Powiązane leki
(opisy)

Tagi

korekta skora gazella ciezki posladek podudzie cutis rozpoznac bbkhtm basia

Fora dyskusyjne

zobacz Rozpoznanie na karcie wypisowej ze szpitala (3)

zobacz Granuloma cutis (1)

zobacz Proszę o przetłumaczenie (5)

zobacz Owrzodzenia podudzia (1)

zobacz Naciek ropny na pośladku (6)

zobacz Stwardnienie na środku pośladka pod skórą (4)

zobacz Zaczerwienienia na pośladkach (1)

zobacz Szare miejsca pod pośladkami. (1)

zobacz Pośladki (0)

zobacz 2 problemy, skora i posladek (3)

zobacz mam coś dziwnego na pośladkach (4)

zobacz problem z pupą? (3)

zobacz Niesamowity bol w posladku/zdretwienie uda. (4)

zobacz Opuchlizna ala świnka Peppa (1)

zobacz wyniki badań histopatologicznych (2)

rozpoznanie

Basia, 04-06-2003, 14:36

Witam Jestem na liscie nowa i mam goraca prosbe co to moze być. Dodam ze lekarz nic nie chciał powiedzieć, tylko dał skierowanie do szpital. Jak dobrze odczytałam brzmi rozpoznanie nastepujaco: Cutis cruri sin, cutis glutui dex. dzieki wielkie za pomoc gazella

Re: rozpoznanie | pestifer, 05-06-2003, 01:13

Użytkownik "Basia" napisał w wiadomości news:bbkhtm$6t5$1 [at] news.polbox.pl...
Witam Jestem na liscie nowa i mam goraca prosbe co to moze być. Dodam ze lekarz nic nie chciał powiedzieć, tylko dał skierowanie do szpital. Jak dobrze odczytałam brzmi rozpoznanie nastepujaco: Cutis cruri sin, cutis glutui dex.
po korekcie: skora lewego podudzia, skora prawego posladka ciezka sprawa

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Antyrak. Nowy styl życia Antyrak. Nowy styl życia

Odtruwanie organizmu. Jak zapobiegać zatruciu toksynami Odtruwanie organizmu. Jak zapobiegać zatruciu toksynami

Pokonać chorobę.  Cudowne uzdrowienia naturalnymi metodami Pokonać chorobę. Cudowne uzdrowienia naturalnymi metodami

Delikatny masaż dziecka Delikatny masaż dziecka

Jak radzić sobie z chorobami skórnymi Jak radzić sobie z chorobami skórnymi