Powiązane leki
(opisy)

Reumogel

Colocynthis-Homaccord (iniekcje)

Colocynthis-Homaccord (krople)

Sirdalud (Tizanidinum)

Flugalin (Flurbiprofenum)

Opokan (Meloxicamum)

Aglan (Meloxicamum)

Arcoxia (Etoricoxibum)

Aspicam (Meloxicamum)

Bals-Sulphur żel

Tagi

atlantis odczuwac kregoslup rehabilitant peter ledzwiowy przeciazenie prawdopodobie odcinek silny

Fora dyskusyjne

zobacz Kręgosłup. (1)

zobacz Silny ból w nogach (2)

zobacz Odcinek lędźwiowy (18)

zobacz Ucisk w odcinku lędźwiowym (0)

zobacz interpretacja zdjęc RTG kregoslupa odcinek lędzwiowy (1)

zobacz Czy mam lordoze? (3)

zobacz Ból kręgosłupa odcinka lędzwiowego, opis badania. (0)

zobacz Silne bóle kręgosłupa (0)

zobacz Co uwzględnia opis rezonansu? (0)

zobacz odcinek lędźwiowy kręgosłupa (3)

zobacz Mr odcinka lędzwiowego (7)

zobacz Ćwiczenia na kręgosłup (0)

zobacz Lordoza - leczenie (3)

zobacz Leczenie lordozy (7)

zobacz Spłycenie lordozy odcinka lędźwiowego kręgosłupa (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Lekarz od kręgosłupa...

Lekarz od kręgosłupa...

womanka, 14-03-2003, 21:40

Witam Wszytskich Grupowiczów!

Pytanie - jak w temacie - jak nazywa się lekarz od kręgosłupa (chirurg, ortopeda, reumatolog...) ???? i jak do niego trafić?. Tzn. najpierw musze iść do internisty w przychodni i on mi da skierowanie do ... czy mogę od razu do specjalisty.

Żyby sprecyzować dokładnie - odczuwam silny ból kręgosłupa w odcinku lędźwiowym, prawdopodobie po przeciążeniu w czasie ciąży. Zatem jaki lekarz?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc Marta

Re: Lekarz od kręgosłupa... | Hip-Hop, 14-03-2003, 22:09

Użytkownik "womanka" napisał w wiadomości news:b4t7mn$j54$1 [at] atlantis.news.tpi.pl...
Witam Wszytskich Grupowiczów!

Pytanie - jak w temacie - jak nazywa się lekarz od kręgosłupa (chirurg, ortopeda, reumatolog...) ???? i jak do niego trafić?. Tzn. najpierw musze iść do internisty w przychodni
i
on mi da skierowanie do ... czy mogę od razu do specjalisty.

Żyby sprecyzować dokładnie - odczuwam silny ból kręgosłupa w odcinku lędźwiowym, prawdopodobie po przeciążeniu w czasie ciąży. Zatem jaki
lekarz?

Rehabilitant

Też Pozdrawiam

Peter
Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc Marta

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Terapia bólów szyjnego odcinka kręgosłupa. Poradnik ilustrowany Terapia bólów szyjnego odcinka kręgosłupa. Poradnik ilustrowany

Zdrowiej! Pokonaj lęk i depresję Zdrowiej! Pokonaj lęk i depresję

Choroby reumatyczne Choroby reumatyczne

Czym jest depresja Czym jest depresja

Rzucić palenie. 52 wspaniałe pomysły Rzucić palenie. 52 wspaniałe pomysły