Powiązane leki
(opisy)

Pramolan (Opipramoli dihydrochloridum)

Rexetin (Paroxetinum)

Edronax (Reboxetinum)

Astres Forte

Dermorutin

Dr Kac

Lutezan Multivita

Nutrof Total

Selen + Witamina E

Sylicaps (Silibi mariani extractum siccum)

Tagi

stres slyszec dzialac ciekawy zaliczac depresja zaczynac psychotrop pramolan przepisac

Fora dyskusyjne

zobacz psychotropy (13)

zobacz bioparox (2)

zobacz kłopoty w pamięcią (6)

zobacz Chirurg warszawa (0)

zobacz Czy to początki depresji? (0)

zobacz czy to depresja? (6)

zobacz Tabletki (1)

zobacz Ciekawe sposoby na chandrę? (19)

zobacz Antydepresanty - na prawdę pomagają? (4)

zobacz Wieloletnia ciężka depresja (2)

zobacz Co mi jest? (3)

zobacz Ból gardła (2)

zobacz Plastry antykoncepcyjne (1)

zobacz powietrznośc zatok (8)

zobacz Czy to na pewno depresja lękowa? (13)

pramolan

, 15-03-2003, 19:05

hej!od paru dni biore pramolan lek na depresje i stres.przepisal mi je neurolog.jest to lek zaliczany do lekko dzialajacych psychotropow.czy ktos slyszal jakies nieciekawe wiadomosci na temat tego leku.ja rzadko biore jakies leki i jak zaczynam juz brac to zawsze mam jakis lek przed braniem.prosze o wiadomosci.dzieki z gory.pozdrawiam.marta

Wysłano z serwisu OnetNiusy: niusy.onet.pl

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Dieta w wielkim mieście Dieta w wielkim mieście

Zdrowiej! Pokonaj lęk i depresję Zdrowiej! Pokonaj lęk i depresję

Wymowa dzieci niesłyszących, Analiza audytywna i akustyczna Wymowa dzieci niesłyszących, Analiza audytywna i akustyczna

Możesz rzucić palenie - zrób to teraz. Prosta metoda Możesz rzucić palenie - zrób to teraz. Prosta metoda

Druga dojrzałość.  W poszukiwaniu pomysłu na życie Druga dojrzałość. W poszukiwaniu pomysłu na życie