha i materii Jak osiągnąć sukces w świecie ducha i materii

Jak pomagać dziecku w życiowych rozstaniach Jak pomagać dziecku w życiowych rozstaniach