Powiązane leki
(opisy)

Gestomikron (Medroxyprogesteronum)

Provera (Medroxyprogesteronum)

Additiva Ferrum (Ferrosi gluconas, Acidum ascorbicum, Cyanocobalaminum, Acidum folicum)

Ferro-Fem

Luteina (Progesteronum)

Orgametril (Lynestrenolum)

Primolut Nor (Norethisteroni acetas)

Progesteronum (Progesteronum)

Progynova 21 (Estradioli valeras)

R-28

Tagi

chciec ostatni korweta ciaza prezent wynik swirski quick ciazowy miesiaczek

Fora dyskusyjne

zobacz Czy to już ciąża? (5)

zobacz W którym dniu zrobić test ciążowy? (1)

zobacz czy moge byc w ciaży? (1)

zobacz To moja paranoja czy ciąża? (1)

zobacz problem z miesiaczka (4)

zobacz za mały pecherzyk?? co sie dzieje?? (2)

zobacz testy ciążowe (1)

zobacz tast ciazowy (1)

zobacz Pęcherzyk ciążowy - brak zarodka (11)

zobacz Czy to ciąża? (8)

zobacz spóźniona miesiączka (13)

zobacz czy to poronienie? (1)

zobacz Wyciek z sutka (2)

zobacz brak okresu/negatywny test ciazowy/ (1)

zobacz brak okresu (5)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Po jakim czasie test ciążowy

Po jakim czasie test ciążowy

Patryk Fockx Świrski, 10-04-2003, 13:01

Mam pytanie po jakim czasie najlepiej wykonać test ciązowy jeżeli nie wystąpiła miesiączka. W pierwszej ciązy wyszedł dopiero po 7 tygodniach Quick Vue. Są może jakieś bardziej wirygodne które dają wynik po tygodniu od niepojawienia się misiączki. Wiem na wszystkich pisze że w następnym dniu już można zrobić ale jakoś z doświadczenia im nie wierzę a bardzo chciałabym się dowiedzieć czy mam cię cieszyć czy czekać na okres. Byłby super prezent na zajączka.

Dziękują za odpowiedzi.

Kinga

Re: Po jakim czasie test ciążowy | skoniu, 10-04-2003, 14:47

Użytkownik "Patryk "Fockx" Świrski" napisał w wiadomości news:b73bu6$3dq$1 [at] korweta.task.gda.pl...
Mam pytanie po jakim czasie najlepiej wykonać test ciązowy jeżeli nie wystąpiła miesiączka. W pierwszej ciązy wyszedł dopiero po 7 tygodniach Quick Vue. Są może jakieś bardziej wirygodne które dają wynik po tygodniu
od
niepojawienia się misiączki. Wiem na wszystkich pisze że w następnym dniu już można zrobić ale jakoś z doświadczenia im nie wierzę a bardzo
chciałabym
się dowiedzieć czy mam cię cieszyć czy czekać na okres. Byłby super
prezent
na zajączka.

Dziękują za odpowiedzi.
Witam. Zrobiłam ten test (Quick Vue) dokładnie po 27 dniach od ostatniej miesiączki i dostałam właściwą odpowiedź tzn. byłam w ciąży in "on" to pokazał. Wydaje mi się że to dobry test, w moim przypadku nigdy nie dostałam nieprawdziwego wyniku a robiłam go kilka razy. Pozdrawiam Kasia i zapraszam na grupę pl.soc.dzieci
Kinga

Witam

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Opieka nad kobietą ciężarną Opieka nad kobietą ciężarną

Hurst's the Heart Hurst's the Heart

250 badań laboratoryjnych. Kiedy zlecać jak interpretować 250 badań laboratoryjnych. Kiedy zlecać jak interpretować

Hormony. Witaminy. Leki: przeciwnowotworowe, immunosupresyjne. Autakoidy Hormony. Witaminy. Leki: przeciwnowotworowe, immunosupresyjne. Autakoidy

Ja już nie palę. Jak w sposób naturalny rzucić palenie Ja już nie palę. Jak w sposób naturalny rzucić palenie