Powiązane leki
(opisy)

Furaginum (Furaginum)

Urosept (Betula sp., Chamomilla recutita, Petroselinum sativum, Phaseolus vulgaris, Vaccinium vitis ideae)

Batrafen (Ciclopiroxum)

Diflucan (Fluconazolum)

Flumycon (Fluconazolum)

Albicansan D5 (krople, iniekcje)

Fluconazole BMM Pharma (Fluconazolum)

Mycosyst (Fluconazolum)

Daktarin (żel) (Miconazoli nitras)

Vfend (Voriconazolum)

Tagi

furaginum grzybiczy zakazic kuracja nemesis moczowy ketokonazol misi dawac mocz

Fora dyskusyjne

zobacz FURAGINUM vs CIPRONEX (3)

zobacz nieswoiste zakazenie drog moczowych (1)

zobacz kamień w nerce, a zakażenie (0)

zobacz Badanie moczu - interpretacja wyników-zagadka (4)

zobacz Wyniki morfologii 4-miesięczego chłopca. (9)

zobacz ZUM? (1)

zobacz Kamica Nerkowa czy zwykle zakazenie drg moczowych? (1)

zobacz wynik moczu (4)

zobacz dziwny zapach moczu (2)

zobacz Pieczenie,ból cewki moczowej "mączka" w moczu (5)

zobacz BADANIE MOCZU (1)

zobacz wyniki moczu w ciązy (3)

zobacz ropa w moczu (3)

zobacz wyniki badania moczu - niepokojace ? (3)

zobacz Zakażenia bakteryjne dróg moczowych (2)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Ketokonazol, Furaginum

Ketokonazol, Furaginum

Beata:-), 10-05-2003, 15:21

Witam! zostaly przepisane mi te leki,na moje czeste oddawanie moczu ale mam straszne zawroty glowy i mdlosci po tych lekach, mam je odstawic? glowa mnie boli codziennie, zwariuje tak dluzej Beata

Re: Ketokonazol, Furaginum | magda, 10-05-2003, 17:51

Użytkownik "Beata:-)" napisał w wiadomości news:b9ina1$mgs$1 [at] nemesis.news.tpi.pl...
Witam! zostaly przepisane mi te leki,na moje czeste oddawanie moczu ale mam straszne zawroty glowy i mdlosci po tych lekach, mam je odstawic? glowa mnie boli codziennie, zwariuje tak dluzej Beata

no jasne,że odstawić ale musisz iść do lekarza żeby dał coś innego.(ew.zadzwonić) pozdr

Re: Ketokonazol, Furaginum | magda, 10-05-2003, 17:53

z tych dwu podejrzewałabym ketkonazol więc może odstaw tylko to. Rozumiem że masz zakażenie ukl.moczowego, a na co ketokonazol (przeciw grzybiczy)? pozdr

Odp: Ketokonazol, Furaginum | Beata:-), 10-05-2003, 22:58

no jasne,że odstawić ale musisz iść do lekarza żeby dał coś innego.(ew.zadzwonić) pozdr

w poniedzialek pojde. dzieki Beata

Odp: Ketokonazol, Furaginum | Beata:-), 10-05-2003, 22:59

Użytkownik magda w wiadomości do grup dyskusyjnych napisał:b9j090$dm0$1 [at] absinth.dialog.net.pl...
z tych dwu podejrzewałabym ketkonazol więc może odstaw tylko to. Rozumiem że masz zakażenie ukl.moczowego, a na co ketokonazol (przeciw grzybiczy)? pozdr

wiesz co sama nie wiem, moze cos wynalazl, ale nic mi nie mowil
ide w poniedzialek dowiem sie dokladnie co on mnie tam czarowal. a ketokonazolu jutro nie wezme. dzieki za odpowiedz Beata

Re: Ketokonazol, Furaginum | Misia, 13-05-2003, 17:27

Hej,

Użytkownik "Beata:-)" napisał w wiadomości news:b9ji60$b8d$1 [at] nemesis.news.tpi.pl...
Użytkownik magda w wiadomości do grup dyskusyjnych napisał:b9j090$dm0$1 [at] absinth.dialog.net.pl...
Rozumiem
grzybiczy)?
ide w poniedzialek dowiem sie dokladnie co on mnie tam czarowal. a ketokonazolu jutro nie wezme.
Jesli jest jakas infekcja grzybiczna (moze chodzi o grzybice ukladu moczowego, czesta przy nadmiernej antybiotykoterapi zakazen ukladu moczowego? bo jesli to jedynie profilaktycznie, oslonowo, to wystarczylaby jakas dopochwowa nystatyna, gynalgin i zwykly laktowaginal), to lepiej brac ketokonazol, bo przerwanie kuracji jest bardzo niewskazane, tym bardziej, ze furagina tez lubi dawac rozne tego typu objawy. Jak najszybciej do lekarza, aby wymienil leki, ale kuracji nie przerywac, bo uodparnia sie mimowolnie bakteryjki i grzybki, dajac im odpoczac. Zdrowka zycze Misia

Odp: Ketokonazol, Furaginum | Beata:-), 18-05-2003, 23:30

Witam!! bralam ale przez 5 dni, dalej bym nie wyrobila juz. Ale nadal siusiam jak siusialam co 5 min. wiec jak lekarz stwierdzil mam malutki pecherz to dlatego pozdrowka Beata

Re: Ketokonazol, Furaginum | Misia, 22-05-2003, 18:30

Hejka, no jesli tak bylo "od zawsze" to ok, ale jesli od jakiegos czasu to musi byc przyczyna jakas i trzeba by ja ustalic. Badania byly robione: badanie ogolne moczu, posiew? Pozdrawiam Misia

Użytkownik "Beata:-)" napisał w wiadomości news:ba8mv2$5sv$1 [at] nemesis.news.tpi.pl...
Witam!! bralam ale przez 5 dni, dalej bym nie wyrobila juz. Ale nadal siusiam jak siusialam co 5 min. wiec jak lekarz stwierdzil mam malutki pecherz to dlatego pozdrowka Beata

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Przewodnik terapii inwazyjnych zakażeń grzybiczych Przewodnik terapii inwazyjnych zakażeń grzybiczych

Nietrzymanie moczu u dzieci i dorosłych Nietrzymanie moczu u dzieci i dorosłych

Życie bez pasożytów Życie bez pasożytów

Problemy zdrowia psychicznego Problemy zdrowia psychicznego

Kuracje na zdrowie. 999 kuracji na 99 chorób Kuracje na zdrowie. 999 kuracji na 99 chorób