Powiązane leki
(opisy)

Bioluteina

Sicca UD

Co-Prenessa (Perindoprilum, Indapamidum)

Noliprel (Perindoprilum, Indapamidum)

Tertensif Bi-Kombi (Perindoprilum, Indapamidum)

Tertensif Kombi (Perindoprilum, Indapamidum)

Manusan (Chlorhexidinum gluconicum)

Antyperspirant

Szałwia

Pedipur (Methenaminum)

Tagi

palce dlon lewy torun mrowic korweta komputer wdzieczny flis przyjemny

Fora dyskusyjne

zobacz Zdrętwiały mały palec prawej dłoni. (2)

zobacz Uszkodzony nerw, mięsień czy ścięgno w ręce?I jakie badanie? (9)

zobacz Nie mogę wyprostowac prawej dłoni i palców (4)

zobacz Sciegna ? (1)

zobacz Mrowienie lewej dloni (11)

zobacz mrowienie dloni i przedramion az do lokci. (0)

zobacz Obrzęki w okolicy między palcami na grzbieci dłoni (0)

zobacz drętwienie lewej dłoni i trzech palców prawej. (4)

zobacz Drętwienie palców lewej dłoni (2)

zobacz nie mam czucia w lewej dloni (2)

zobacz Ból w lewej dłoni (0)

zobacz łzawienie jednego oka (0)

zobacz Co to może być, dziwne nieprzyjemne, niekomfortowe. (1)

zobacz Ból w kciukach (7)

zobacz Bardzo dziwne zjawisko (2)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » mrowienie palcow u reki

mrowienie palcow u reki

czm, 25-05-2003, 13:20

Witam. Mam pewien problem i za specjalnie nie wiem czy mam z tym iść do lekarza, czy co innego zrobić. Od kilku dni odczuwam dość nieprzyjemne mrowienie lewej ręki konkretnie tego najmniejszego palca i tego obok niego, właściwie tak przez pół dłoni to czuje. Jestem mańkutem, nie pracuję fizycznie, bardziej naukowo, troche przy komputerze, ale to lewa ręka, więc nia ta, którą obsługuję mysz od komputera. To dość nieprzyjemne, ale nie bolesne. Czasem to uczucie odrętwienia ustępuje. Nie mam przy tym spuchniętej ręki, przynajmniej tak mi się wydaje. Mam 27 lat - może to istotne. Jeżeli ktoś by wiedział co to może być, czy jak sobie z tym poradzić, to byłabym wdzięczna za każdą odpowiedź. pozdr.

Re: mrowienie palcow u reki | czm, 25-05-2003, 22:00

Użytkownik "czm" napisał w wiadomości news:baq1sa$k4d$1 [at] flis.man.torun.pl...

wlasnie mi jeszcze od rana dzis troche spuchla ta reka od wewnetrznej storny dloni. nie boli tylko dalej jakby dretwieje. co to moze byc? pozdro.

Re: mrowienie palcow u reki | DIDLO, 25-05-2003, 23:04

Użytkownik "czm" napisał w wiadomości news:baq1sa$k4d$1 [at] flis.man.torun.pl...
Witam. Mam pewien problem i za specjalnie nie wiem czy mam z tym iść do lekarza, czy co innego zrobić. Od kilku dni odczuwam dość nieprzyjemne mrowienie lewej ręki konkretnie tego najmniejszego palca i tego obok niego, właściwie tak przez pół dłoni to czuje. Jestem mańkutem, nie pracuję fizycznie, bardziej naukowo, troche przy komputerze, ale to lewa ręka, więc nia ta, którą obsługuję mysz od komputera.
Mam podobnie - u mnie to od kręgosłupa.

Pozdrawiam DIDLO

Re: mrowienie palcow u reki | czm, 25-05-2003, 23:38

Użytkownik "DIDLO" napisał w wiadomości news:bar438$cm4$1 [at] korweta.task.gda.pl...
niego,
więc
Mam podobnie - u mnie to od kręgosłupa.

A leczysz to jakos? Powinnam z tym isc do lekarza? pozdr.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

ABC Akupresury ABC Akupresury

Reiki: energia z własnej dłoni. samouzdrawianie, doświadczenia, zastosowanie specjalne Reiki: energia z własnej dłoni. samouzdrawianie, doświadczenia, zastosowanie specjalne

Masaż Masaż

Właściwe i smaczne żywienie po zawale Właściwe i smaczne żywienie po zawale

Zdrowie przy komputerze Zdrowie przy komputerze