Powiązane leki
(opisy)

Tagi

stopien niski sprawdzic poprostu temperatura termometr zdziwic wynik zazula tempo

Fora dyskusyjne

Wahanie temperatury w ciągu doby (1)

Niska temperatura ciała a tarczyca, proszę o poradę (0)

Niska temperatura (1)

Temperatura ciała. (0)

POMÓŻCIE... (5)

obniżona temperatura u dziecka (3)

krew z nosa,niska temperatura,wysoki puls, bóle serca etc. (4)

Ból w mostku i niska temperatura (0)

Soczewki kontaktowe a niska temperatura (1)

Troszke niska temperatura - 36.3 C (5)

niska temperatura ciala (17)

niska temperatura ciała + zawroty głowy + otępienie (6)

niska temperatura ciała (1)

NISKA TEMPERATURA. (1)

Pytanie odnośnie testów ciążowych (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Niska temperatura ciala

Niska temperatura ciala

Zazula, 21-04-2003, 23:57

Witam Zakup nowego termometru elektronicznego spowodowal, ze zaczelam czesto mierzyc temp. Pierwszy wynik mnie zdziwil 35,54 stopni C. Sprawdzilam na tradycyjnym termometrze i bylo tak samo. Zaczelam mierzyc temperature codziennie w godzinach popoludniowych, kiedy bylam wypoczeta i nie bylam np. zgrzana po jakiej czynnosci. Kolejne pomiary wygladaja tak: 36,88 - 35,08 - 36,22 - 35,96 - 35,22 - 35,99 - 35,54. Rozumiem, ze nie kazdy musi miec ksiazkowa temperature ciala, ale czy nie powinnam zrobic jakis badan? Moze poprostu mam taki organizm? Pozdrawiam, Zazula

Re: Niska temperatura ciala | kula kula, 22-04-2003, 02:28

Użytkownik "Zazula" napisał w wiadomości news:b81pfv$ffn$1 [at] nemesis.news.tpi.pl...
Witam Zakup nowego termometru elektronicznego spowodowal, ze zaczelam czesto mierzyc temp. Pierwszy wynik mnie zdziwil 35,54 stopni C. Sprawdzilam na tradycyjnym termometrze i bylo tak samo. Zaczelam mierzyc temperature codziennie w godzinach popoludniowych, kiedy bylam wypoczeta i nie bylam
np.
zgrzana po jakiej czynnosci. Kolejne pomiary wygladaja tak: 36,88 -
35,08 -
36,22 - 35,96 - 35,22 - 35,99 - 35,54. Rozumiem, ze nie kazdy musi miec ksiazkowa temperature ciala, ale czy nie powinnam zrobic jakis badan? Moze poprostu mam taki organizm? Pozdrawiam, Zazula

Temperatura 36,6 to tylko statystyczne opracowanie. Tak naprawde to różnice populacyjne siegaja 1stopnia - takze Twoja temp. miesci sie w granicach normy. Dla lepszego samopoczucia proponuje zmierzyc ja o 18 i 20, zobaczys, ze wzrosnie do 'chcianych' 36,6 !

Pozdrawiam

Odp: Niska temperatura ciala | Maja M, 22-04-2003, 18:01

Pierwszy wynik mnie zdziwil 35,54 stopni C. Sprawdzilam na
tradycyjnym termometrze i bylo tak samo. Zaczelam mierzyc temperature codziennie w godzinach popoludniowych, kiedy bylam wypoczeta i nie bylam
np.
zgrzana po jakiej czynnosci. Kolejne pomiary wygladaja tak: 36,88 -
35,08 -
36,22 - 35,96 - 35,22 - 35,99 - 35,54. Rozumiem, ze nie kazdy musi miec ksiazkowa temperature ciala, ale czy nie powinnam zrobic jakis badan? Moze poprostu mam taki organizm?
Ja tez, zwłaszcza wieczorem, mam troche ponad 35.00 Ale nie mowie, ze to dobrze.

pozdr Maja

Re: Niska temperatura ciala | Dorita, 22-04-2003, 21:10

Użytkownik Zazula napisał:
Witam Zakup nowego termometru elektronicznego spowodowal, ze zaczelam czesto mierzyc temp. Pierwszy wynik mnie zdziwil 35,54 stopni C. Sprawdzilam na tradycyjnym termometrze i bylo tak samo. Zaczelam mierzyc temperature codziennie w godzinach popoludniowych, kiedy bylam wypoczeta i nie bylam np. zgrzana po jakiej czynnosci. Kolejne pomiary wygladaja tak: 36,88 - 35,08 - 36,22 - 35,96 - 35,22 - 35,99 - 35,54. Rozumiem, ze nie kazdy musi miec ksiazkowa temperature ciala, ale czy nie powinnam zrobic jakis badan? Moze poprostu mam taki organizm? Pozdrawiam, Zazula

ja tez tak mam;-) i chyba tak poprostu. a moze masz niedowage? pozdrawiam

Re: Niska temperatura ciala | Zuzia, 24-04-2003, 15:07

Użytkownik Zazula napisał:
Rozumiem, ze nie kazdy musi miec
Wygląda na to, że Zazule już tak mają

Zazula 2 ;-)

Re: Niska temperatura ciala | Zazula, 25-04-2003, 13:34

Witam Po kilku mierzeniach temperatury stwierdzam, ze mimo ze jest raczej 35,5 - 35,7 to dwa razy zdarzylo sie 36,44 i 36,74. To juz jakis postep. Ale slyszalam [nie od lekarza], ze to moze byc z powodu wolnego metabolizmu ? Czyzby? Pozdrawiam, Zazula

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Psychofizjologiczne spojrzenie na pola magnetyczne niskiej indukcji Psychofizjologiczne spojrzenie na pola magnetyczne niskiej indukcji

Hormony. Witaminy. Leki: przeciwnowotworowe, immunosupresyjne. Autakoidy Hormony. Witaminy. Leki: przeciwnowotworowe, immunosupresyjne. Autakoidy

250 badań laboratoryjnych. Kiedy zlecać jak interpretować 250 badań laboratoryjnych. Kiedy zlecać jak interpretować

Pokonaj stres w 10 minut Pokonaj stres w 10 minut

Jak spać zdrowo, smacznie i bez leków Jak spać zdrowo, smacznie i bez leków