Powiązane leki
(opisy)

Jeanine (Ethinylestradiolum, Dienogestum)

Kontracept (Ethinylestradiolum, Gestodenum)

Logest (Ethinylestradiolum, Gestodenum)

Sylvie (Ethinylestradiolum, Gestodenum)

Yaz (Ethinylestradiolum, Drospirenonum)

Asubtela (Ethinylestradiolum, Drospirenonum)

Atywia (Ethinylestradiolum, Dienogestum)

Azalia (Desogestrelum)

Cerazette (Desogestrelum)

Cilest (Ethinylestradiolum, Norgestimatum)

Tagi

ciaza pigulka szansa czwartek poprzedzac minac tabletka zapomniec sroda opakowac

Fora dyskusyjne

zobacz Wydłużenie przerwy (15)

zobacz zapomniałam pigulki (1)

zobacz nie wiem kiedy zapomnialam tabletke. (13)

zobacz pigułka 72h po a tabletki antykoncepcyjne (5)

zobacz Zapomnięta tabletka Yasminelle i prawdopodobieństwo ciąży (13)

zobacz Pominięta tabletka Microgynon (5)

zobacz Miesiączka z przerwą (6)

zobacz tabletki antykoncepcyjne co ile dni brac? (5)

zobacz novynette- 7 dniowa przerwa a drugie poakowania. (4)

zobacz zapomniana tabletka Novynette (3)

zobacz zapomniana pigułka (2)

zobacz Tabletki (1)

zobacz zAsada 7 dniowej przerwy (1)

zobacz nie wziełam tabletek (0)

zobacz Krwawiąca wydzielina (4)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » w koncu i ja zapomnialam :-( /pigulki antybaby/

w koncu i ja zapomnialam :-( /pigulki antybaby/

maria , 27-06-2003, 15:00

pocieszenia potrzebuje, bo na logike powinnam sie zmiescic co do dnia, ale... zapomnialam siodmej tabletki /trojfazowe Milvane/ z opakowania - wczoraj, czyli we czwartek. przypomnialam sobie przy okazji brania osmej /czyli minelo dokladnie 24 godziny/. ostatni raz seks uprawialam w miniona srode, czyli od stosunku do dnia bez pigulki minelo pelne 7 dni. w tych siedniu dniach wzielam tylko 6 pigulek, bo sroda byla jeszcze w 7-dniowej przerwie pomiedzy opakowaniami, nowe zaczelam w piatek. w ulotce jest powiedziane, ze jesli pominieta zostala pigulka z pierwszego tygodnia brania, to trzeba ja przyjac /nawet jesli wezmie sie dwie na raz - tak zrobilam/ i zabezpieczac sie dodatkowo przez 7 dni - i to jest dla mnie zupelnie zrozumiale. bardziej interesuje mnie to, co z ryzykiem ciazy - jesli seks mial miejsce we srode, a pigulki zapomnialam w czwartek w nastepnym tygodniu, to czy /cyt. za ulotka/ stosunek byl w tygodniu poprzedzajacym zapomniana tabletke? jak to liczyc? czy jest jakas szansa na to, zebym mogla zajsc w ciaze?

m.

Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> www.gazeta.pl/usenet/

Re: w koncu i ja zapomnialam :-( /pigulki antybaby/ | Robert, 27-06-2003, 17:43

bdhf5v$bbh$1 [at] inews.gazeta.pl, maria :

bardziej interesuje mnie to, co z ryzykiem ciazy - jesli seks mial miejsce we srode, a pigulki zapomnialam w czwartek w nastepnym tygodniu, to czy /cyt. za ulotka/ stosunek byl w tygodniu poprzedzajacym zapomniana tabletke? jak to liczyc?
Chodzi prawdopodobnie o 7 poprzedzajacych dni - a wiec spoko :)

czy jest jakas szansa na to, zebym mogla zajsc w ciaze?
Szansa jest zawsze jakas, ale *ryzyko* - bo rozumiem, ze w tym momencie ciaza jest dla Ciebie czyms niepozadanym - jest w opisanym przypadku niewielkie.

-- Robert To reply by email, use ->mkartaspamtrapmkartaspamtrap

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Zapomnij o okularach. Naturalne metody poprawy widzenia Zapomnij o okularach. Naturalne metody poprawy widzenia

Medycyna naturalna w pigułce Medycyna naturalna w pigułce

Medycyna w pigułce Medycyna w pigułce

Zdrowie na własne życzenie 1. Oczyszczenie Zdrowie na własne życzenie 1. Oczyszczenie

Do zdrowia bez tabletek. Wprowadzenie do kuracji życia Do zdrowia bez tabletek. Wprowadzenie do kuracji życia