Powiązane leki
(opisy)

Arnica-Heel S (maść)

Arcalen (Arnica montana, Calendula officinalis, Esculosidum)

Arnisol (Aesculus hippocastanum, Arnica montana)

Arnigel

Hemorigen (Erigeroni canadensis herbae extractum spissum)

Heparin-Hasco forte (Heparinum natricum)

Prevento

Klin

Antykac

Campral (Acamprosatum)

Tagi

arnika siniak schodzic arcalen wojciechowicz zlikwidowac alkohol mascic nagietek slyszec

Fora dyskusyjne

zobacz siniaki (1)

zobacz jak usunąć siniaki? (2)

zobacz Siniak od 3 miesięcy (1)

zobacz sińce (1)

zobacz ból stopy (0)

zobacz Ropa z krwią za uszami (0)

zobacz połączenie leków (1)

zobacz siniak (0)

zobacz Paski na udach (22)

zobacz to znamię czy coś innego? (5)

zobacz nalewka bittnera - czy dla dzieci? (0)

zobacz Siniaki pod oczami. (3)

zobacz Krwiak (2)

zobacz Rana po mocnym uderzeniu (9)

zobacz Nos i oczy. (2)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » mam siniaka, jak to zlikwidowac...

mam siniaka, jak to zlikwidowac...

Michał Wojciechowicz, 27-06-2003, 00:04

slyszalem ze arnicae'ą najlepiej schodzi. Mam taka w plnie na bazie alkoholu. Ale moze jest cos skuteczniejszego... Michal

Re: mam siniaka, jak to zlikwidowac... | Lia, 27-06-2003, 00:53

Dnia 2003-06-26 22:04:22 w sprzyjających i niepowtarzalnych okolicznościach przyrody grupowicz *Michał Wojciechowicz* skreślił te o to słowa:

slyszalem ze arnicae'ą najlepiej schodzi. Mam taka w plnie na bazie alkoholu. Ale moze jest cos skuteczniejszego...
Ja uzywam masci Arcalen, ale to tez na arnice i nagietku.

Lia GG 1516512 ICQ 166035154 O wszystkim decyduje środowisko. Dlatego anioły fruwające w niebie mają piękne skrzydła, natomiast anioły chodzące po ziemi mają piękne nogi. www.poznan4u.com....serid=39102

Re: mam siniaka, jak to zlikwidowac... | Michał Wojciechowicz, 27-06-2003, 01:26

: > slyszalem ze arnicae'ą najlepiej schodzi. Mam taka w plnie na bazie : > alkoholu. Ale moze jest cos skuteczniejszego... : : Ja uzywam masci Arcalen, ale to tez na arnice i nagietku. Nagietek.. cos slyszalem o tym, juz szukam w apteczce... dzieki. Michal

Re: mam siniaka, jak to zlikwidowac... | dipsom_ania, 27-06-2003, 10:35

Użytkownik "Michał Wojciechowicz" napisał w wiadomości news:bdfjkp$155$1 [at] atlantis.news.tpi.pl...
slyszalem ze arnicae'ą najlepiej schodzi. Mam taka w plnie na bazie alkoholu. Ale moze jest cos skuteczniejszego...
Świetne pytanie. Bardzo często robią mi się obrzydliwe siniaki. A

Serwis Usenet w portalu Gazeta.pl -> www.gazeta.pl/usenet/

Re: mam siniaka, jak to zlikwidowac... | monika, 27-06-2003, 14:55

dobre tez sa maści z heparyna np. lioton zel , heparinum krem monika

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Wymowa dzieci niesłyszących, Analiza audytywna i akustyczna Wymowa dzieci niesłyszących, Analiza audytywna i akustyczna

Wszystko o ziołach Wszystko o ziołach

Zespół niespokojnych nóg Zespół niespokojnych nóg

Chrapanie Chrapanie

Dieta oczyszczająca wątrobę Dieta oczyszczająca wątrobę