Powiązane leki
(opisy)

Lincocin (Lincomycinum)

Ospen (Phenoxymethylpenicillinum)

Rovamycine (Spiramycinum)

Lekoklar (Clarithromycinum)

Vaniqa (Eflornithinum)

Clindacin (Clindamycinum)

Colistin (Colistimethatum natricum)

Erythromycinum TZF (Erythromycinum) (Erythromycinum)

Oframax (Ceftriaxonum)

Taclar (Clarithromycinum)

Tagi

zakazic cysta paciorkowcowy czyrak gronkowcowy antybiotyk bola mieszek werdykt paciorkowiec

Fora dyskusyjne

zobacz Gronkowiec w wymazie z gardła, ale czy tylko to? (44)

zobacz Pryszcz w pachwinie (4)

zobacz gdzie można zrobić autoszczepionke przeciw gronkowcowi (5)

zobacz Zapalenie gardła - bakteryjne, nie angina-powikłania (1)

zobacz Różnice między anginą ropną a opryszczkową (7)

zobacz KULKI NA POWIEKACH (2)

zobacz SILNY BOL PODBRZUSZA, PROBLEM Z DEFEKAJA -PO ANTYBIOTYKACH? (7)

zobacz bóle stawów u 17 latki (7)

zobacz Proszę o interpretację wyników badań (4)

zobacz Proszę o interpretację wyników badań. (1)

zobacz Obrzęk lewj stopy (3)

zobacz wieczne zaparcia (2)

zobacz Ból Brzucha - Paciorkowce? (5)

zobacz Ból gardła (17)

zobacz Gronkowiec złocisty, paciorkowiec płucny, coś jeszcze? (4)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Antybiotyk Unidox Solutab + wycinanie cyst :(

Antybiotyk Unidox Solutab + wycinanie cyst :(

dipsom_ania, 11-04-2003, 11:13

Ktoś z mojej rodziny miał i ma czyraki i sądziłam, że je odziedziczyłam. Lekarka stwierdziła jednak cysty co mnie zdziwiło. Jak dla mnie jest to podejrzane dlatego chciałam o coś zapytać. Gdyby się okazało, że wydała zły 'werdykt' (o cystach czytam, że są bezbolesne, a mnie to boli i swędzi) to czy istnieje nadzieja, że podany w tytule antybiotyk upora się z tym? Napisane jest na ulotce, że "wykazuje działanie bakteriostatyczne (...) paciorkowce (...) gronkowce", a przy czyrakach stoi "Czyrak, gronkowcowe lub paciorkowcowe zakażenie mieszka włosowego" - to sobie pomyślałam, że zadziała nawet jak werdykt niesłuszny ale może się mylę...? I jeszcze jedna sprawa. Powiedziała, że pewnie będzie trzeba je wyciąć. Nastraszyła mnie, bo interwencja chirurgiczna.... Mówi, że robi się znieczulenie miejscowe i trwa 5 minut ale... ktoś miał może cos takiego robione, czy to boli? A.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Bioterroryzm - zasady postępowania lekarskiego Bioterroryzm - zasady postępowania lekarskiego

Kompendium antybiotyków 2009 Kompendium antybiotyków 2009

Kompendium antybiotyków ambulatoryjnych 2009 Kompendium antybiotyków ambulatoryjnych 2009

Przewodnik antybiotykoterapii 2011 Przewodnik antybiotykoterapii 2011

Podstawy farmakologii ogólnej Zakażenia Podstawy farmakologii ogólnej Zakażenia