Powiązane leki
(opisy)

Centrum kompletne od A do Z

Centrum kompletne od A do Z Silver 50+

Mexicord (Mexiletinum hydrochloridum)

Rytmonorm (Propafenonum)

Crataegus Dagomed 4 układ krążenia

Opacorden (Amiodaroni hydrochloridum)

Sotahexal (iniekcje) (Sotaloli hydrochloridum)

Sotahexal (tabletki) (Sotaloli hydrochloridum)

Abutol long 400 (Acebutololum)

Agufem (Agni casti fructi extractum siccum)

Tagi

zawrot zinterpretowac seria kompletny rytm amplituda znaczny uogolnic zapis artefakt

Fora dyskusyjne

zobacz wynik badania EEG (0)

zobacz wynik EEG (2)

zobacz EEG - proszę o objaśnienie. (1)

zobacz Wyniki badania EEG (3)

zobacz Fale theta (0)

zobacz EEG (0)

zobacz Wynik badania EEG (0)

zobacz bole glowy (6)

zobacz Wyniki badań (0)

zobacz Prośba w interpretacji wyników (0)

zobacz Prosze o Zinterpretowanie BADANIA EEG (3)

zobacz Prosze o interpretacje wynikow EEG (3)

zobacz Proszę o interpretację wyników EEG (0)

zobacz Interpretacja wyniku EEG (0)

zobacz Odczyt EEG (1)

badanie eeg

laguna, 13-03-2003, 19:33

Zrobilem ostatnio badanie EEG Zalecil mi to badanie neurolog Aha mam stwierdzona nerwice i depresje

Opis badania: Zapis zawiera znaczna ilosc artefaktow biologicznych. Na mozliwych do oceny odcinkach przewaza niskonapieciowy rytm beta i serie rytmu 9-10 Hz o amplitudzie do 40 uV. Na tym tle rejestruje sie niezbyt liczne, uogolnione, pojedyncze i w krotkich seriach fale 6-7 hz o amplitudzie nieco wyrozniajacej sie od czynnosci podstawowej.

Rz - zaznaczona Hw i Fs nie aktywuja eeg

orzeczenie: Zapis trudny do oceny ze wzgledu na znaczna ilosc artefaktow, cechujacych sie miernie nasilonymi nieprawidlowosciami uogolnionymi

I prawde mowiac kompletnie nie wiem o co chodzi. Czy moglby ktos mi to zinterpretowac.

Dziekuje

Re: badanie eeg | , 13-03-2003, 20:50

hej ja tez niedawno robilam eeg bo mam zawroty glowy o nieznanej etiologii.bylam juz u wielu lekarzy i zaden nie potrafi mi powiedziec co mi jest.dzisiaj wlasdnie odebralam eeg i powiem zci ze mam podobny opis do twopjego.ale babka kazala mi zrobic jeszcze jedno eeg po nieprzespanej nocy i wtedy powie mi co dalej.pozdrawiam.marta

Wysłano z serwisu OnetNiusy: niusy.onet.pl

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

ABC Akupresury ABC Akupresury

Joga. Źródło harmonii i energii życiowej Joga. Źródło harmonii i energii życiowej

EKG w przypadkach klinicznych EKG w przypadkach klinicznych

EKG. Kieszonkowy przewodnik EKG. Kieszonkowy przewodnik

Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi. Nowotwór Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi. Nowotwór