Powiązane leki
(opisy)

Vitalas ProDen PlaqueOff

Avamys (Fluticasoni furoas)

Olimp Probio Stic

Macugen (Pegaptanib sodium)

Pregnyl (Gonadotrophinum chorionicum)

Progesteronum (Progesteronum)

Stamaril (Vaccinum febris flavae vivum)

Anginbon

Furaginum (Furaginum)

Polodina-R (Povidonum iodinatum)

Tagi

pisac siarkowy bakteria zolty spowodowac kilkanascie nizej osada przerwac zniknac

Fora dyskusyjne

zobacz Guzy czy torbiele w piersiach? (0)

zobacz Jądra (7)

zobacz żółty osad na języku (10)

zobacz Żółty osad na języku. (1)

zobacz Żolty jezyk (2)

zobacz Żółty osad na języku (0)

zobacz Żółty osad na języku (1)

zobacz Po gastroskopi (2)

zobacz Różne objawy (0)

zobacz krwiak na palcu (0)

zobacz osad na języku (9)

zobacz fexofast (0)

zobacz Miesiaczka (3)

zobacz Przerwanie rdzenia kręgowego (1)

zobacz Problemy z brzuchem (biegunka, burczenie) (0)

zolty jezyk

laguna, 31-03-2003, 17:39

A dokladniej zolty osad na jezyku. Wczesniej byly posty na temat bialego nalotu a slyszalem ,ze zolty swiadczy o czyms innym. Wiecie moze od czego to jest?

Re: zolty jezyk | Don, 31-03-2003, 21:16

laguna napisał(a) w wiadomości: ...
A dokladniej zolty osad na jezyku. Wczesniej byly posty na temat bialego nalotu a slyszalem ,ze zolty swiadczy o czyms innym. Wiecie moze od czego
to
jest?
Witam, ja rowniez chcialbym sie dowiedzic bo gdzies rok temu mialem wlasnie zolty osad na jezyku. Jesli tylko dobrze mysle to u mnie najprawdopodobniej spowodowal to lek ktory wowczas bralem, bo zolty osad zniknal kiedy przerwalem brac lek.

Pozdr.

Re: zolty jezyk | kakrysa, 01-04-2003, 00:33

Witam, ja rowniez chcialbym sie dowiedzic bo gdzies rok temu mialem wlasnie zolty osad na jezyku. Jesli tylko dobrze mysle to u mnie najprawdopodobniej spowodowal to lek ktory wowczas bralem, bo zolty osad zniknal kiedy przerwalem brac lek.
kilkanascie tematow nizej bylo pisane, ze to bakterie siarkowe

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Anatomia stretchingu Anatomia stretchingu

Nerki. Bakterie atakują Nerki. Bakterie atakują

Srebro koloidalne. Rewolucja w leczeniu Srebro koloidalne. Rewolucja w leczeniu

Nieludzka Medycyna. Lekarze w słuzbie nazizmu Nieludzka Medycyna. Lekarze w słuzbie nazizmu

Dziecko z zespołem Downa. Jaka to musi być miłość Dziecko z zespołem Downa. Jaka to musi być miłość