Powiązane leki
(opisy)

Tagi

serce potas klatka sport siedzacy magnez bola skurcz odzywiac stres

Fora dyskusyjne

arytmia (15)

Gwałtowne skurcze (2)

Ból w klatce piersiowej (4)

ból w klatce piersiowej (5)

Arytmia po wysiłku ? (2)

szybki puls (9)

SKURCZE ŁYDEK I DRĘTWIENIE PALCÓW? (11)

skurcze mięśni (2)

skurcze mięsni podczas snu, sinienie palców (3)

Problem z łydką (6)

skurcze (2)

magnez (1)

Neurologiczne przyczyny skurczów mięśni (3)

dretwienie i skurcze nogi (5)

drżenie? (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Ból w klatce pierśowej..

Ból w klatce pierśowej..

, 23-06-2003, 13:58

Witam wszystkich. Mam problem z sercem chociaż nie jestem tego pewien i potrzebuję rady co mam robić. Miesiąc temu zaczęła drżeć mi powieka, a po pewnym czasie dostałem dziwnych skurczów serca ponad liczbowych. Występowały one wtedy gdy siedziałem i serce biło wolno. W czasie wysiłku szybszej pracy serca, skurcze zanikały. Tych skurczy w jednej serii było około 7. Przestraszyłem się i poszedłem do lekarza . Uspokoił mnie mówiąc że to się zdarza w przypadku stresu i niedoboru potasu i magnezu. To się zgadzało bo w tym czasie dużo pracowałem i źle się odżywiałem. Potas i magnez przyjmowałem tydzień ,niepokojące mnie skurcze ustały. Ale od dwóch tygodni zacząłem odczuwam ból, nie jest to ból kłujący. Może to raczej nie jest ból, po prostu jak by mi coś leżało na sercu. Nie trwa on cały czas, zaczyna się kilka razy na dziennie i trwa różnie ale około godziny. To jest takie uczucie jaka podczas przeżywania czegoś lub dużego stresu. A nie jestem w sytuacjach stresowych ani nerwowych. Ogólnie czuję się dobrze nie mam zawrotów głowy, nie jest mi słabo. Wykonuję pracę siedzącą i raczej nie stresującą. Wcześniej nie miałem żadnych problemów zdrowotnych, czynie uprawiałem sport a konkretnie lekką atletykę. Od dwóch lat ze sportem obcuję rzadko. Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za pomoc.

Wysłano z serwisu OnetNiusy: niusy.onet.pl

Re: Ból w klatce pierśowej.. | Monika B, 24-06-2003, 20:50

jurkojur [at] op.pl napisał(a) w wiadomości: ...
Miesiąc temu zaczęła drżeć mi powieka, a po pewnym czasie dostałem dziwnych skurczów serca ponad liczbowych. Występowały one wtedy gdy siedziałem i
serce
biło wolno. W czasie wysiłku szybszej pracy serca, skurcze zanikały. Tych skurczy w jednej serii było około 7. Potas i magnez przyjmowałem tydzień ,niepokojące mnie skurcze ustały.
Witaj. Takie objawy, jakie podales sa typowe dla niedoboru potasu i magnezu. Po prostu musisz lepiej się odzywiac i brac profilaktycznie magnez.

Ale od dwóch tygodni zacząłem odczuwam ból, nie jest to ból kłujący. Może
to
raczej nie jest ból, po prostu jak by mi coś leżało na sercu. Nie trwa on
cały
czas, zaczyna się kilka razy na dziennie i trwa różnie ale około godziny.
To
jest takie uczucie jaka podczas przeżywania czegoś lub dużego stresu.

Bole wystepujace w czasie spoczynku nie pochodza od serca. Tak samo bole dlugotrwale nie sa zwiazane z sercem. Raczej mysle, ze powodem jest brak ruchu i siedzaca praca. Moze dobrze by Ci zrobil basen lub gimnastyka?

Pozdrowienia. Monika.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Urazy klatki piersiowej Urazy klatki piersiowej

Stres Stres

Choroba niedokrwienna serca Choroba niedokrwienna serca

50 dróg do zdrowego serca 50 dróg do zdrowego serca

Żywienie w sporcie Żywienie w sporcie