Powiązane leki
(opisy)

Spirytus mrówczany (Spiritus formicicus)

Lawenol (spirytus lawendowy) (Lavandulae oleum, Ethanolum)

Spirytus kamforowy (Spirytus camphoratae)

Spirytus mrówkowy (Spiritus formicicus)

Spirytus salicylowy (Acidum salicylicum)

Tagi

zniknac udac krostka wycisnac wiesiek fachowy posladek lizac pelny spirytus

Fora dyskusyjne

Wielkie pryszcze na nosie, nic na nie niedziała (6)

Mała czarna kropka nad prąciem (3)

odparzenie po spirytusie salicylowym (5)

Krostka dziwna (1)

Problem z penisem (3)

Problem z Penisem (0)

Krostki na penisie (1)

Zaskórnik. (2)

czy uszkodziłem sobie czlonka (0)

biale krostki pod żołędziem (2)

czy to opryszczka? (1)

Wypryski na skórze (0)

chrostki na podbrzuszu? (0)

"Coś" na penisie (0)

Dziwne białe krostki (8)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Krostki na pośladkach POMOCY !!!!

Krostki na pośladkach POMOCY !!!!

Wiesiek, 21-03-2003, 01:30

mam pełno krostek i ropnych wyprysków na pośladkach proszę o porady co to jest i jak się tego pozbyć pozdrawiam

Odp: Krostki na pośladkach POMOCY !!!! | Landi, 21-03-2003, 16:04

Użytkownik Wiesiek w wiadomości do grup dyskusyjnych napisał:b5divg$dqk$1 [at] news.onet.pl...
mam pełno krostek i ropnych wyprysków na pośladkach proszę o porady co to jest i jak się tego pozbyć pozdrawiam

to pewnie jakies miejscowe zapalenie, do dermatologa by się przydało bo antybiotyk może być potrzebny nie liczyłabym że same znikną bo miejsce cięgle drażnione odzieżą a raczej będą się dalej przenosić g.

Re: Krostki na pośladkach POMOCY !!!! | Kaja, 21-03-2003, 17:18

Fri, 21 Mar 2003 00:30:28 +0100,"Wiesiek" napisał/a:

mam pełno krostek i ropnych wyprysków na pośladkach proszę o porady co to jest i jak się tego pozbyć
Chyba tak samo jak z twarzy. Przede wszystkim czysty spirytus,oxycort...... Jak to czyraki,to do dermatologa.

Z pozdrowieniami, Kaja GG 2390422

Odp: Krostki na pośladkach POMOCY !!!! | Kropa, 22-03-2003, 16:09

Dokładnie... Ja też niedawno jeszcze miałam pełno krostek na pośladkach i na plechach w dodatku. No i na szczescie udało mi sie ich pozbyć własnie poprzez smarowanie czystym spirytusem. Na plecach jeszcze nie zniknely mi moze wszystkie ale juz niewiele ich zostało. Za to pośladki mam już wyleczone:-). Pozdrawiam

Re: Krostki na pośladkach POMOCY !!!! | FR, 22-03-2003, 21:43

Wiesiek napisał(a):

Powiniennes udac sie do kosmetyczki! Wycisnie Ci je fachowa reka! FR

Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> www.gazeta.pl/usenet/

Re: Krostki na pośladkach POMOCY !!!! | FR, 22-03-2003, 21:47

Wiesiek napisał(a):

Powiniennes udac sie do kosmetyczki! Wycisnie Ci je fachowa reka! FR

Re: Krostki na pośladkach POMOCY !!!! | Feliks Dzierzynski, 23-03-2003, 21:55

Wiesiek napisał(a):

Tomaszku, ja tez mam pelno krostek i ropiejacych wytryskow odkad, niepomny wolania prawdziwych Polakow i Ojca Dyrektora, poszedlem do agencji towarzyskiej i tam najpierw sam lizalem krocze, a pozniej mnie lizano krocze. Wyszly mi tez wszystkie wlosy w lizanej okolicy. Zlozylem wiec slub czystosci i teraz czekam az wszystko mi samo przejdzie

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Podręcznik pierwszej pomocy Podręcznik pierwszej pomocy

Lecznictwo niemedyczne w Polsce Lecznictwo niemedyczne w Polsce

Twarzą w twarz. Moja droga do pierwszego pełnego przeszczepu twarzy Twarzą w twarz. Moja droga do pierwszego pełnego przeszczepu twarzy

Radość Radość

Oznaki życia. Przypadki z Intensywnej Terapii Oznaki życia. Przypadki z Intensywnej Terapii