Powiązane leki
(opisy)

Stoperan (Loperamidi hydrochloridum)

Tribux (Trimebutinum)

Debretin (Trimebutinum)

Debridat (Trimebutinum)

Iberogast

Vegantalgin H (Hioscini butylobromidum, Paracetamolum)

Nux Vomica compose

Benfogamma (Benfotiaminum)

Cocarboxylasum (Cocarboxylasum)

Neurovit (Thiamini hydrochloridum, Pyridoxini hydrochloridum, Cyanocobalaminum)

Tagi

jelito dorita psychiczna nerw drazliwy nasz dolegliwosc czuc zaczac pisac

Fora dyskusyjne

zobacz gazy/drażliwe jalita (1)

zobacz Zespol jelita drazliwego? (3)

zobacz problemy z jelitami na tle nerwicowym? (5)

zobacz Zespół jelita drażliwego, a antybiotyk. (1)

zobacz problemy psychiczne (3)

zobacz jelito drażliwe ? (0)

zobacz Zespół jelita drażliwego (29)

zobacz jelito drażliwe, gazy (1)

zobacz CIAGLE MDLOSCI (6)

zobacz świąd-psychika (1)

zobacz Problem ze snem (2)

zobacz Therm Line II (7)

zobacz wyrostek, kamienie? (10)

zobacz Z RAKIEM MOZNA MIEĆ ZNACZNY STOPIEŃ NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI? (9)

zobacz miesiączka. (9)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Zespół jelita drażliwego.

Zespół jelita drażliwego.

Galileon, 27-03-2003, 15:11

Witam, Ktoś ma ??? bo ja tak. Z chęcią podziele się wrażeniami :)

Pozdrawiam Rafał

Re: Zespół jelita drażliwego. | Dorita, 27-03-2003, 18:13

Użytkownik Galileon napisał:
Witam, Ktoś ma ??? bo ja tak. Z chęcią podziele się wrażeniami :)

Pozdrawiam Rafał

chetnie poslucham;-) Dorita

Re: Zespół jelita drażliwego. | Galileon, 28-03-2003, 11:32

Użytkownik "Dorita" napisał w wiadomości news:b5v43p$ipt$2 [at] nemesis.news.tpi.pl...
Użytkownik Galileon napisał: chetnie poslucham;-) Dorita

Tylko posłuchasz?? ja chciałem podzielić się wrażeniami. A tak poważnie to zastanawiam się na stanem psychicznym osób, które tak jak ja mają tą chorobę. Od urodzenia byłem nadwrażliwy :), ale dopiero podjęcie pracy uwidoczniło u mnie tę dolegliwość. Teraz mój stan psychofizyczny jest b.słaby. Byle czym się denerwuje, każda głupota wyprowadza mnie z równowagi. Ciągle czuje się niezadowolony i mam jakąś dziwną fobię a fizycznie to wzdęty brzuch no i dolegliwości jelitowe. Również jakoś dziwnie się czuje dyskomfortowo. Generalnie tragedia :( Nie chce mi się narazie więcej pisać bo jestem zdenerwowany :)

Pozdrawiam Rafał

Re: Zespół jelita drażliwego. | Dorita, 31-03-2003, 15:52

Użytkownik Galileon napisał:

Tylko posłuchasz??
-no moge podyskutowac;-)

ja chciałem podzielić się wrażeniami. A tak poważnie to zastanawiam się na stanem psychicznym osób, które tak jak ja mają tą chorobę. Od urodzenia byłem nadwrażliwy :), ale dopiero podjęcie pracy uwidoczniło u mnie tę dolegliwość. Teraz mój stan psychofizyczny jest b.słaby. Byle czym się denerwuje, każda głupota wyprowadza mnie z równowagi. Ciągle czuje się niezadowolony i mam jakąś dziwną fobię a fizycznie to wzdęty brzuch no i dolegliwości jelitowe. Również jakoś dziwnie się czuje dyskomfortowo. Generalnie tragedia :( Nie chce mi się narazie więcej pisać bo jestem zdenerwowany :)

Pozdrawiam Rafał

Bierzesz jakies leki, leczysz sie regularnie?? Bo widzisz, leki moga Ci troche poprawic dzialanie jelit, jednak
najwazniejsza tutaj sprawa sa nerwy i to od nich powinno sie zaczac. Tzn nalezaloby unikac sytuacji stresujacych, relaksowac sie choc to bardzo trudne. ale ja zauwazylam ze jak mam lepszy dzien, to objawy nie sa tak silne, natomiast w sytuacji wiekszego stresu objawy natychmiast daja znac o sobie. Co prawda zazywam leki, ale mysle ze przede wszystkim to wlasnie nerwy reguluja tu cala nasza motoryka. Wiem jakie to niekomfortowe i jaki moze budzic dyskomfort w dniu codziennym, ale jezeli zaczniemy dbac o nasze zdrowie psychiczne to zobaczysz ze zacznie sie to wszystko zmieniac. Stosujesz jakas diete? Bo przy tej dolegliwosci pewnych powinno sie unikac pewnych produktow. Nie wiem ktora masz forme zespolu, wiec nie bede tutaj pisac o tym. Rownie wazny jest ruch.

pogadamy dalej?

pozdrawiam Dorita

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Zespół jelita drażliwego Zespół jelita drażliwego

Uzdrawiające moce w twoim życiu Uzdrawiające moce w twoim życiu

Jak żyć z zespołem jelita nadwrażliwego Jak żyć z zespołem jelita nadwrażliwego

Bądź zdrów bez lekarstw Bądź zdrów bez lekarstw

Dziecko z zespołem Downa. Jaka to musi być miłość Dziecko z zespołem Downa. Jaka to musi być miłość