Powiązane leki
(opisy)

L-Arginina

Proxeed Plus

Klimasol (Cimicifuga racemosa)

Klimax

Menoplant soy-a 40 Plus

Nix

Menostop Plus

Soja A+E

Jeanine (Ethinylestradiolum, Dienogestum)

Kontracept (Ethinylestradiolum, Gestodenum)

Tagi

bezplodny chciec przeciwko zabezpieczenie ciaza plodnosc zazyc regularny okres kochac

Fora dyskusyjne

zobacz Czy mogę być wciąży? (225)

zobacz Dni bezplodne (okres niereguralny) (8)

zobacz jestem w ciąży? (17)

zobacz Płodność (1)

zobacz Ciąża pomimo tabletek (10)

zobacz ciaza a miesiaczka (1)

zobacz Czy pierwszy test ciążowy może wyjść negatywny? (8)

zobacz czy moge byc w ciazy? (5)

zobacz Bolące jajniki (5)

zobacz POMOCY!!!! (22)

zobacz Czy uda sie ?? (10)

zobacz Okres po stosunku (2)

zobacz czy to objaw ciazy? (29)

zobacz Możliwe? (6)

zobacz CIĄŻA (3)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Nieregularny okres a ciaza?

Nieregularny okres a ciaza?

Maxii, 08-04-2003, 03:24

Witam Chcialem sie zapytac poniewaz moja dziewczyna ma nieregularny okres od dluzszego czasu. 7 lat byla z kims i wogole nie stostowala prezerwatywy moze 3-5 razy w tych latach czy mozliwe ze jest bezplodna jesli ma nie regularny okres.Chcialem z nia sie przejsc i zbadac czy jest plodna i siebie przy okazji tez. Czy jesli wyjdzie ze jest bezplodna czy da sie to leczyc w wieku 25 lat? I jakie sa szanse na wyleczenie. Jeszcze jedno ostanio zazyla moja ukochana srodek hormonalny przeciwko ciazy (kochalismy sie bez zabezpieczenia) ile po takim srodku bedzie mozna zrobic badania plodnosci czy mozna od razu czy trzeba czekac.Jesli ona zazyla ta tabletke (podobno mocny srodek wywolujacy okres) ile trzeba czekac aby mogla zajsc w ciaze bez komplikacji dla dziecka i samej matki......... Pozdrawiam i dziekuje Mariusz

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Płodność, niepłodność, bezpłodność. Przyczyny, badania, leczenie Płodność, niepłodność, bezpłodność. Przyczyny, badania, leczenie

Żywienie kobiet w ciąży Żywienie kobiet w ciąży

Opieka nad kobietą ciężarną Opieka nad kobietą ciężarną

Rak szyjki macicy Rak szyjki macicy

Jedz to co kochasz - kochaj to co jesz Jedz to co kochasz - kochaj to co jesz